• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

خرید دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی و مراکز درمانی

خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک درمانی یکی از مهمترین کاربردهای این تجهیزات ایمنی به شمار می رود. با نصب این سیستم ها در محیط های پر رفت و آمد درمانی، تجاری، اداری و… از بروز هر گونه سو استفاده احتمالی جلوگیری به عمل می آید. قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی به مراتب کمتر از هزینه نصب این سیستم ها در سازمان های بزرگ محاسبه می شود. چرا که وسعت این مراکز اغلب کوچک است. هر یک از کلینیک ها و مطب های خصوصی، از چند اتاق کوچک تشکیل شده اند که در هر یک عملیات های پزشکی به خصوصی انجام می شوند.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 88970170 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  خرید دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی و مراکز درمانی

  خرید دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی و مراکز درمانی

  خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک درمانی مزایای بی شماری دارد. یکی از مهمترین کارکردهای این سیستم ها در محیط های درمانی، جلوگیری از بروز اختلال در فعالیت های پرسنل کلینیک می باشد. به طور مثال اگر در جریان انجام فعالیت های پزشکی، مشکلی در کلینیک به وجود بیاید، پرسنل بدون متوقف کردن فرایند درمان، بعدا با مراجعه به تصاویر دوربین مداربسته به حل و فصل مشکل مربوطه می پردازند.

  چرا در مراکز درمانی از دوربین های مداربسته استفاده کنیم؟

  هزینه و قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی، بهایی معقول در برابر مزایایی است که هر یک از این دوربین ها برای ما به همراه می آورند. برخی از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم ها را در زیر مشاهده می کنید:

  محافظت از بیماران با خرید دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی

  یکی از مهمترین کاربردهای این سیستم ها، در زمینه مراقبت بیشتر از بیماران حاضر در کلینیک و یا مطب پزشک است. به علاوه در هر یک از این مراکز تعداد بالایی از پرونده های پزشکی بیماران، بایگانی می شوند که هر یک از آن ها در برگیرنده اطلاعات محرمانه هر مریض می باشد. سیستم های کامپیوتری نیز بخشی از اطلاعات درمانی بیماران را در خود جای می دهند. به همین خاطر استفاده از یک سیستم امنیتی قوی برای جلوگیری از دسترسی افراد متفرقه به این اسناد، در این مکان ها اجباری است. نصب و خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک درمانی، امنیت داده های اطلاعاتی ثبت شده در این مراکز درمانی را تضمین می کند.

  محافظت از لوازم کلینیک های طبی و درمانی

  در هر یک از کلینیک ها و مطب های درمانی از تجهیزات و ابزارهای گران قیمت پزشکی استفاده شده که فرایند درمان بیماری های مختلف را تسهیل می کنند. این دستگاه ها ابعاد بزرگ و کوچکی دارند و حمل برخی از آن ها برای دزدان و سارقان ساده است. به علاوه برخی از داروهای کمیابی که تنها با استفاده از نسخه پزشک تهیه می شوند، در این کلینیک ها موجود می باشند. از این رو لوازم مراکز طبی و درمانی همواره در معرض دستبرد افراد در خارج و داخل پرسنل قرار دارند.

  به همین خاطر اتخاذ تدابیر امنیتی در این محیط ها بسیار ضروری است. دوربین های هشداری بهترین انتخاب برای بخش نگهداری از تجهیزات و داروهای خاص در کلینیک ها و مراکز درمانی محسوب می شوند.

  دوربین مداربسته برای مراکز درمانی

  قابلیت مانیتورینگ از راه دور با سیستم نظارتی

  یکی از قابلیت های مهمی که قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، قابلیت مانیتورینگ یا نظارت بر عملکرد موجود بر بیمارستان است. در هر کلینیک تعداد بالایی از پرسنل، در بخش های درمانی و کادر اداری فعالیت می کنند. اما ممکن است هر یک از این کارکنان از وظایف خود در طول ساعات کاری غافل شوند و اختلالی در عملکرد سیستم به وجود بیاورند. از این رو استفاده از یک سیستم نظارتی دقیق برای این محیط ها الزامی است. شما می توانید، از راه دور فعالیت کارکنان کلینیک خود را تحت کنترل داشته باشید. امکان نصب کابل های راه دور نیز در هر یک از این دوربین ها فراهم شده است.

  همچنین بخوانید : دوربین مداربسته در بیمارستان ها

  نکات استفاده از دوربین مداربسته در کلینیک پزشکی و درمانی

  انتخاب و خرید دوربین مداربسته برای مراکز درمانی و کلینیک درمانی، بر اساس برخی استانداردهای مهم در این محیط های خاص انجام می گیرد. هر یک از دوربین هایی که برای نصب در این مراکز انتخاب می کنید، با در نظر گرفتن شریط و ضوابط حاکم بر محیط مطب و کلینیک شما نصب و راه اندازی می شوند. برخی از این موارد را در ادامه بر می شماریم.

