0
محصولات اپل در دستان مدیر بازداشتی هواوی!

محصولات اپل در دستان مدیر بازداشتی هواوی!

 سه شنبه 20 فروردین 1398 / بازدید 679 / نظرات 0 /

منگ وانژو، مدیر ارشد امور مالی هواوی در زمان دستگیری در کانادا از سه محصول اپل استفاده می‌کرده و روی خوشی به گوشی‌ها و تبلت‌های تولیدی هواوی نشان نمی‌داده است.

در حالی که قاعدتاً مدیر ارشد شرکتی مانند هواویباید از تولیدات خود این شرکت و نه تولیدات شرکت‌های رقیب استفاده کند، وانژو از یک مک بوک ۱۲ اینچی، یک آیفون ۷ پلاس و یک آیپد پرو در زمان دستگیری استفاده می‌کرد.
 
نکته مهم دیگر در این زمینه آن است که هواوی و دولت آمریکا مدتی است به شدت با یکدیگر درگیر بوده و کاخ سفید هواوی را به جاسوسی برای دولت چین محکوم کرده و علت دستگیری مدیر ارشد امور مالی هواوی در کانادا نیز درخواست دولت آمریکا و وارد آمدن اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانی به این شرکت بوده است.
 
وانژو دختر مؤسس شرکت هواوی نیز هست و به نظر نمی‌رسد افشای این موضوع که وی علاقه زیادی به استفاده از محصولات اپل و نه تولیدات خود هواوی دارد، به نفع این شرکت چینی تمام شود.
این در حالی است که برخی شرکت‌های فناوری آمریکایی از استفاده کارمندان خود از تولیدات شرکت‌های رقیب به خصوص در محیط کار چندان استقبال نمی‌کنند.
 
از سوی دیگر باید توجه داشت که تولیدات هواوی در سال‌های اخیر کیفیت مطلوبی داشته‌اند و به عنوان مثال لپ تاپ میت بوک پرو ایکس هواوی از سوی برخی کارشناسان بهترین لپ تاپ بازار لقب گرفته است. در این شرایط مشخص نیست، چرا مدیر ارشد امور مالی هواویتمایلی به استفاده از لپ تاپ‌های تولیدی خود این شرکت نداشته است. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت ایمن شبکه هوشمند  با بیش از یک دهه  تجربه در پروژه هاي زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و تجهیزات امنیتی مداربسته مبتنی بر شبکه  با داشتن پرسنلي مجرب آمادگي خود را جهت مشاوره، طراحي و اجرا اعلام مي دارد
 

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

سئو سایت توسط ایمن شبکه هوشمند

تماس با ما

تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو (گلبار) ، کوچه محمدی ، پلاک 4

(021) 66904541

09128581120

(021)89774987

info@imennet.net