در تماس باشید:
ذ

تماس بگیرید

66904541(021)
info@imennet.net
شنبه - چهارشنبه 8:30 - 17:00 پنجشنبه 8:30 الی 14:00

مشاوره رایگان

(021)66904541
Kaspersky سد دفاعی تجارت شما با یک anti virus است

بسیاری از فعالیت های تحت وب، مورد حمله باج افزار ها و بد افزار هایی قرار می گیرند که هدفی جز تخریب و سوء استفاده از آن شبکه ندارند به همین دلیل است که باید سدی در برابر آن ها ایجاد شود تا مانع ضربه و آسیب باج افزار ها و بد افزار ها و یا همان ویروس ها به سیستم شود.

 0  دیدگاه  1397/12/25 

Kaspersky سد دفاعی تجارت شما است

امروزه anti virus ها حرف اصلی و اساسی را در تأمین امنیت یک شبکه یا سرویس اینترنتی می زنند چرا که در عصر کنونی بسیاری از فعالیت های تجاری ، اقتصادی و سیاسی بر روی شبکه وب انجام می گیرد . شبکه ای که هرچند رشد و گسترش آن دغدغه های انسان را رفع کرده است اما همه مشکلات اجتماعی ، در این فضا نیز عده ای وجود دارند که درصدد ضربه زدن به کسب و کار و یا تجارت اینترنتی شما هستند؛ برای مثال بورس یکی از بازار معاملاتی است که بیشترین تحرکات آن مبتنی بر شبکه وب می باشد. از این رو حفظ امنیت و مسائل امنیتی آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

دیوار دفاعی anti virus در برابر باج افزار ها

همانطور که گفته شد بسیاری از فعالیت های تحت وب، مورد حمله باج افزار ها و بد افزار هایی قرار می گیرند که هدفی جز تخریب و سوء استفاده از آن شبکه ندارند به همین دلیل است که باید سدی در برابر آن ها ایجاد شود تا مانع ضربه و آسیب باج افزار ها و بد افزار ها و یا همان ویروس ها به سیستم شود. البته ناگفته نماند که anti virus ساخته شده است تا به اشکال مختلف این مهم را انجام دهد.
انتی ویروس ها نرم افزار هایی هستند که توسط شرکت های مختلف در سطح جهان ارائه شده اند تا بر اساس برنامه نویسی ها و کد ها مختص خود از نفوذ این باج افزار ها و بد افزار ها به درون شبکه های وب جلوگیری کنند البته باید گفت که anti virus باید پشتیبانی لحظه ای از شرکت خود داشته و بتوانند با بروز رسانی به موقع و سریع در برابر جدید ترین نسخه باج افزار ها و بد افزار ها مقاومت کند به همین دلیل است که سرعت و دقت anti virus یکی از مؤلفه های مشتریان برای انتخاب یک نرم افزار است.

kaspersky anti virus تأیید شده توسط مردم جهان

kaspersky توسط تیم تخصصی و مهندسان شرکت خود توانسته است ، anti virus های بسیار سریع و پر قدرتی ایجاد کند که همین عامل سبب شده تا kaspersky بیش از 200 شعبه در سراسر جهان داشته باشد و خدمات لحظه ای آنلاین برای کاربران خود ارائه نماید. از این جهت متخصصان kaspersky در تلاش بوده اند تا انواع مختلفی از anti virus را تولید کرده و هر کس بر اساس نیاز کاربری خود بتواند از آن استفاده کند؛ به فرض مثال یکی از سری های kaspersky، ورژن خانگی بوده و دیگری مبتنی بر وب است و البته بر اساس تقسیم بندی دیگر enterprise نیز یکی دیگر از انواع anti virus این شرکت است.

