در تماس باشید:
ذ

تماس بگیرید

66904541(021)
info@imennet.net
شنبه - چهارشنبه 8:30 - 17:00 پنجشنبه 8:30 الی 14:00

مشاوره رایگان

(021)66904541
دوربین مداربسته دید در شب | بهترین قیمت خرید و فروش

اگر نظارت و کنترل در شب برای شما اهمیت زیادی دارد، یک سیستم دوربین مدار بسته دید در شب می‌تواند به شما این امکان را فراهم کند تا خیالتان راحت باشد.

 0  دیدگاه  1401/2/17 

اگر نظارت و کنترل در شب چه در محل کارو چه در منزل یا محدوده ی اطراف آن برای شما اهمیت زیادی دارد، یک سیستم دوربین مداربسته می‌تواند به شما این امکان را فراهم کند تا خیالتان راحت باشد. دوربین‌های امنیتی با دید در روز/شب یا روشن‌کننده‌های IR یک مکمل عالی برای محافظت از اموال شخصی شما در خانه یا امنیت محل کسب‌وکار شما هستند. دوربین های امنیتی دید در شب در طیف گسترده ای قابل ارائه می باشد فروش دوربین مدار بسته دید در شب در برندها با ویژگی های متفاوت، با بهترین کیفیت و قیمت با ضمانت پس از فروش برای پاسخگویی به نیازهای امنیتی شخصی شما در سایت ایمن نت ارائه می شوند.

مهم نیست که دلیل شما برای نصب دوربین مداربسته چیست، دوربین های امنیتی دید در شب خیال شما را از بابت انتظاراتی که از آن دارید راحت می کند و شما را ایمن نگه می دارند. شما می توانید چندین دوربین مداربسته با قابلیت دید در شب را در چند مکان از ملک خود، چه در داخل یا خارج از آن بمنظور نظارت نصب کنید. اگر فعالیت مشکوک یا بازدیدکنندگان ناخواسته ای را مشاهده کردید، می‌توانید به مکان امنی بروید و سپس با پلیس و نیروهای انتظامی محلی خود فورا تماس بگیرید، در حالی که همچنان می‌توانید آنچه را که در حال وقوع است از طریق دوربین مداربسته دید در شب خود نظارت کنید. همچنین باید به این مسئله توجه داشت که ضبط ویدیو در شب ابزار بسیار ارزشمندی برای دوربین های مدار بسته است که می تواند به عنوان مدرک حیاتی و معتبردر دادگاه ها و مراجع قضایی به آن استناد شود. به خاطر داشته باشید که هر جنایتی را که در ویدیو ضبط می شود به مجریان قانون گزارش دهید و فایل واقعی را در اختیار آنها قرار دهید.

اهمیت خرید دوربین مدار بسته دید در شب چیست؟

اجازه ندهید فعالیت های مجرمانه، تهدیدها یا موقعیت های خطرناک کنترل زندگی شما را در دست بگیرند. خرید دوربین های دید در شب امنیت و نظارت مورد نیاز شما را فراهم می کنند و به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرائمی مانند سرقت، مزاحمت ، خرابکاری و..عمل می کند. برای نظارت و ضبط محیط اطراف خود به فناوری قابل اعتماد دوربین مداربسته دید در شب اعتماد کنید تا بتوانید در برابر تهدیدها و نا امنی ها با خیالی آسوده در امان باشید. مدل های مقرون به صرفه زیادی از دوربین های مدار بسته دید در شب برای انتخاب وجود دارد، و استفاده از فناوری دید در شب سرمایه گذاری ارزشمندی است که نباید نادیده گرفته شود چرا که بیشتری آمار جرائم دزدی و سرقتها و یا خسارات در شبها و در زمان نبود ساکنین در ملک رخ می دهد.

دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب چگونه کار می کنند؟

برای دیدن در شب، اکثر دوربین های مدار بسته از فناوری مادون قرمز (IR) استفاده می کنند. اگر به دوربین های مدار بسته با قابلیت دید در شب نگاه کنید، متوجه خواهید شد که توسط تعدادی LED کوچک احاطه شده اند. این لامپ های LED نور مادون قرمز را در شب ساطع می کنند که به دوربین اجازه می دهد حتی در تاریکی مطلق هم ببیند و تصاویری با کیفیت بهتر را ضبط و به شما ارائه دهند. نور مادون قرمز برای چشم انسان نامرئی است و به همین دلیل سارقان نمی توانند فعال بودن دوربین مداربسته دید در شب را ببینند. نامرئی بودن نور مادون قرمز دوربین های مدار بسته با قابلیت دید در شب، به این علت است که نور مادون قرمز دارای طول موج بلندتر و فرکانس کمتری نسبت به نور مرئی و معمولی است.

به طور کلی، این بدان معناست که حتی اگر دوربین شما نور (مادون قرمز) به منظور ضبط ویدئو و یا تصاویر واضح و با کیفیت بهتر ساطع می کند، هیچ روشنایی بوجود نمی آیند و بیرون ملک شما در تاریکی کامل باقی می ماند. دو نوع مختلف دید در شب وجود دارد: یکی که اکثر دوربین های امنیتی از آن استفاده می کنند و دیگری که عینک های دید در شب از آن استفاده می کنند. رایج ترین نوع مورد استفاده در اکثر دوربین مداربسته دید در شب مادون قرمز (IR) است که به نور مادون قرمز متکی است.

