• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170
6 مورد از جدیدترین تکنولوژی های دوربین مداربسته

نیازی به گفتن نیست که فناوری این روزها با چه سرعتی رو به پیشرفت است. کاربرد دوربین های مداربسته نیز از ضبط ساده تصاویر بالاتر رفته و امکاناتی در آنها وجود دارد که با انجام تنظیمات بسیار ساده می توانید به آنها دست یابید.مثلا در هنگام کمبود فضای هارد دیسک با انجام تغییراتی کوچک و ساده در کیفیت ضبط بخشی از تصاویر، از مقدار فضای هارد دیسکتان بیشترین بهره را ببرید.(جالب است نه ؟).

1. ROI ضبط قسمتی از تصویر با کیفیت بالا:

این قابلیت به شما امکان ضبط قسمتی از تصاویر با کیفیت بالا و ما بقی تصویر با کیفیت پایین تر را می دهد، از این ویژگی دوربین های مداربسته می توان در زمان کمبود میزان ظرفیت هارد دیسک شما و همچنین توجه بیشتر به منطقه مورد نظر استفاده کرد.

2. Ristricted Area ورود و خروج به محدوده:

در این تکنولوژی شما می توانید یک منطقه ای را به عنوان محدوده غیر قابل ورود یا منطقه حساس مشخص کنید و زمانی که افراد یا سوژه ای وارد این محدوده شود، به شما اعلام شده ویا زنگ خطر به صدا در آید.

3. People Counting شمارش افراد:

این تکنولوژی دوربین های مداربسته به شما این امکان را می دهدکه یک ناحیه را مشخص کنید تا دوربین مداربسته افرادی که وارد و یا خارج می شوند را بشمارد، این ویژگی نه تنها برای انسانها، بلکه برای وسایل نقلیه نیز به کار می رود. همچین این ویژگی می تواند به شما گزارش آماری نیز ارائه دهد.

4. Line Crossing عبور از خط تعیین شده:

این فناوری به شما این امکان را می دهد تا بر روی تصویر دریافتی، خطی مشخص کنید و در زمانی که سوژه نزدیک به این خط شود آژیر خطر به صدا در آید از این تکنولوژی می توان در حفاظت پیرامونی یک کارخانه و یا زندانها و... استفاده کرد.

5. Face Detection تشخیص چهره :

تکنولوژی تشخیص چهره دوربین مداربسته ابتدا چهره افراد را اسکن کرده سپس آن را ضبط و ذخیره می نماید. همچنین می توانید جست وجو در سیستم را از طریق چهره انجام دهید.این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا چهره های افرادی را که ورود یا خروج داشته اند در اختیار داشته باشید.

6. Left Objects اشیاء جامانده و یا گم شده:

یکی از تکنولوژی های دوربین های مداربسته نسل جدید، left object می باشد. در این عملکرد اشیائی را که در یک ناحیه از پیش تعریف شده حذف و یا اضافه شوند را تشخیص داده و آلارم می دهد، از این تکنولوژی می توان در ساختمان های اداری ،مسکونی و همچنین فروشگاه ها استفاده کرد.

نظرات کاربران

گروههای مقالات
اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02188970170 09128581120 info@imennet.net