0
۱۹۹ میلیون دستگاه موبایل ۵G بارگیری می شود

۱۹۹ میلیون دستگاه موبایل ۵G بارگیری می شود

 یک شنبه 4 اسفند 1398 / بازدید 579 / نظرات 0 /

در تحقیقی جدید پیش بینی می شود در ۲۰۲۰ میلادی ۱۹۹ میلیون دستگاه موبایل ۵G در سراسر جهان بارگیری شود. این تعداد ۱۵ درصد کل موبایل های بارگیری شده در جهان به حساب می آید.

 موسسه آمریکایی «استراتژی آنالایتیکز» در گزارش خود پیش بینی می کند فروش موبایل های ۵G در ۲۰۲۰ میلادی بیشتر می شود. علاوه بر آن پیش بینی می شود تعداد موبایل های ۵G  بارگیری شده در ۲۰۲۰ میلادی به ۱۹۹ میلیون دستگاه برسد. این تعداد نشان دهنده ۱۵ درصد کل محموله های موبایل است و جهشی بزرگ نسبت به یک درصد محموله های بارگیری شده موبایل۵G  در ۲۰۱۹ میلادی است.
همچنین این گزارش تخمین می زند ۹۰ درصد موبایل های ۵G  در چین، ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و آلمان فروخته شوند. این امر به طور واضح  به عرضه سرویس های ۵G در این کشورها مرتبط است.
از سوی دیگر موسسه «استراتژی آنالایتیکز» معتقد است شیوع ویروس کرونا در بخش های مختلف چین روی بارگیری محموله های موبایل ۵G  تاثیر گذار است. به این ترتیب تخمین زده می شود بخش اعظم محموله های موبایل در نیمه دوم ۲۰۲۰ بارگیری شود. در نیمه اول سال جاری رشد بارگیری محموله های موبایل کمتر از میزان پیش بینی ها خواهد بود.
علاوه بر آن در این گزارش اشاره شده هند و اندونزی ۲ بازار بزرگ هستند که نرخ گسترش ۵G در آنها کمتر از میزان پیش بینی ها است و پیش بینی نمی شود درسال جاری شبکه اینترنت نسل پنجم در این شرکت ها راه اندازی شود.

این درحالی است که «استراتژی آنالایتیکز» چندی قبل پیش بینی کرده بود فروش موبایل های ۵G  تا ۲۰۲۵ میلادی در سراسر جهان از یک میلیارد دستگاه می گذرد.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

شرکت ایمن شبکه هوشمند  با بیش از یک دهه  تجربه در پروژه هاي زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و تجهیزات امنیتی مداربسته مبتنی بر شبکه  با داشتن پرسنلي مجرب آمادگي خود را جهت مشاوره، طراحي و اجرا اعلام مي دارد
 

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

سئو سایت توسط ایمن شبکه هوشمند

تماس با ما

تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو (گلبار) ، کوچه محمدی ، پلاک 4

(021) 66904541

09128581120

(021)89774987

info@imennet.net