• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

خرید دوربین مداربسته برای هتل و اماکن گردشگری

خرید دوربین مداربسته برای هتل ها یک تدبیر امنیتی ضروری محسوب می شود. در هر هتل، افراد بسیاری اقامت دارند و احتمال بروز برخی مشکلات بدیهی است. از این رو نصب و خرید دوربین مدار بسته برای اماکن گردشگری و هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دوربین های مخصوص این فضاها ویژگی های منحصر به فردی دارند. قیمت دوربین مداربسته هتل نیز با در نظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم تعیین می شود و با هزینه دوربین های معمولی کمی متفاوت است.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 88970170 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  خرید دوربین مداربسته برای هتل و اماکن گردشگری

  خرید دوربین مداربسته برای هتل و اماکن گردشگری

  در نظر داشته باشید که کلیه اقامتگاه ها، از جمله هتل، متل، مسافرخانه ها و... هر یک در برابر وقوع جرایم مختلف آسیب پذیر تر هستند. این سیستم های نظارتی از گم شدن اشیای با ارزش میهمانان به شدت جلوگیری می کند. به علاوه استفاده از این سیستم های امنیتی، بهره وری از کار و فعالیت های پرسنل هتل را نیز افزایش خواهد داد. بنابراین مزایای بی شماری در استفاده از این سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته هتل وجود دارد.

  قسمت های مجاز برای نصب دوربین مداربسته در هتل ها و اماکن گردشگری

  قیمت دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری با در نظر گرفتن پکیج دوربین ارائه شده تعیین خواهد شد. خرید دوربین مداربسته برای هتل باید با توجه به محل نصب آن ها انجام شود. در نظر داشته باشید که کارکنان هتل، از نظر قانونی قادر به نصب دوربین در همه بخش های فضا نخواهند بود. برخی از فضاها در محیط هتل، خصوصی هستند و نصب دوربین در آن جا جرم محسوب می شود.

  به طور مثال نصب و استفاده از این سیستم ها در اتاق های هتل، پیگیردهای قانونی سنگینی به دنبال دارد. این مسئله از قوانین بین المللی است و تقریبا در همه کشورهای جهان رعایت می شود. به همین خاطر در هیچ یک از بخش ها سوییت یا اتاق های هتل، اجازه نصب دوربین وجود ندارد. اما در فضاهایی مانند آسانسور و راهروی اتاق های هتل، وجود این سیستم ها نه تنها مانعی ندارد، بلکه از نظر ایمنی نیز بسیار توصیه می شود. بخش های ورودی و خروجی هتل ها نیز با استفاده از این دوربین های مدار بسته به خوبی ایمن سازی خواهند شد. پرسنل هتل می توانند، در هنگام تغییر شیفت خود، کلیه اعمال و اتفاقات هتل را در ساعات گذشته بررسی کرده و سپس شیفت خود را تحویل دهند.

  ویژگی های مهم خرید دوربین مداربسته هتلی

  خرید دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری با در نظر گرفتن برخی ویژگی های اماکن و محل های استفاده از آن ها انجام می گیرد. به این ترتیب بهترین نوع دوربین مداربسته برای این مکان ها انتخاب خواهد شد. قیمت دوربین مداربسته در هتل از نکات عمومی خرید دوربین های مداربسته به شمار می رود. در ادامه شما را با برخی از فاکتورهای خرید دوربین مناسب هتل آشنا می کنیم.

  دوربین مدار بسته برای هتل

  کیفیت تصویر دوربین هتل ها

  قیمت دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری بر اساس کیفیت و وضوح تصاویر آن تعیین خواهد شد. در این زمینه هر چه کیفیت دوربین شما بالاتر باشد، بی شک قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. در نظر داشته باشید که ایفای عملیات نظارتی و حفاظتی در هتل، در گرو استفاده از دوربین هایی با رزولوشن و کیفیت تصویر بالا است. اگر که از چندین دوربین در بخش های مختلف یک هتل استفاده کنید، اما دوربین های شما فاقد کیفیت مورد نیاز باشند، به طور کامل هزینه و بودجه خود را به هدر داده اید! به این ترتیب کل سیستم دوربین مداربسته شما بلا استفاده خواهد بود.

  قابلیت دسترسی از راه دور به دوربین

  خرید دوربین مداربسته برای هتل با در نظر گرفتن نحوه دسترسی به آن انجام خواهد شد. برخی از دوربین های مداربسته با ویژگی انتقال تصاویر به تلفن همراه یا لب تاب همراه هستند. این سیستم های امنیتی امکانات بیشتری را در اختیار افراد قرار می دهند. این ویژگی برای صاحبین هتل ها بسیار مهم است. چرا که با وجود آن در هر کجای دنیا قادر به هدایت و بررسی فعالیت های انجام شده در هتل خواهند بود.

  همچنین بخوانید: خرید دوربین مداربسته برای طلا فروشی

  ویژگی هوشمند دوربین مدار بسته هتل

  خرید دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری و هتل ها، با در نظر گرفتن هوشمند بودن این سیستم ها انجام می شود. دوربین های امروزی پا را فراتر از مرزهای دوربین های مداربسته قدیمی گذاشته اند. این سیستم ها دیگر تنها برای ضبط تصاویر ساخته نمی شوند و از آن ها برای انجام وظایف بیشتری استفاده می کنند. به طور مثال برخی از آن ها قادر به تشخیص چهره افراد از یکدیگر می باشند. به این ترتیب شناسایی خاطیان و کلاهبرداران توسط این دوربین ها به سهولت انجام می گیرد.

