Loding

شرکت ایمن شبکه هوشمند

خانه ويلايي شيک و مدرن در شهر ايبيزا ي اسپانيا همراه با عکس و پلان

خانه ويلايي شيک و مدرن در شهر ايبيزا ي اسپانيا همراه با عکس و پلان

ويلايي دنج و صميمي براي يک زندگي خانوادگي که پذيراي تفريح و دورهمي هاي دوستانه باشد. اين بازسازي کامل، شامل يک فضاي اضافي در قالب اتاق مهمان را دارا ميباشد.

اين ساختمان مسکوني Roca LIisa (روکا ليسا) نام دارد و در منطقه Ibiza (ايبيزا) کشور اسپانيا هست. اين خانه سه طبقه در يک زمين شيب دار و مشرف به مناظر اقيانوس و جزيره Formentera (فرمنترا)، طراحي و استقرار يافته است. مالکين خانه خواستار يک بازسازي و تغييرات مفصل بودند.آنها از طراحان معماري درخواست کردند که از اسکلت ويلاي حاضر، شروع کرده و يک خانه مدرن به سبک ايبزايي طراحي کنند ويلايي دنج و صميمي براي يک زندگي خانوادگي که پذيراي تفريح و دورهمي هاي دوستانه باشد. اين بازسازي کامل، شامل يک فضاي اضافي در قالب اتاق مهمان را دارا ميباشد. به منظور القاي حس آرامش و صفا، بر روي کاربرد مواد آلي مانند چوب و سنگ، متمرکز شدند. ديوارهاي شيشه‌اي کشويي بزرگ، مرز بين فضاهاي داخلي و بيروني را محو کردند. هارموني طبيعي فضاهاي داخلي ناشي از به‌کارگيري کتان، پنبه، چوب خام، سنگ و سنگ مرمر در برابر يک پس‌زمينه سفيد رنگ است. در ادامه اين مطلب که طراحي معماري شيک و مدرن ويلا را با استفاده از مواد و مصالح گوناگون طراحي و اجرا شده و پلان هاي آن نيز موجود ميباشد را ميتوانيد بصورت عکس مشاهده فرماييد.

Share :
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code

درباره ما

شرکت ایمن شبکه هوشمند  با بیش از یک دهه  تجربه در پروژه هاي زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و تجهیزات امنیتی مداربسته مبتنی بر شبکه  با داشتن پرسنلي مجرب آمادگي خود را جهت مشاوره، طراحي و اجرا اعلام مي دارد.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

راه هاي تماس با شرکت ایمن شبکه هوشمند

تهران-م توحید - خ امیرلو- ک محمدی-پ 4-واحد 3

(021) 66904541