• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170
هایک ویژن و توسعه پارکینگ های هوشمند

دوربین های مداربسته اولین گام در ارتقای تکنولوژی هستند که با توسعه آن می توان حس گر های مختلفی را اضافه کرده و تکنولوژی جدیدی را به وجود آورد که آسایش و رفاه را برای انسان رقم می زند. از این رو هایک ویژن توانسته است با تولید دوربین هایی این مهم را برای انسان فراهم کند.

هایک ویژن و توسعه پارکینگ هوشمند

امروزه دوربین های مداربسته کاربردهای بسیاری دارند. مهم ترین وظیفه دوربین مداربسته حفظ امنیت محل است که بسیاری از کاربران بابت این موضوع و کارکرد به استفاده از دوربین مداربسته می پردازند. چرا که صرف وجود دوربین در محل باعث دور شدن بزهکاران و سارقان می شود از طرفی نیز در صورت وجود هرگونه اتفاقی، خرید دوربین مداربسته می تواند آن را در بهترین حالت مدیریت کرده و تصاویر را با کیفیت بالا در اختیار مخاطب برای بهره مندی قرار دهد.

دوربین مداربسته و قدم های دیگر در راستای ارتقای تکنولوژی

امروزه استفاده از سیستم های هوشمند به یک اصل تبدیل شده و کارها و شرکت های مختلفی در این حوزه فعال شده اند. هایک ویژن یکی از اصلی ترین راهبر های تکنولوژی تصویری و دوربین مداربسته در جهان است که قدم های مهمی در این راستا برداشته است تا زندگی برای مردم جهان در حوزه تکنولوژی تصویری به خصوص در رابطه با پارکینگ های هوشمند آسان تر کند.
هایک ویژن با تلفیق هنر، تکنولوژی و تجهیزات هوشمند سازی پارکینگ تلاش کرده است تا دقت و امنیت را برای سیستم ها به خصوص سیستم پارکینگ هوشمند به ارمغان بیاورد.
افزایش قیمت تکنولوژی های هوشمند پارکینگ باعث شده است تا مردم به دنبال تکنولوژی هایی باشند که در عین جذاب و سیستم هایی با قدرت بالا از قیمت پایین تری برخوردار باشد از طرفی ارتقای سطح نظارت کوچکترین بخش پارکینگ نیز یکی از ویژگی های دوربین مداربسته در سیستم پارکینگ هوشمند است که باید مد نظر قرار گیرد.

سیستم های مدیریت ورود کارآمد

برای پارکینگ ها، سیستم هایی که برای ساختمان های مرکز شهر یا مجتمع های بزرگ شهر استفاده می شود، مد نظر است این می باشد که در ساعات رفت و آمد شلوغ بتواند بیشترین کارایی را داشته باشد.
سیستم های هوشمند پارکینگ هایک ویژن تلفیقی از تکنولوژی روز به همراه سیستم های جدید دوربین مداربسته آن است که باعث می شود ورود و خروج خودرو ها به پارکینگ را مدیریت کند.

این سیستم ها قابلیت آن را دارند که بتوانند خودرو های سریع بزرگ وسایر را شناسایی کرده و بر اساس آن فضای پارکینگ و ورود و خروج اتومبیل ها را مدیریت کنند. البته نباید غافل شد که سیستم پیشرفته دوربین مداربسته هایک ویژن دارای امکاناتی است که آن را از سایرین متمایز می کند به همین دلیل سیستمی در آن تعبیه شده که حتی قابلیت مقابله با تاریکی را داشته باشد به این گونه که نصب چراغ های کوچک ال ای دی و سیستم حساس به حرکت در آن باعث شده تا این دوربین ها بهترین کارایی را در هر شرایط و هر بخش از زمان داشته باشند.

هایک ویژن پیشتاز در تکنولوژی

هایک ویژن یکی از پیشتازان حوزه تصویر و دوربین مداربسته است و یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان حوزه صدا و تصویر است که باعث شده تلفیق آن با تکنولوژی های پارکینگ هوشمند یک حرکت عظیم در عصر تکنولوژی باشد.
برای نگارش این متن از این مطلب استفاده شده است

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02188970170 09128581120 info@imennet.net