• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-14
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

در تحقیقی جدید پیش بینی می شود در ۲۰۲۰ میلادی ۱۹۹ میلیون دستگاه موبایل ۵G در سراسر جهان بارگیری شود. این تعداد ۱۵ درصد کل موبایل های بارگیری شده در جهان به حساب می آید.

موسسه آمریکایی «استراتژی آنالایتیکز» در گزارش خود پیش بینی می کند فروش موبایل های ۵G در ۲۰۲۰ میلادی بیشتر می شود. علاوه بر آن پیش بینی می شود تعداد موبایل های ۵G  بارگیری شده در ۲۰۲۰ میلادی به ۱۹۹ میلیون دستگاه برسد. این تعداد نشان دهنده ۱۵ درصد کل محموله های موبایل است و جهشی بزرگ نسبت به یک درصد محموله های بارگیری شده موبایل۵G  در ۲۰۱۹ میلادی است.
همچنین این گزارش تخمین می زند ۹۰ درصد موبایل های ۵G  در چین، ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و آلمان فروخته شوند. این امر به طور واضح  به عرضه سرویس های ۵G در این کشورها مرتبط است.
از سوی دیگر موسسه «استراتژی آنالایتیکز» معتقد است شیوع ویروس کرونا در بخش های مختلف چین روی بارگیری محموله های موبایل ۵G  تاثیر گذار است. به این ترتیب تخمین زده می شود بخش اعظم محموله های موبایل در نیمه دوم ۲۰۲۰ بارگیری شود. در نیمه اول سال جاری رشد بارگیری محموله های موبایل کمتر از میزان پیش بینی ها خواهد بود.
علاوه بر آن در این گزارش اشاره شده هند و اندونزی ۲ بازار بزرگ هستند که نرخ گسترش ۵G در آنها کمتر از میزان پیش بینی ها است و پیش بینی نمی شود درسال جاری شبکه اینترنت نسل پنجم در این شرکت ها راه اندازی شود.

این درحالی است که «استراتژی آنالایتیکز» چندی قبل پیش بینی کرده بود فروش موبایل های ۵G  تا ۲۰۲۵ میلادی در سراسر جهان از یک میلیارد دستگاه می گذرد.
نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

تهران خیابان فاطمی مقابل هتل لاله پلاک 267 طبقه دوم

02188970170 09194802720 info@imennet.net