• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

همانطور که در وب سایت رسمی KITTI Vision Benchmark Suite نشان داده شده است، روش تشخیص اشیاء (ARI 2D) Dahua Technology رتبه نخست را در ارزیابی تشخیص اشیاء KITTI Vision Benchmark Suite 2012 در تاریخ 26 ژوئیه 2018 - با دقت 91.48٪ بر اساس سطح دشواری کسب نموده است.

مجموعه KITTI یک سیستم ارزیابی است که برای ارزیابی عملکرد سیستم های رایانه طراحی شده است. KITTI شامل تصاویری از زندگی واقعی از نقاشی های گوناگون از خیابان های شهری در شهر کارلسروهه تا جاده ها و بزرگراه ها می باشد. هر تصویر شامل سناریوهای پیشرفته ایی شامل بیش از 15 وسیله نقلیه و 30 عابر پیاده با سطوح مختلف همپوشانی است. مجموعه معیار های بصری KITTI شامل معیارهای دنیای واقعی برای استریو، جریان نوری، حساسیت بصری، تشخیص و ردیابی اشیاء است.
این رویداد برای Dahua یک فرصت عالی برای توسعه مستقل و تحقیق و توسعه الگوریتم های یادگیری عمیق فراهم کرده است. بر اساس مزایای ساختارهای شبکه مانند ResNet، فناوری Dahua با موفقیت ساختارهای الگوریتم تشخیص یادگیری عمیق خود را بهبود بخشیده است. با استفاده از یادگیری تقویتی و سایر تکنیک های آموزش، و همچنین تکنولوژی فیوژن چند مدل، تکنولوژی Dahua بهبود قابل توجهی در میزان تشخیص اهداف کوچک و یا دارای همپوشانی ایجاد کرده است.

درباره تشخیص ابعاد 2D

الگوریتم تشخیص اشیاء 2D قادر به شناسایی اهدف در فیلم ها است. سپس پس از طبقه بندی آنها اهداف را تسخیر می کنند. تشخیص شیء 2D به طور گسترده ای در محصولات هوشمند تازه وارد شده شرکت، به ویژه دوربین ها، NVR ها و سرور های مبتنی بر AI یادگیری عمیق تعبیه شده است.
نوآوری Dahua Technology، نیروی محرکه برای توسعه است، و همچنین منبع انرژی ما! رتبه بالا در Dahua Technology در تشخیص اشیاء 2D ، برای یک بار دیگر، توانایی تحقیق فنی در سطح جهانی خود را در این زمینه نشان داد. Dahua Technology با ماموریت «فعال ساختن جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان در سراسر جهان خدمت کند.

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net