در تماس باشید:
ذ

تماس بگیرید

(021) 66904541
info@imennet.net
شنبه - چهارشنبه 8:30 - 17:00 پنجشنبه 8:30 الی 14:00

کسپرسکی | فروش لایسنس آنتی ویروس Kaspersky با بهترین قیمت

لایسنس اورجینال کسپرسکی سرور و تحت شبکه به عنوان یکی از امکانات پیشرفته و پایه نسخه شرکتی کسپرسی (kaspersky business) می باشد.
شبکه های پیچیده فناوری اطلاعات شرکتی به بالاترین سطح حفاظت از اطلاعات نیاز دارند، با یک بی احتیاطی توسط مدیر سرور و یا کارمندان شرکت یک ویروس مخرب و یا بدافزار می تواند به سرعت در سرور منتشر شده و تمامی اطلاعات مهم شما از جمله اطلاعات مالی، اطلاعات مشتریان، وب سایت ها و سایر داده های مهم شما را از بین ببرد. در یک شبکه کامپیوتری که متشکل از سیستم های متعددی هست و اطلاعات در میان همه سیستم ها به واسطه سرور مرکزی به اشتراک گذاشته شده است، در صورت عدم استفاده از یک آنتی ویروس ایمن و سهل انگاری یک کارمند می تواند باعث انتشار ویروس میان همه سیستم های موجود شود.
آنتی ویروس های معمولی و راه حل های عادی محافظت از اطلاعات جواب گوی سرورها برای محافظت از داده های مهم در برابر آخرین تهدیدات ویروس و بدافزار، که به طور مداوم تحت شدیدترین بار و حملات انجام می شوند را ندارند، سرور ها با توجه به میزان کاربران و اهمیت اطلاعات به راه حل های امنیتی و آنتی ویروس اختصاصی نیاز دارند. کسپرسکی شرکتی برای ویندوز سرور به طور ویژه برای محافظت از شبکه های پیچیده و اطمینان از امنیت کامل منابع شرکتی ایجاد شده است.
با تشخیص و پاسخ سریع تهدیدها و انعطاف پذیری استثنایی ، همراه با کنترل، راه اندازی و پیشگیری از سوء استفاده در برابر تهدیدات امنیتی ، محافظت پیشرفته از سرور را به کسب و کارها ، سازمان ها و شرکت ها در هر اندازه ارائه می دهد.
 

لایسنس آنتی ویروس کسپرسکی مخصوص ویندوز سرور

کسپرسکی مخصوص ویندوز سرور و تحت شبکه به سادگی رابط کاربری آنتی ویروس کامپیوترهای شخصی و خانگی ، اما با قابلیت های ویژه ای برای ایمن نگه داشتن کسب و کار شما در شبکه های کامپیوتری است. با امنیت «تنظیم و فراموش کردن» ، از رایانه های شخصی اعم از Windows ، Mac و همچنین سرورهای ویندوزی برای محافظت از پرونده هایی که بیشترین ارزش را دارد محافظت می کند. خرید کد فعال سازی kaspersky اورجینال از شرکت معتبر و نماینده رسمی کسپرسکی می تواند امنیت اطلاعات شما را تضمین کند.  کد لایسنس کسپرسکی ارائه شده توسط ایمن نت قابلیت بروز رسانی مداوم و لحظه ای آنتی ویروس شبکه شما را فراهم می نماید.
 

آنتی ویروس پیشرفته سرور

 آنتی ویروس پیشرفته سرور کسپرسکی به عنوان یک زیر مجموعه از محصولات خانواده آنتی ویروس کسپرسکی لب و از قابلیت های مهم کسپرسکی شرکتی ( Kaspersky Endpoint Security for Business – Select ) می تواند گزینه مناسبی برای محافظت از اطلاعات مهم شما در شبکه کامپیوتری باشد. شرکت ایمن شبکه هوشمند به عنوان نماینده رسمی کسپرسکی در ایران و همچنین به عنوان یک شرکت متخصص در راه اندازی شبکه و پشتیبانی شبکه به عنوان یکی از خدمات خود فروش لایسنس اورجینال کسپرسکی شرکتی را دارد. نصب و راه اندازی ، رفع عیب و پشتیبانی آنتی ویروس کسپرسکی سرور می تواند خیال شما را از بابت آلوده شدن سرور و اطلاعات مهم به بد افزارها جمع نماید.
 