kaspersky مختص خانه یا شرکت؟ مسئله این است

این که آیا برنامه های شرکت های سازمانی را به صورت داخلی توسعه می دهید و یا آنها را از اشخاص ثالث خریداری می کنید، یک مسئله بسیار بزرگی است که باید روی آن دقت کنید. می دانید که یک خطای برنامه نویسی می تواند یک نوعی آسیب پذیری را ایجاد کند که شما را به سمت حملات سایبری باج افزار ها و بد افزار ها هدایت کند و آسیب مالی و قابل ملاحظه و قابل توجهی ایجاد نماید.
درصورت عدم وجود anti virus، آسیب های جدید می تواند در طول چرخه عمر برنامه مشکل ایجاد کنند. از طرفی این باج افزار ها و یا بد افزار ها از طریق به روز رسانی نرم افزاری یا آپدیت برنامه های نامطمئن وارد سیستم می شود و یا می تواند از طریق روش های جدید حمله کند.
از این رو سری enterprise باعث شده تا anti virus بتواند مبتنی بر نرم افزار ها و برنامه های مختلف فعالیت خود را انجام دهد. برنامه های کاربردی ارزیابی شده می توانند شامل وب سایت های رسمی و برنامه های کاربردی تجاری، استاندارد یا مبتنی بر فضای مجازی باشند.

خدمات ارزیابی امنیتی و enterprise برنامه kaspersky به صاحبان برنامه ها و توسعه دهندگان کمک می کند تا:

1-مانع از دست رفتن مسائل و اعتباری شرکت و بنیاد های مختلف در حملات سایبری شود چرا که anti virus اینترپرایز باعث جلوگیری از آن می شود.
2-صرفه جویی در هزینه های بازسازی با ردیابی آسیب پذیری ها در برنامه های هنوز در حال توسعه و تست، قبل از رسیدن به محیط کاربر، جایی که آنها ممکن است باعث اختلال و هزینه می شود.
3- anti virus از یک چرخه عمر توسعه نرم افزار (S-SDLC) که متعهد به ایجاد و حفظ برنامه های کاربردی امن است، پشتیبانی شود.
در سری اینترپرایز این anti virus، ارزیابی های امنیتی از برنامه های کاربردی توسط کارشناسان امنیتی آزمایشگاه kaspersky به صورت دستی و با استفاده از ابزارهای خودکار با توجه به محرمانه بودن، صداقت و در دسترس بودن سیستم های شما، و در انطباق کامل با استانداردهای بین المللی و بهترین روش ها انجام می شود، که آن ویژگی های anti virus عبارتند از:
• کنسرسیوم امنیت برنامه کاربردی وب (WASC) طبقه بندی خطر
 • برنامه تست امنیتی برنامه وب (OWASP)
• OWASP راهنمای تست امنیتی موبایل
• استانداردهای دیگر، بسته به کسب و کار و مکان سازمان شما
اعضای تیم kaspersky در حوزه خود بسیار با تجربه بوده و به صورت عملی فعالیت کرده تا خدمات خاصی را به کاربران خود ارائه دهند. آن ها با تسلط بر زبان های مختلف برنامه نویسی و آشنایی کامل با سیستم عامل های مختلف توانسته اند، anti virus هایی ایجاد کنند که بتواند بیشترین کارایی را داشته و در برابر حملات باج افزار ها و یا بد افزار ها از سیستم و شبکه تجارتی آن ها حفاظت نماید.
تیم متخصصان با تجربه kaspersky خدمات مهم تری را نیز به کاربران بزرگ و شرکت های آن ها ارائه می دهند. آن ها خدمات مشاوره امنیتی را به فروشندگان اصلی برنامه ها و سرویس های مجازی، از جمله اوراکل، گوگل، اپل، فیس بوک و پی پال ارائه می کنند.
با این همه نتایج کامل این مباحث در یک گزارش نهایی شامل اطلاعات فنی دقیق در رابطه با فرایندهای ارزیابی، نتایج و آسیب پذیری های نشان داده شده و توصیه های مربوط به حل آن، همراه با یک چارچوب اجرایی ارائه شده است تا مخاطب بتوان با استفاده از این anti virus امنیت را برای خود به ارمغان بیاورد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر