• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

اداره یک تجارت کوچک چیزی فراتر از ارائه محصولات و خدمات خود در عین رضایت خاطر مشتریان است. شما باید تصمیماتی بگیرید که بر هر بخش تاثیر بگذارد، اطمینان حاصل کنید که کارمندان کار خود را به طور کارآمد انجام می دهند ، هزینه ها را کنترل می کنند و همه کارها را به صورت روان ادامه می دهند. هر صاحب مشاغل بدون در نظر گرفتن اینکه یک فروشگاه خرده فروشی، دفتر حقوقی یا یک استارت آپ فنی راه اندازی کنید، با چالش های یکسانی روبرو می شود.

نکته مهم این است که گزینه های فناوری در دسترس هستند تا بتوانند شما را فعال کرده و بدون زحمت به کار خود ادامه دهند.

سرویس تلفنی VoIP

روزهایی که هر کارمند تلفن در میز کار خود را به یک خروجی تلفن متصل می کرد، گذشته است. نرم افزار جدید برای تماس های پروتکل صوتی از طریق اینترنت (VoIP) به کارمندان شما اجازه می دهد تا با هر کسی که از اتصال اینترنت شما استفاده می کند صحبت کنند. با استفاده از VoIP برای مشاغل کوچک ، می توانید هزینه اضافی خود را با در نظر گرفتن هزینه خدمات تلفن همراه با برنامه اینترنت خود کاهش دهید، نه اینکه ماهانه صورتحساب دوم را داشته باشید.

پشتیبانی VoIP فقط به تماس های تلفنی محدود نمی شود. این برنامه می تواند شامل راه اندازی کنفرانس ویدئویی اختصاصی ، قابلیت های نمابر، خدمات پیام فوری و حتی رونویسی نامه صوتی به ایمیل باشد.

شبکه های مجازی

رسانه های اجتماعی به ارتباط مشاغل با مشتریان کمک می کنند. از پست ها می توان برای اعلام خطوط محصولات جدید ، فروش و تبلیغات فعلی یا آتی، یا حتی محتوای سرگرم کننده استفاده کرد که به راحتی سطح تعامل را بالا می برد.

مشاغل باید مخاطبان را در چندین سیستم هدف قرار دهند و از انواع مختلف محتوا مانند عکس، توییت و مقاله با لینک به وب سایت خود استفاده کنند. کسب و کارهای کوچک مزایای چشمگیری دارند. ارسال مداوم در یک برنامه قابل کنترل و ایجاد نام تجاری به شما کمک می کند تا بهتر به مشتریان خود برسید و حضور اینترنتی خود را تقویت کنید.

پردازش ابری

امروزه اکثر مشاغل بزرگ و کوچک از برخی جنبه های رایانش ابری استفاده می کنند. ذخیره سازی داده ها، دسترسی آنلاین به نرم افزار و پشتیبان گیری اطلاعات آنلاین از طریق وب سایت ها برخی از راه های صاحبان مشاغل کوچک برای پس انداز و استفاده از مهار قدرت ابر با واگذاری خدمات شبکه یا برون سپاری وظایف IT به ارائه دهندگان خدمات بزرگ است.

استفاده از سیستم ها و نرم افزارهای مبتنی بر ابر تحرک بیشتری را برای کارمندان فراهم می کند، زیرا پرونده ها و داده های آنها همیشه در دسترس است، صرف نظر از اینکه در کجا قرار دارند. اگر یک فروشنده مجبور شود به مشتری خود خدماتی ارائه دهد ، او به راحتی وارد رایانه خود می شود و برای ارائه داده های بازاریابی و پیشنهادات، به پرونده های آنلاین خود دسترسی پیدا می کند. پس از فروش کامل، آنها می توانند قراردادها را ارسال و پرونده ها را به صورت آنلاین نیز به روز کنند!

سرویس های ابری گزینه های صرفه جویی در هزینه را فراهم می کنند زیرا مشاغل فقط در هر زمان لازم است منابع ذخیره سازی مورد نیاز را خریداری کنند. آنها نیازی به خرید فضای غیر ضروری زیادی ندارند فقط در صورت تقاضا در آینده. علاوه بر این ، هزینه های مربوط به نگهداری سرور های فیزیکی از جمله هزینه کارکنان فناوری اطلاعات ، فضای اداری یا مرکز داده و برنامه های نگهداری برای نگهداری سخت افزار را کاهش می دهد.

نرم افزار CRM

حیات هر تجارت مشتریان آن هستند. برای کمک به پیگیری هر مشتری فعلی و بالقوه ، حفظ اطلاعات دقیق در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ضروری است. این نرم افزار می تواند از یک کتاب آدرس اساسی تا کل سیستم هوش تجاری با فناوری پیشرفته باشد که فروش ، هدایت، تبدیل، نظرسنجی رضایت و حتی پروفایل های آنلاین مشتری را پیگیری می کند.

 مشاغل کوچک که نرم افزار CRM را با موفقیت پیاده سازی می کنند، مزایای بسیاری از جمله تجربه بازگشت قابل توجه سرمایه را می بینند، زیرا آنها قادر به طراحی بازاریابی برای مشتریان خاص و تصمیم گیری آگاهانه بر اساس داده های واقعی هستند.

بسیاری از گزینه های عالی فناوری در دسترس است که به رشد تجارت کوچک شما کمک می کند. اکنون آنها را پیاده سازی کنید و فورا دیدن مزایای آن را شروع کنید!

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net