مشخصات و امکانات آنتی ویروس کسپرسکی تحت شبکه

 

محافظت نسل جدید در برابر جدیدترین بدافزار

بسته امنیتی کسپرسکی برای سیستم عامل چند لایه تهدید ویندوز سرور بر اساس چارچوب منحصر به فرد Kaspersky HuMachine ، انواع بدافزارها از جمله تهدیدات پیشرفته ، پیچیده و در حال ظهور را شناسایی می کند. علیرغم قدرت ، کمترین تأثیر را بر عملکرد سرور دارد و با توجه به نقش و کاربرد سرور ، قابلیت بهینه سازی متفاوتی را فراهم می کند (به عنوان مثال با پیکربندی اولویت برنامه یا حذف فرآیندهای معتبر برای اولویت اسکن).
 

محافظت از سرور با ویژگی های ابری

Kaspersky Security Network (KSN) سریعتر از همیشه به تهدیدهای جدید پاسخ می دهد ، عملکرد اجزای محافظ را بهبود می بخشد و خطر ویژگی های مثبت گمراه کننده را به حداقل می رساند.
 

پیشگیری ازاستخراج ناخواسته اطلاعات

بسته امنیتی کسپرسکی برای ویندوز سرور شامل مکانیزم قدرتمند پیشگیری از استخراج اطلاعات است که حافظه پردازش را از سوء استفاده محافظت می کند. این ویژگی فرآیندهای محافظت شده را رصد می کند و از تلاش برای استخراج اطلاعات با توجه به باگ های اصلاح نشده در ویندوز و برنامه های سیستم جلوگیری می کند.
 

سخت تر شدن سیستم

با اجرای سناریوی Default Deny با استفاده از Application Launch Control ، قابل اطمینان ترین انعطاف پذیری در برابر نقض داده ها حاصل می شود. با جلوگیری از استفاده برنامه های مخرب از برنامه های دیگر به غیر از اجزای قابل اعتماد سیستم و برنامه ها یا خدمات مشخص شده ایمن ،سایر برنامه ها و انواع بدافزارها بطور خودکار مسدود می شوند. همراه با کنترل دستگاه در حالت پیش فرض که استفاده از هرگونه ذخیره سازی ناخواسته را رد می کند ، این عناصر به طور قابل توجهی سطح حمله را کاهش می دهند و امنیت سرور محافظت شده توسط Kaspersky را افزایش می دهند.
 

یکپارچگی سیستم

اطمینان از سالم ماندن اجزا کامپوننت ها و فرآیندهای حیاتی سیستم (و همچنین برنامه های کاربردی و مهم ) برای عملکرد روان سرور به اندازه امنیت اطلاعات حساس پردازش شده بر روی سرور مهم است.
 
بسته امنیتی کسپرسکی برای ویندوز سرور مراقبت از سالم ماندن اجزا کامپوننت ها و فرآیندهای حیاتی سیستم را فراهم می کند ، ویژگی هایی مانند File Integrity Monitor و Log Inspection که علاوه بر جلوگیری از تغییرات ناخواسته در سیستم ، به تشخیص برخی از شاخص های نقض امنیت و مطابقت با تعدادی از مقررات مانند موارد زیر کمک می کند. PCI / DSS.
 

محافظت از سرورهای ترمینال

بسته امنیتی کسپرسکی نسخه سرور ( Kaspersky Security for Windows Server ) از طیف وسیعی از محیط های دسترسی از راه دور از جمله ماکروسافت ترمینال سرویس و Citrix XenApp / Xen Desktop محافظت می کند:

    جلسات کاربران نهایی در حالت های انتشار دسک تاپ در برابر تهدیدات بدافزار از جمله باج افزارها محافظت می شود. کامپوننت جدید Traffic Security کسپرسکی سکیوریتی برای ویندوز سرور از ضد ویروس و ضد فیشینگ برای ترافیک وب در ترمینال سرور محافظت می کند.
    کنترل های امنیتی ، به ویژه کنترل های برنامه و وب با دسته های کسپرسکی ، استفاده از منابع ناخواسته را محدود می کند و خطر نقض داده ها را کاهش می دهد.
 

