Loding

شرکت ایمن شبکه هوشمند

Thermalright کولر تمام مسی AXP-100 را معرفی کرد

Thermalright کولر تمام مسی AXP-100 را معرفی کرد

حدودا از آخرین زمانی که Thermalright یک کولر تمام مسی را معرفی کرد و توانست به فروشی خوبی دست پیدا کند ، 10 سال می گذرد.این شرکت اکنون دست به معرفی کولر جدیدی تحت نام AXP-100 زده است.

حدودا از آخرین زمانی که Thermalright یک کولر تمام مسی را معرفی کرد و توانست به فروشی خوبی دست پیدا کند ، 10 سال می گذرد.این شرکت اکنون دست به معرفی کولر جدیدی تحت نام AXP-100 زده است. این خنک کننده علاوه بر اینکه لوله های ناقل حرارتی و پایه اصلی اتصال به پردازنده که از مس خالص ساخته شده ، برجک آن به همراه شبکه های پخش کننده حرارتی نیز از مس خالص ساخته شده اند.این خنک کننده مجهز به تعداد 6 لوله ناقل حرارت مسی با قطر 6 میلیمتر است .جهت هماهنگی بیشتر با دیگر اجزاء، حتی قاب و فن تهویه نیز به رنگ نارنجی و قرمز سوخته انتخاب شده است.این کولر ارتفاعی در حدود 44 میلیمتر دارد که یک نمونه نسبتا جمع و جور به حساب می آید.این ارتفاع در مقایسه با مدل AXP-100 RH کمتر است.
هیتسینک این خنک کننده از ابعادی معادل 108x121x44 میلیمتر برخوردار بوده و وزن آن به 640 گرم میرسد که نسبت به مدل AXP-100 RH به دوبرابر افزایش یافته است ، اما همچنان همان ترکیب عضلانی در مدل جدید نیز حفظ شده است.فن 120 میلیمتری به کار رفته مدل TY-100 بوده که میتواند با سرعت 900 تا 2500 دور بر دقیقه گردش کند.این فن میتواند از حداقل 16 تا حداکثر 44.5 سانتی مترمکعب هوا را جا به جا کند و از 22 تا 30 دسی بل نویز ایجاد نماید.سوکت های پشتیبانی شده توسط این کولر عبارتند از LGA2066 ، LGA115x و AM4 . قیمت این خنک کننده هنوز مشخص نشده است. 

Share :
انصراف از پاسخ به کاربر
 
نظرات کاربران پیرامون این مطلب
code

درباره ما

شرکت ایمن شبکه هوشمند  با بیش از یک دهه  تجربه در پروژه هاي زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و تجهیزات امنیتی مداربسته مبتنی بر شبکه  با داشتن پرسنلي مجرب آمادگي خود را جهت مشاوره، طراحي و اجرا اعلام مي دارد.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

راه هاي تماس با شرکت ایمن شبکه هوشمند

تهران-م توحید - خ امیرلو- ک محمدی-پ 4-واحد 3

(021) 66904541