آنچه باید در مورد فیلم های دوربین مدار بسته دید در شب بدانید:

علاوه بر این، فیلم دید در شب از دوربین‌های امنیتی همیشه سیاه و سفید به نظر می‌رسد، زیرا چشم انسان بهتر از سایر رنگ‌ها، مانند قرمز یا آبی، می‌تواند رنگهای سیاه و سفید را بهتر تشخیص دهد. به همین دلیل، اکثر دوربین‌های دید در شب بوسیله ی فیلتر تک رنگ تصاویر را تغییر می‌دهند تا ما بتوانیم تصویر را راحت‌تر ببینیم. اکثر دوربین‌های امنیتی که دارای قابلیت دید در شب هستند، از جمله Nest Cam، دارای فیلتر برش IR نیز هستند. این قابلیت در دوربین مداربسته دید در شب به طور خودکار نور روز را تشخیص می دهد و فیلتر را برای جلوگیری از نور مادون قرمز در طول روز اعمال می کند تا رنگ ها دقیق به نظر برسند. هنگامی که شب فرا می رسد، فیلتر به طور خودکار حذف می شود، که اجازه می دهد نور بیشتری وارد شود، از جمله نور IR که از دوربین می آید.

نوع دیگری از دید در شب نیز وجود دارد، و بیشتر در عینک های دید در شب که حاوی چیزی به نام "لوله های تقویت کننده" هستند، یافت می شود. به عبارت پیشرفته‌تر، نور موجود وارد عینک‌های دید در شب (متشکل از فوتون) می‌شود، به الکترون تبدیل می‌شود و نور را به نوعی سیگنال الکترونیکی تبدیل می‌کند. سپس الکترون‌ها با استفاده از یک فتو ضرب‌کننده ضرب می‌شوند و سپس از یک صفحه فسفر عبور می‌کنند که باعث ایجاد فلاش‌هایی از نور می‌شود که منجر به یک تصویر روشن‌تر می‌شود. تمام رنگ‌های نوری که وارد عینک می‌شوند پس از عبور از صفحه فسفری به سایه سبز تبدیل می‌شوند، که ظاهر نمادینی را ارائه می‌کند که احتمالاً با آن در دوربین مدار بسته دید در شب آشنا هستید - چشمان انسان نسبت به رنگ‌های دیگر به رنگ سبز بسیار حساس‌تر است.

دوربین مداربسته دید در شب

آنچه باید در مورد دوربین های امنیتی دید در شب بدانید:

دوربین های امنیتی امروزه جزء یکی از ضروری ترین اجزای هر سیستم امنیتی خانه یا کسب و کار هستند. دوربین های امنیتی دید در شب قادر به نظارت بر محیط های کم نور یا کاملا تاریک (بدون به خطر انداختن کیفیت تصویر) هستند. اگر برای محافظت از اموال خود به فناوری نظارت دید در شب نیاز دارید، مزایای خرید دوربین مداربسته دید در شب یا دوربین های نظارت دید در شب با یک روشن کننده IR را در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد به وضوح آنچه را که در خارج از درها و پنجره های منزل یا محل کار خود می گذرد ببینید. دوربین های امنیتی دید در شب امروزی از نظر امنیت خانه بسیار کاربردی و مقرون به صرفه هستند. لازم نیست نگران تصاویر بی کیفیت و غیرقابل شناسایی در تنظیمات دید در شب باشید. با دوربین های روز/شب، می توانید محیط ملک خود را حتی زمانی که بیرون تاریک است، مشاهده کنید.

دوربین های امنیتی واقعی روز/شب در شب تصاویر سیاه و سفید تولید می کنند و در روز تصاویر رنگی می گیرند. تصاویر سیاه و سفید در شب به راحتی قابل به تصویر کشیدن هستند و نسبت به بسیاری از دوربین های دید در شب بی کیفیت، دانه بندی کمتری دارند. همانطور که نور روز کاهش می یابد، دوربین های شبانه روز صحنه های شب را سیاه و سفید ضبط می کنند تا نویز را کاهش دهند و کیفیت تصویر را افزایش دهند. هنگامی که فیلتر برش IR از دوربین مدار بسته با قابلیت دید در شب برداشته می‌شود، حسگر تصویر را قادر می‌سازد تا به طول موج‌های نزدیک به IR حساس شود، بنابراین حساسیت به نور دوربین به سطوح بسیار کم نور یا حتی تاریکی کامل می‌رسد.

سخن آخر:

نکات ارائه شده در خصوص دوربین مداربسته دید در شب در این مقاله به شما کمک می کند دوربین دید در شب مناسب را برای ایمن نگه داشتن دفتر یا خانه خود پیدا کنید. شرکت ایمن نت با چندین سال سابقه در خصوص فروش انواع تجهیزات نظارتی و حفاظتی ، فروش انواع دوربین های مدار بسته ، فروش دوربین مداربسته هایک ویژن ، فروش دوربین مدار بسته خانگی ، دوربین مداربسته اداری ، فروش انواع پکیج دوربین مدار بسته اقتصادی در تهران با ارسال به تمام کشور می باشد همچنین شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره توسط کارشناسان و متخصصین مجرب ایمن نت در خصوص خرید انواع دوربین مداربسته دید در شب با بهترین قیمت و کیفیت متناسب با نیاز خود قبل از هر اقدامی ، در تماس باشید.

 توصیه می شود قبل از خرید تجهیزات امنیتی و نظارتی و دوربین مدار بسته دید در شب برای منزل یا محل کسب و کار خود نیازهای خود را یادداشت کرده و بودجه خود را تعیین کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر