• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه مجموعه اقدامات نرم افزاری برای راه اندازی سیستم دیتا و شبکه هستند که با استفاده از انواع تجهیزات ارائه می شوند. در این زمینه از انواع دستگاه ها و تجهیزات مدرن و به روز استفاده می شود که برای انتقال اطلاعات کارایی خواهند داشت. استفاده از این خدمات در نهایت برای ساده سازی به اشتراک گذاری انواع مطالب، اسناد و مدارک خواهد شد. وجود این خدمات در سیستم اغلب سازمان ها و شرکت های کنونی ضرورت خواهد داشت.

 بستر شبکه های امروزی محیط مناسبی برای انتقال اطلاعات سازمانی فراهم می کند. با این وجود باید به بخش بندی های اکتیو و پسیو موجود در هر یک دقت داشته باشید. خدمات نرم افزاری اکتیو به منظور تنظیم سخت افزارهای مورد استفاده در شبکه ارائه می شوند. این خدمات باید زیر نظر کارشناسان حرفه ای و افراد قابل اعتماد انجام شوند.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیوشامل چه مواردی میشوند؟

در هر یک از شبکه های امروزی سیستم طراحی به خصوصی در بخش تجهیزات و سخت افزارها به کار برده می شود. این سیستم نشان دهنده نحوه عملکرد کلی شبکه مورد نظر خواهد بود. برای طراحی هر یک از این بخش بندی های این سیستم به نیازهای سازمان و محدودیت های تعیین شده توسط کارفرما توجه می شود. به این ترتیب نتیجه نهایی کار کیفیت و کارایی شبکه مورد نظر را به شدت افزایش می دهد. این بخش در میان خدمات اکتیو شبکه به خدمات طراحی تجهیزات معروف است.

 در این صورت کیفیت اجرای سیستم شبکه مورد نظر افزایش می یابد. شما می توانید با مراجعه به کارشناسان حرفه ای ایمن نت کلیه این خدمات را با بیشترین میزان کیفیت و نازل ترین قیمت ها دریافت کرده و از خدمات پس از فروش این مجموعه نیز بهره مند شوید. هر یک از انواع دستگاه های روتر، سوییچ و… برای استفاده در سیستم شبکه های امروزی نیاز به تنظیمات به خصوصی دارند. در خدمات اکتیو شبکه به هر یک از این بخش بندی های سخت افزاری رسیدگی می شود. این خدمات در هر شبکه در چند مرحله پشت سر گذاشته می شوند.

 در این زمینه پیکر بندی کلیه تجهیزات، نصب انواع سیستم عامل در بخش بندی های مختلف شبکه، نصب انواع نرم افزارهای مفید مانند آنتی ویروس ها، پیاده سازی سیستم مجازی در شبکه و در نهایت خدمات اکتیو شبکه مربوطه مورد توجه قرار می گیرند. در هر یک از این مراحل توجه به نوع شبکه موجود و وسعت آن در سازمان و شرکت مربوطه اهمیت دارد.

در کنار انجام هر یک از خدمات بخش اکتیو شبکه، آموزش های لازم نیز در اختیار کارفرمایان پروژه قرار می گیرند که کیفیت این خدمات را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهند. در این زمینه تیم پشتیبانی اکتیو خدمات حرفه ای ارائه داده و یادگیری خدمات اکتیو را برای کارفرمایان ساده تر می سازند. در هر یک از بخش های خدمات اکتیو شبکه برخی نکات و دستورالعمل ها مورد توجه هستند که یادگیری آن ها به کیفیت بهره وری از شبکه مورد نظر کمک شایانی خواهد کرد. 

