• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

 

 

بیست و نهم اردیبهشت ماه به روز ملی روابط عمومی و ارتباطات نامگذاری گردیده است . بدون شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در عصر ارتباطات است.

 

بیست و نهم اردیبهشت ماه به "روز ملی روابط عمومی و ارتباطات" نامگذاری گردیده است. بدون شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در عصر ارتباطات است که امروزه  به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است. اهمیت جایگاه روابط عمومی در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است ، دو چندان گردیده و نقش روابط عمومی در ارزیابی و تحقق برنامه‌ها و پیشبرد اهداف مدیریت شهری غیرقابل انکار است.  زیرا از طریق فن برقراری ارتباط با شهروندان  با هدف جلب رضایت آنان است که  حقوق شهروندی محقق می شود.  این موضوع یکی از مهمترین و با ارزش ترین عوامل موثر در سرنوشت  شهر ها محسوب می گردد. از آن جا که شهر و شهروند مکمّل هم هستند و حقوق شهروندی می تواند نقش بسزایی در تحقق آرمان های شهرنشینی در دنیای مدرن داشته باشد، روابط عمومی می تواند حلقه واسطه ای باشد و کانون های پراکنده جامعه شهری را به نهاد شهرداری مرتبط سازد. یافته ها و تلاش های روابط عمومی در مدیریت شهری نیز موجب ارتقای سطوح پاسخگویی، شفافیت در عملکرد بخش های مختلف خواهد شد و با  استفاده از تمامی ظرفیت های ارتباطی– اطلاعاتی و ابزارهای اطلاع رسانی، قادر خواهد بود نقش موثری  در توسعه و پیشرفت عملکردهای شهری ایفا نماید.
فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را  به تمامی دست اندرکاران صدیق، سختکوش در حیطه های روابط عمومی و ارتباطات که با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرایند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می‏ کنند تبریک و تهنیت میگوییم و برای آنان در مسیرتوسعه و تحقق همه جانبه ارتباطات اجتماعی موفقیت روزافزون آرزو مندیم.

 

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net