  استفاده از قاب ضد لیگاتور برای دوربین مداربسته

  قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی بر اساس تجهیزات و لوازم جانبی مورد استفاده به همراه آن تعیین می شود. در این زمینه خرید قاب ها و محفظه های مخصوص برای ایمنی سازی تجهیزات الکترونیکی ضرورت دارد. این مسئله در رابطه با نصب دوربین در مراکز درمانی روانی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

  برای نصب این محفظه ها باید به برخی پارامترها در این زمینه توجه داشته باشید. از جمله آن ها می توان به میزان انعکاس محفظه مورد نظر اشاره کرد. بهتر است، محافظ انتخابی شما از نوع مات و کدر باشد. در برخی از مراکز درمانی روانی، از دوربین های ضد لیگاتور استفاده می شود. این دوربین ها عمدتا به صورت مخفی در محیط به کار می روند.

  دوربین مداربسته برای کلینیک پزشکی

  رعایت تعادل در سطح نظارت

  در نظر داشته باشید که خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک درمانی، بر اساس نیازهای این محیط ها انجام شود. عدم رعایت تعادل در استفاده از این سیستم های امنیتی و نظارتی، حریم خصوصی بیماران و پرسنل بیمارستان را بر هم می زند. به علاوه در رابطه با برخی از بیماران، نصب این دوربین ها سبب ایجاد احساس نا امنی در آن ها خواهد شد. به طور مثال نصب دوربین در اتاق ایزوله بیمارستان صحیح نیست.

  اطلاع همه بیماران و پرسنل از وجود دوربین مداربسته در هر یک از بخش های بیمارستان یک مسئله مهم تلقی می شود. در صورتی که نصب دوربین برای ایمنی دوران درمان، ضرورت داشته باشد، باید حتما از محفظه های استتار شده در اطراف بدنه دوربین استفاده شود.

  سیستم ضبط و نظارت دوربین مداربسته در کلینیک پزشکی

  برای خرید هر یک از این سیستم ها در نظر گرفتن تعرفه و قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی یک اصل اساسی است. در نظر داشته باشید که وجود سیستم ضبط کننده در این دوربین ها ضرورت ندارد. عدم استفاده از این سیستم ها هزینه و قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی را کاهش می دهد.

  استفاده از این اقلام بیشتر در راستای جلوگیری از حوادث غیر مترقبه و نا خوشایند انجام می گیرد. از این رو نیازی به بازبینی مجدد صحنه وجود ندارد. یکی از اهداف اصلی استفاده ازاین سیستم ها در محیط بیمارستان، جلوگیری از بروز مشکل برای بیماران است. به همین خاطر در بسیاری از مراکز درمانی، یک فرد برای نظارت بر عملکرد افراد در محیط های درمانی استخدام می شود.

  دوربین مداربسته برای مراکز درمانی

  گزینه مناسب برای خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک درمانی

  برای انتخاب دوربین مخصوص این مکان ها، باید به برخی ویژگی های مهم در این تجهیزات دقت داشته باشید. به علاوه انتخاب و خرید دوربین مداربسته برای مراکز و کلینیک های درمانی در میان برخی برندها و مدل های این تجهیزات مناسب تر می باشد. برخی از قابلیت هایی که باید در دوربین مخصوص مراکز درمانی وجود داشته باشند، به شرح زیر هستند:

  1. قابلیت مانیتورینگ محیط از طریق سیستم کامپیوتر و تلفن همراه
  2. امکان تشخیص حرکت و قابلیت ضبط کنندگی تشخیص حرکت در محیط
  3. ضبط اشیای گمشده در محیط بیمارستان
  4. تشخیص چهره به چهره افراد
  5. قابلیت شمارش افراد حاضر در محیط مراکز درمانی و کلینیک ها
  6. تشخیص فعالیت های صندوق داران حاضر در بیمارستان
  7. قابلیت زوم و بزرگنمایی دیجیتال و اپتیکال
  8. امکان ذخیره سازی تصاویر برای مدت طولانی
  9. پوشش بخش های مهم بیمارستان؛ در این زمینه می توان از قابلیت پوششی ناحیه ای دوربین استفاده کرد.

  بهترین برندهای دوربین مداربسته برای مراکز درمانی

  قیمت دوربین مداربسته برای مراکز درمانی در هر یک از برندهای این سیستم های ایمنی متفاوت است. برخی از پر فروش ترین برندهای دوربین مداربسته در سال های اخیر برای نصب در بیمارستان نیز بسیار مناسب هستند. از میان آن ها می توان به برند های لوک اشاره کرد که یکی از قوی ترین و جدیدترین انواع دوربین معرفی شده در بازارهای ایرانی است. در این میان برندهای ایکس ویژن و آی داهو نیز جایگاه خاصی دارند.

  همچنین بخوانید : خرید دوربین مداربسته برای هتل

  جمع بندی نهایی

  اگر به فعالیت حرفه ای خود در محیط های درمانی، اهمیت می دهید، برای حفظ استاندارد کاری و حرفه خود از یک دوربین مداربسته مجهز در فضا استفاده کنید. به این ترتیت نظارت بر عملیات پزشکی و درمانی بهتر انجام می شود، فعالیت پرسنل شما تحت کنترل خواهد بود و رضایت بیماران بیشتر جلب می شود. شما می توانید، با در نظر گرفتن فاکتورهای ارائه شده در این گزارش یک دوربین مجهز مداربسته برای این مکان ها خریداری کنید.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02188970170 09128581120 info@imennet.net