جدید: پشتیبانی از قابلیت های مایکروسافت ویندوز سرور

گسترش سریع مجازی سازی مبتنی بر داکر ، با در نظر گرفتن قابلیت هایی که از هسته مشابه سایر فرایندهای سرور استفاده می کنند ، به حفاظت ویژه ای نیاز دارد. بسته امنیتی کسپراسکی برای ویندوز سرور قابلیت ها ویندوز سرور را ایمن می کند ، اطمینان حاصل کنید که قابلیت هایی که ممکن است با آنها مواجه شوید به کسب و کار شما آسیب نمی رسانند
 

پشتیبانی از محیط های مجازی شده

بسته امنیتی کسپرسکی برای ویندوز سرور امنیت قابل اطمینان را برای هر نوع زیرساخت مجازی یا ترکیبی - خصوصی ، میزبان یا در فضاهای ابری اشتراکی فراهم می کند.
 

جدید: امنیت ترافیک خارجی

    این سیستم جدید فیلتر بدافزار ترافیکی ، تأیید پیوندهای وب و کنترل منابع وب را بر اساس دسته های کسپرسکی برای هر سیستم خارجی پشتیبانی کننده از پروتکل ICAP مانند سرورهای پروکسی ، ذخیره سازی یا هر سیستم پشتیبانی کننده ICAP دیگر ارائه می دهد.


از دیگر امکانات بسته امنیتی کسپرسکی سرور می توان به ویژگی هایی زیر اشاره نمود:
 
  • قابلیت نصب بر روی انواع ویندوز سرور 2003 - 2008 - 2012 - 2016 - 2019
  • عمیق ترین محافظت از اطلاعات شما
  • پیشگیری از گسترش بدافزار از طریق فضای ذخیره‌سازی مشترک
  • مسدودکننده حملات درشبکه
  • ضد بدافزار برای محیط فايل سرورها با پلتفرم‌های متعدد
  • حفاظت در برابر نرم افزار های مخرب
 

قیمت آنتی ویروس سرور و تحت شبکه کسپرسکی

 فروش کسپرسکی با توجه به اینکه قیمت نسخه سرورو تحت شبکه آنتی ویروس کسپرسکی به تعداد سیستمهای تحت شبکه و کاربران بستگی دارد، به همین جهت باید قیمت بر اساس تعداد سیستمهای مشتری محاسبه گردد، شما می توانید جهت استعلام قیمت برای نسخه تحت شبکه، تعداد سرور و نوع ویندوز سرور شبکه و همچنین تعداد کلاینتها از طریق تماس با کارشناسان ما محاسبه قیمت  نموده تا یش فاکتور برایتان ارسال گردد.
لازم به ذکر است لایسنس نسخه های تحت شبکه با سرتیفیکیت رسمی شرکت کسپرسکی ایران و به نام شرکت و یا موسسه مورد نظر برای شرکتهای محترم صادر میگردد و نصب و راه اندازی نیز به صورت رایگان توسط نماینده رسمی کسپرسکی ایران در سراسر کشور صورت میپذیرد.
 
شرکت ایمن شبکه هوشمند به عنوان نماینده رسمی آنتی ویروس کسپرسکی ایران لایسنس های اورجینال و معتبر کسپرسکی لب را به فروش می رساند. علاوه بر این، این شرکت نصب کسپراسکای تحت شبکه و آموزش آنتی ویروس تحت شبکه kaspersky را نیز به خریداران کد فعال سازی آنتی ویروس کسپرسکی تحت شبکه ارائه می دهد.
 
در پایان لازم به ذکر است هرچند نصب یک آنتی ویروس خوب می تواند تا حدی امنیت سرور های شما را تأمین نماید و خیالتان از بابت ویروس و بد افزار جمع باشد ، اما یک شبکه با چالش های فراوانی روبرو است که نیاز به یک تیم متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری جهت اطمینان از پایداری و دردسترس بودن دارد.
 

شاخص های ایمن نت در تحویل پروژه

شرکت ایمن شبکه هوشمند به پشتوانه شما مشتریان و با سالها تجربه توانسته افتخارات فراوانی را کسب نماید.

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

تیم متخصص حرفه ای
تیم متخصص حرفه ای

تیم متخصص حرفه ای

بهترین قیمت
بهترین قیمت

بهترین قیمت ممکن

ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره