• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

به روز بودن با فناوری اطلاعات یک چالش بزرگ برای صاحبان مشاغل است زیرا دائما در حال تغییر است و می تواند پیچیده باشد. مهم است که صاحب مشاغل با فناوری مدرن در جریان بمانند، هرچند که می توان از آن در بسیاری از روش های ابتکاری ، مهیج و مولد استفاده کرد، خواه این کار برای ساده سازی تجارت ، بهبود کیفیت، کار برای کارمندان آسان تر باشد، یا هزینه ها را کاهش دهید، فقط چند مورد استفاده کنید.

ابتدای سال همیشه زمان مناسبی برای رفع نیازهای فناوری اطلاعات شما است، بنابراین در اینجا چند مورد از فناوری های پیشرفته برای بررسی وجود دارد که می تواند از بسیاری جهات به تجارت شما کمک کند:

ارتقای امنیت سایبری

ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که از محافظت با کیفیت بالا در برابر تهدیدات دیجیتال برخوردار هستید. چند مورد به روزرسانی ارزشمند می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • مدیریت گذر واژه ها
 • فایروال ها
 • نرم افزارهای آنتی ویروس
 • بک آپ ها

ابزار کار از راه دور

بسیاری از مشاغل دارای کارمندانی هستند که در حال حاضر از راه دور کار می کنند و حتی پس از پایان کرونا می توانند ادامه دهند زیرا این مزایا می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد، از جمله هزینه های پایین تر، بهبود روحیه کارکنان و توانایی استخدام افراد بدون توجه به موقعیت مکانی آنها. برای اینکه کارها به طور موثر کار کنند، شما باید ابزار کار از راه دور داشته باشید که بتواند برای غلبه بر چالش ها به شما کمک کند. چند ابزار که می توانند به کار و کارمندان شما کمک کند تا هنگام کار از راه دور پیشرفت کنند عبارتند از:

 • پردازش ابری
 • نرم افزار اشتراک صفحه
 • نرم افزار ضبط صفحه
 • وب کم ها
 • نرم افزار مدیریت پروژه از راه دور
 • استفاده از راهکارهای دسکتاپ مجازی و VDI

خودکارسازی فرایند

اتوماسیون در بسیاری از صنایع رایج شده و ثابت می کند که انسان و اتوماسیون می توانند به صورت مسالمت آمیز زندگی کنند. خودکار کردن کارهای ساده و تکراری می تواند باعث سرعت بخشیدن به این فرایندها و کاهش خطاها شود ، در حالی که وقت شما برای کارکنان شما در زمینه های دیگر متمرکز می شود ، بنابراین مطمئنا ارزش دارد که ببینید چه فرایندهایی دارید که به سادگی خودکار می شوند و این می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

از تجزیه و تحلیل داده استفاده کنید

اگر از تجزیه و تحلیل داده برای تجارت خود استفاده نمی کنید، پیشرفت کار خود را بسیار دشوارتر می کنید. تجزیه و تحلیل داده ها با شناسایی الگوها، روندها و رفتارهایی که به شما امکان می دهد تصمیمات استراتژیک آگاهانه ای بگیرید که ریسک را برطرف می کند، می تواند بهترین زمینه های کسب و کار را برای بهبود بخشیدن به کسب و کار درک کند. این می تواند تجارت شما را دگرگون کند زیرا شما می توانید اقدامی انجام دهید که هر بار منجر به نتایج مثبت شود و مناطقی را بهبود ببخشید که شناسایی آنها دشوار است.

از تجهیزات کم مصرف استفاده کنید

در سال 2021، صاحبان مشاغل واقعا باید قدم های محکمی برای کاهش تاثیرات زیست محیطی خود بردارند و وقتی همه نقش خود را ایفا می کنند، نتایج مثبت مشاهده می شود. جابجایی به تجهیزات و لوازم کم مصرف انرژی روشی هوشمندانه برای کاهش تاثیرات زیست محیطی در عین کاهش هزینه های انرژی است. با استفاده از انرژی خورشیدی، که می تواند با هزینه بالایی باشد اما به شما کمک می کند تا صرفه جویی زیادی انجام دهید و به شما این امکان را می دهد که خود را به عنوان یک شرکت سبز (موقعیتی که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان امروزی است) قرار دهید.

از مدیریت امضای ایمیل استفاده کنید

در عصر امروز، ایمیل یکی از رایج ترین و رسمی ترین شکل ارتباط است - یک کارمند متوسط ​​هر ماه میتواند تعداد زیادی ایمیل ارسال کند. به منظور برجسته کردن ایمیل های خود و ایجاد تاثیر ماندگار بر گیرندگان، داشتن امضای ایمیل با کیفیت ، شیک و با ظاهری حرفه ای به شما کمک می کند و حتی می تواند موفقیت های بیشتری را به همراه داشته باشد. استفاده از خدمات مدیر امضای ایمیل هوشمندانه است و به شما کمک می کند تا از این فضای ارزشمند که هر روز توسط افراد مشاهده می شود نهایت استفاده را ببرید.

چت بات را به وب سایت شرکت اضافه کنید

مشاغل اگر بتوانند خدمات فوری و 24 ساعته به مشتری ارائه دهند، می توانند برتری رقابتی پیدا کنند. بدیهی است که این یک چالش بزرگ برای تیم شما است ، اما یک چت بات می تواند خدمات مشتری را به طور خودکار انجام دهد و اغلب بلافاصله درخواست ها را حل می کند. در هنگام مراجعه به وب سایت شرکت ، افراد معمولا سوالاتی خواهند داشت و اگر سریعا به آنها پاسخ ندهید ، در رقابت شکست خواهید خورد، بنابراین یک چت بات باید به افزایش تبدیل ها و حتی در ساعات خارج از دفتر کار مشتریان را راضی نگه دارد همینطور با تولید محتوا که مشتری را راضی و به روز نگه دارد سعی کنید خدمات خود را معرفی کنید .

 خدمات IT مدیریت شده

سیستم های فناوری اطلاعات پایه و اساس اکثر مشاغل هستند زیرا به طور مداوم در طول روز به آنها اعتماد می شود. این بدان معنی است که مسائل در اینجا می تواند ویرانگر باشد و منجر به خرابی شود، بنابراین شما می خواهید تمام تلاش خود را برای جلوگیری و به حداقل رساندن این کار انجام دهید. برای بسیاری از مشاغل ، استفاده از خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده هوشمندانه است زیرا این بدان معناست که شما از بهترین به روزرسانی ها بهره مند می شوید ، سیستم شما 24 ساعته کنترل می شود و بلافاصله با مشکلات برخورد می شود - این می تواند آرامش خاطر زیادی را ایجاد کند و به شما و تیمتان اجازه می دهد تمرکز کنید در کارهایتان استفاده از مشاوران خبره در زمینه پشتیبانی شبکه می تواند کمک بسیار زیادی به شما در انتخاب سیستم های بهینه و مدیریت خدمات It نماید.

اینها همه موارد پیشرفته فناوری است که باید در سال 2021 در نظر گرفت که از طرق مختلف می تواند تاثیر زیادی در برند شما بگذارد.

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net