  سنسورهای حرکتی موجود در هر یک از این دوربین ها نیز از مهمترین ویژگی های موجود در آن ها محسوب می شود. هر یک از این ویژگی ها بسته به نوع انتخاب دوربین مداربسته متغیر خواهد بود. قیمت دوربین مداربسته برای هتل نیز بر اساس کلیه این فاکتورها تعیین می شود.

  دوربین مداربسته برای هتل

  در نظر گرفتن استانداردهای دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری

  قیمت دوربین مداربسته برای اماکن گردشگری تا حد زیادی به سطح کیفی این سیستم ها بستگی دارد. در این خصوص برند دوربین نیز نقش اساسی ایفا می کند و بر هزینه نهایی دوربین تاثیر دارد. وجود استانداردهای آی پی و آی کا برای دوربین مداربسته شما بسیار اهمیت دارد. همچنین در صورتی که دوربین انتخابی شما ضد آب باشد، کیفیت آن بسیار مطلوب تر خواهد بود و ماندگاری آن در فضای شلوغ و پر تردد هتل افزایش می یابد.

  محل های نصب دوربین در هتل

  برای استفاده بهتر از هر یک از این دوربین ها در نظر گرفتن محل نصب هر یک از آن ها اهمیت دارد. پیش تر در رابطه با محل های مجاز نصب دوربین مداربسته در اقامتگاه ها و تفرجگاه ها اطلاعاتی شرح داده شد. در این بخش به طور دقیق به محل هایی که نصب این سیستم های ایمنی در آن ها ضرورت دارند، اشاره می کنیم.

  • نصب دوربین در قسمت ورودی و خروجی هتل

  این بخش از هر هتل، بدون شک مشخص کننده اطلاعات مهمی از وقایع درون هتل می باشد. به همین خاطر استفاده و نصب این تجهیزات ایمنی در آن بسیار اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که نظارت بر قسمت ورودی و خروجی هر هتل بسیار ساده تر از بخش های دیگر است و به همین خاطر نصب دوربین در آن جا کنترل کل فضای هتل را ساده تر خواهد کرد.

  • راه پله ها و راهروهای هتل

  در این بخش های هتل نیز رفت و آمد بسیار زیادی در طول روز انجام می شود. به همین خاطر نیز وجود یک دوربین مداربسته در هتل و اماکن گردشگری از وقوع بسیاری مسائل دردسر ساز جلوگیری می کند. حتی اگر دوربین مداربسته شما کیفیت و رزولوشن لازم برای مشخص کردن وقایع را نداشته باشد، به عنوان یک عامل بازدارنده در این بخش های هتل عمل می کند و فواید بی شماری به همراه می آورد.

  همچنین بخوانید: دوربین مدار بسته بیمارستان

  دوربین مدار بسته برای هتل

  در انتخاب دوربین برای این بخش های هتل باید به برخی فاکتورهای مهم توجه داشته باشید. از جمله آن ها می توان به تاریکی و روشنایی راهرو اشاره کرد. در صورتی که راهروی هتل تاریک باشد، دوربین مداربسته انتخابی باید با قابلیت دید در تاریکی همراه شود.

  •  نقاط اطراف و خارج از منطقه هتل

  جالب است بدانید که بسیاری از جرایم مربوط به هتل ها در محوطه خارجی آن انجام می شوند. در صورتی که شاید از دید برخی نصب دوربین مداربسته در هتل ها و در این محل ها چندان ضرورتی نداشته باشد! به همین خاطر توصیه می کنیم، همواره از این سیستم های امنیتی در پارکینگ یا حیاط هتل خود استفاده کنید و به این ترتیب ایمنی محیط را در سطح قابل توجهی افزایش دهید. نظارت بر این بخش های هتل، نتایج رضایت بخشی از برقراری نظم و امنیت در این مکان ها به همراه می آورد.

  • بخش ها عمومی هتل

  برخی از فضاهای یک هتل، به صورت عمومی در اختیار همه اعضا هستند. هر یک از میهمانان قادر به استفاده از این بخش ها در ساعات مشخصی از روز خواهند بود. از میان آن ها می توان به سالن صرف صبحانه اشاره کرد که در اختیار کلیه مسافرین قرار دارد. فضاهایی مانند استخر، سونا و جکوزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به همین خاطر نصب دوربین در برخی از این فضاها، نظارت بر فعالیت ها و وقایع موجود را ساده تر می کند. البته نصب این سیستم ها در فضاهایی مانند استخر و رختکن مربوط به آن، غیر ممکن است و استفاده از آن ها تنها در محیط خارجی این مکان ها میسر می باشد.

  همچنین بخوانید: دوربین مداربسته برای کارخانه ها

  جمع بندی نهایی

  با رعایت نکات یاد شده در این گزارش، بی شک ایمنی هتل شما بیشتر از پیش رعایت خواهد شد. به این ترتیب از وقوع بسیاری حوادث در محیط هتل شما جلوگیری می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی روز به روز بر تجهیزات ایمنی مورد استفاده در مکان های عمومی افزوده می شود که دوربین های مداربسته در میان این تجهیزات جای می گیرند.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02188970170 09128581120 info@imennet.net