• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان ها * قیمت فروش

خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان یک مسئله بسیار مهم محسوب می شود. بیمارستان ها یکی از شلوغ ترین مکان های عمومی به شمار می روند که افراد بسیاری در آن جا تردد دارند. از کارمندان و پزشکان گرفته تا بیماران و همراهان آن ها هر یک در بخش های مختلف فضای بیمارستان تردد می کنند. قیمت دوربین مداربسته بیمارستان ها بسته به نوع و مارک این سیستم های امنیتی متغیر است.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 74391800 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان ها * قیمت فروش

  خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان ها * قیمت فروش

  نظارت بر بیماران و تجهیزات موجود در این مکان ها، یک مسئله بسیار مهم برای حفظ امنیت آن ها محسوب می شود. سیستم های نظارتی هوشمند امروزی، تمامی بخش های یک بیمارستان را پوشش می دهند. به این ترتیب امنیت بیمارستان در سطح بالایی تامین خواهد شد. استفاده و خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان برای بخش های مختلفی از این مکان ها انجام می گیرد.

  استفاده از این سیستم ها در ورودی پارکینگ بیمارستان، محیط بیرونی بیمارستان، اورژانس، درمانگاه و اتاق های کنترل بیمارستان و... رایج است. وظیفه اصلی این دوربین ها در محیط بیمارستان، حراست از قسمت های مختلف این فضا است. در ادامه به اهمیت نصب دوربین در هر یک از بخش های یاد شده اشاره می کنیم.

  نصب دوربین در فضای پارکینگ بیمارستان ها

  قیمت دوربین مداربسته برای بیمارستان به نحوه نصب و محل نصب آن در بیمارستان نیز بستگی دارد. به طور مثال با نصب این سیستم های مداربسته در بخش پارکینگ بیمارستان، به سهولت می توان پلاک اتومبیل مراجعین به بیمارستان را کنترل کرد. در صورتی که دوربین مداربسته مورد نظر شما تصاویر با وضوح بالایی دریافت کند، اتومبیل کسانی که در محیط بیمارستان اعمال غیر عادی و غیر قانونی انجام داده اند، شناخته می شود. دوربین مخصوص فضای پارکینگ بیمارستان ها باید از ویژگی HLC برخوردار باشد. به این ترتیب از اختلال در تصاویر دوربین در معرض تابش اشعه فرابنفش خورشید جلوگیری خواهد شد.

  نظارت بر محیط بیرونی بیمارستان

  خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان ها برای بخش بیرونی محیط بیمارستان نیز توصیه می شود. قسمت بیرونی محیط بیمارستان یکی از مهمترین قسمت های آن محسوب می شود. این بخش مرز ورود و خروج افراد را در محیط بیمارستان مشخص می کند. در واقع خط دفاعی محیط هر بیمارستانی قسمت بیرونی آن است. حراست هر بیمارستان باید همواره به حفظ ایمنی این بخش اهمیت بدهد.

  دوربین مداربسته برای بیمارستان

  قیمت دوربین مداربسته برای بیمارستان برای این بخش از محیط نیز یک مسئله بسیار مهم است. چرا که این دوربین ها باید از ویژگی های به خصوصی برخوردار باشند تا برای این محیط مناسب باشند. در این دوربین ها باید سنسورهای استارلایت نصب شده باشند. این ویژگی سبب می شود دوربین در کمترین نور محیطی نیز تصاویر موجود را ضبط کند. تصاویر این دوربین ها باید شفاف و واضح باشد.

  وجود قابلیت آلارم دوربین نیز یکی از مهمترین ویژگی های این سیستم های امنیتی محسوب می شود. برای خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان، باید به قابلیت اتصال به آلارم آن نیز دقت داشته باشید. به این ترتیب در صورت تشخیص حوادث، آلارم دوربین ها به سرعت فعال می شود.

  نظارت بر بخش اورژانس بیمارستان

  قیمت دوربین مداربسته برای بیمارستان بر اساس ویژگی و میزان درجه هر یک از این سیستم ها تعیین خواهد شد. در نظر داشته باشید که سالن اورژانس هر بیمارستان، اصلی ترین منطقه برای حفظ امنیت محسوب می شود. این بخش محل عبور و مرور اغلب بیماران و پرسنل بیمارستان محسوب می شود. کنترل ترددها و کلیه حوادث در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

  یکی از ویژگی های مهم در این دوربین ها، قابلیت 360 درجه آن ها است. شما می توانید، هر یک از آن ها را به صورت سقفی، دیواری و رومیزی نصب کرده و امنیت را در سطح بالایی در این محیط برقرار کنید.

  هر یک از این دوربین های مداربسته با سیستم های آنالوگ قدیمی و دیجیتالی همخوانی خواهند داشت. به این ترتیب مشکلی در ضبط تصاویر به وجود نمی آید. وجود میکروفون ها و اسپیکرهای داخلی نیز در این دوربین ها بسیار اهمیت دارد.

  دوربین مداربسته بیمارستان

  خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان ها در بخش درمانگاه

  قیمت دوربین مداربسته برای بیمارستان ها ثابت نیست و به همین خاطر نمی توان یک تعرفه مشخص برای آن در نظر گرفت. توصیه می کنیم در این خصوص ابتدا نوع دوربین مورد نیاز خود را مشخص کرده و سپس قیمت آن را استعلام کنید.

  پس از بخش های پارکینگ، محیط بیرونی و داخلی بیمارستان، نوبت به درمانگاه می رسد. تامین امنیت این بخش که اغلب برای بیماران سرپایی مورد استفاده قرار می گیرد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. نظارت بر راهروهای درمانگاه با وجود این ویژگی با دقت کافی انجام می گیرد. دوربین های مداربسته مخصوص این قسمت ها باید از ویژگی تغییر فرمت تصاویر از افقی به عمودی برخوردار باشند.

  به این ترتیب بخش های مفید بیشتری در این سالن ها نمایش داده می شوند. وجود سنسورهای پیشرفته در هر یک از این دوربین ها نیز یک امتیاز برای آن ها محسوب می شود. برخی از این سیستم ها مجهز به یک آلارم هستند که ورود و خروج افراد را بهتر کنترل می کند.

  در ادامه بخوانید: خرید دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی

  نکات مربوط به خرید و نصب دوربین در بیمارستان و محیط های درمانی

  خرید دوربین مداربسته برای بیمارستان و محیط های درمانی با در نظر گرفتن برخی نکات کلیدی انجام می شود. قیمت دوربین مداربسته بیمارستان بر اساس این نکات مهم تعیین خواهد شد. در وهله اول توجه به محل نصب دوربین ها ضرورت دارد. استفاده از این دوربین ها در فضای نگهداری از داروها بسیار اهمیت دارد. همچنین استفاده از آن ها در محیط نگهداری از نوزادان نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

  دوربین مداربسته برای بیمارستان

  نیاز به بهینه سازی این دوربین های امنیتی نیز یکی از مهمترین نکاتی است که در این خصوص مورد توجه قرار می گیرد. برای تامین مالی پروژه، باید حتما به بهینه سازی استفاده از این دوربین ها و سیستم های امنیتی توجه داشته باشید.

  فضای ذخیره سازی هر یک از این دوربین ها نیز یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود. بیشترین زمانی که هر یک از این دوربین ها، ضبط تصاویر را انجام می دهند، 30 روز است. فاکتور محدود سازی زمان در این زمینه بسیار مهم تلقی می شود.

  دوربین ها و نرم افزارهای مدیریت تصاویر نیز در این میان از جایگاه به خصوصی برخوردار می باشند. در برخی از بیمارستان ها با صرف هزینه های بیشتر، از برنامه های به روزتری استفاده می شود. اما برخی نیز همچنان از سیستم های آنالوگ قدیمی استفاده می کنند.

  همچنین بخوانید: دوربین مداربسته کارخانه ها

  عدم نصب دوربین مداربسته در اتاق بیماران در بیمارستان

  در هر بیمارستان برخی فضاهای خصوصی وجود دارند که امکان نصب دوربین در آن ها وجود ندارد. به طور مثال اتاق مخصوص هر بیمار، به نوعی حریم خصوصی او محسوب می شود که از نظر قانونی نصب دوربین در این بخش صحیح نیست. نظارت تصویری بر محیط بیمارستان از یک استاندارد بین المللی پیروی می کند. بر اساس این استانداردها، نصب هیچ گونه دوربینی در محیط اتاق بیماران مجاز نمی باشد.

  در هر یک از این بیمارستان ها یک اپراتور برای نظارت بر تصاویر حضور دارد. این ماموران تصاویر را بررسی کرده و هر گونه مورد مشکوکی را تشخیص می دهند.

  جمع بندی نهایی گزارش

  سرمایه گذاری در زمینه نصب دوربین های مداربسته بیمارستان به جهت حفظ ایمنی محیط از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید، از انواع برندهای دوربین در این فضاها استفاده کنید. به این ترتیب حفظ ایمنی افراد، تجهیزات و منابع مالی در این فضاها به سهولت انجام می شود.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02174391800 09128581120 info@imennet.net