• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

دوربین های مداربسته اولین گام در ارتقای تکنولوژی هستند که با توسعه آن می توان حس گر های مختلفی را اضافه کرده و تکنولوژی جدیدی را به وجود آورد که آسایش و رفاه را برای انسان رقم می زند. از این رو هایک ویژن توانسته است با تولید دوربین هایی این مهم را برای انسان فراهم کند.

هایک ویژن بانی توسعه دوربین مداربسته هوشمند

امروزه دوربین های مدار بسته کاربردهای بسیاری دارند. مهم ترین وظیفه دوربین مداربسته حفظ امنیت محل است که بسیاری از کاربران بابت این موضوع و کارکرد به استفاده از دوربین مداربسته می پردازند چرا که صرف وجود دوربین در محل باعث دور شدن بزهکاران و سارقان می شود از طرفی نیز در صورت وجود هرگونه اتفاقی، استفاده از دوربین مداربسته می تواند آن را در بهترین حالت مدیریت کرده و تصاویر را با کیفیت بالا در اختیار مخاطب برای بهره مندی قرار دهد.

دوربین مداربسته و قدم های دیگر در راستای ارتقای تکنولوژی

اما شاید نکته جالب تر اینجا باشد که استفاده از دوربین مداربسته به همینجا ختم نمی شود و از آن استفاده های دیگری نیز انجام می گیرد. نظارت یکی از مسائلی است که در بسیاری از ارگان ها و سازمان ها حائز اهمیت است از این رو از دوربین مداربسته استفاده می شود تا این فضای نظارتی را مدیریت کند اما گام دوم استفاده از دوربین مداربسته الحاق این تکنولوژی به سایر تکنولوژی ها است. دوربین های مداربسته با حساسیت به تحرک و حرکت می توانند با دستوراتی که به پردازشگر ارسال می کنند باعث فعالیت های دیگری شوند. بسیاری از این دوربین ها که در حوزه امنیت فعال هستند با اتصال به سیستم های پلیس باعث در جریان گذاشتن آنها از یک اتفاق می شوند.

پارکینگ هوشمند و نقش دوربین مداربست

رفاه و آسایش اکنون یکی از دغدغه های اصلی مردم است در زمان های نه چندان دور درب پارکینگ ها به گونه ای بود که فرد باید برای استفاده از آن پیاده می شد و درب را باز می کرد. پس از گذشت زمان کوتاهی تحولات تکنولوژی رخ داد و درب های اتوماتیک کار را برای بشر راحت تر کرد اما همین درب اتوماتیک مسیر را برای تحولات دیگر تکنولوژی هموار تر کرد. الحاق تکنولوژی دوربین مداربسته با درب اتوماتیک پارکینگ های هوشمند را به وجود آورد.

دوربین هایک ویژن با توجه به تکنولوژی و کیفیتی که در کالاهای خود به کار بسته است توانسته سیستم هایی را به وجود بیاورد که با شناسایی خودرو درب را برای وی باز کند. دوربین مداربسته هایک ویژن با مجهز شدن به سنسور های حرکتی و کیفیت بسیار بالا توانسته است سیستمی را در اختیار انسان بگذارد که وی صرفاً با اتصال آن به سیستم درب هوشمند بتواند تکنولوژی مجهز پارکینگ هوشمند را به ارمغان بیاورد.در کنار همه این مسائل وجود دوربین مداربسته در چنین شرایطی باعث می شود تا حفظ امنیت نیز در آن محیط گسترش یافته و همچنین ورود و خروج ها مورد کنترل و بررسی قرار گیرد تا در صورت وقوع اتفاقی به تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته هایک ویژن مراجعه کرد.

دوربین های مداربسته استارت تکنولوژی با حس بینایی هستند که الحاق آن با سایر تکنولوژی ها باعث می شود تا شرایط جدید برای آرامش و رفاه انسان رقم بخورد که دوربین هایک ویژن شرکتی است که گام های خود را در این راستا بر می دارد.

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net