چه زمانی به خدمات اکتیو شبکه نیاز داریم؟

اجرای انواع کارهای گروهی در سیستم شرکت و سازمان های کنونی با استفاده از سیستم شبکه های امروزی انجام می گیرد. زمانی که در مجموعه شما نیاز به تبادل اطلاعات و داده های سیستمی احساس شود، بی شک نیاز به خدمات اکتیو شبکه نیز پررنگ تر می شود. به علاوه برای تکمیل شبکه های امروزی استفاده از خدمات اکتیو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. با استفاده از این خدمات تجهیزات مورد نظر در شبکه تکمیل شده و تنظیمات مربوط به هر یک اعمال می شود. 

در دنیای امروز اهمیت استفاده از سیستم های تبادلی بیشتر از همیشه احساس می شود. به همین خاطر انواع تنظیمات شبکه برای ارتقا سطح دسترسی به داده های اطلاعاتی شبکه ها به کار می روند. این سیستم ها انتقال اطلاعات توسط هر کاربر را ساده تر کرده و سطوح دسترسی افراد را تعیین می کنند.

چه زمانی به خدمات اکتیو شبکه نیاز داریم؟

مراحل اجرای خدمات اکتیو شبکه

مرحله اول

برای استفاده از سیستم اکتیو شبکه های امروزی از کلیه تجهیزات و سرویس های موجود مستند سازی شده و اطلاعات مربوط به تجهیزات موجود در شبکه و تنظیمات به کار رفته در آن ها به دست می آید. در این بخش کلیه تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل بخش اکتیو شبکه آماده سازی می شوند. هر یک از این تجهیزات باید توانایی اعمال فرایندهای تعیین شده بر روی سیگنال های شبکه را داشته باشند. 

مرحله دوم

تنظیمات هر یک از این دستگاه ها و تجهیزات نیز در مرحله بعدی مورد توجه قرار می گیرد و با کیفیت بسیار بالایی انجام می گیرد. کارشناسان حرفه ای ایمن نت انجام این خدمات را با بهترین کیفیت همراه می کنند. به این ترتیب در طولانی مدت نیازی به خدمات تعمیر و پرداخت خسارت های بالا نخواهید داشت. در این بخش کلیه سوییچ ها، روترها و… پیکربندی شده و طراحی آن ها در سیستم شبکه مورد نظر تکمیل می شود.

مرحله سوم

پیاده سازی بخش اکتیو شبکه برای داشتن شبکه ای پویا و فعال در مرحله نهایی کار صورت می گیرد. انواع برنامه های سیستم شبکه مورد نظر در این بخش اجرا شده و تعریف کنترل سیستم مورد نظر اعمال خواهد شد. این قبیل تنظیمات در بخش اکتیو شبکه کارایی سیستم مورد نظر را در بخش های سازمانی و شرکتی بهبود می بخشد.

برخی از تجهیزات فعال شبکه عبارتند از :

در راستای استفاده بهتر از خدمات اکتیو شبکه لازم است برخی از تجهیزات مورد استفاده در این سیستم را شناسایی کنید.

 1. در این میان انواع کارت شبکه یکی از عناصر اساسی و مهم در سیستم اکتیو به شمار می روند. در سیستم های قدیمی و جدید این کارت ها با ساختاری متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.
 2. سرورهای شبکه نیز در سیستم مورد نظر نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و وجود آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بی توجهی به انتخاب درست و اصولی سرورها  در سیستم شبکه های امروزی به تدریج مشکلات عدیده ای به وجود آورده و سبب ایجاد خساراتی برای کارفرمایان می شود. به همین خاطر هر یک از این تجهیزات را باید زیر نظر افراد آگاه انتخاب کنید. کارشناسان تیم ایمن نت این فرایند را برای شما ساده تر می کنند.
 3. سوییچ های شبکه نیز برای تعامل چند کاربره در سیستم مورد استفاده قرار می گیرند و انتقال داده ها و اطلاعات مربوط به سیستم را ساده تر می کنند. شبکه ها و سوییچ های مربوط به آن ها متفاوت هستند و بسته به نوع فعالیت های شرکت ها و سازمان ها انتخاب می شوند. در سیستم شبکه های امروزی از ابزارهایی مانند روتر، مودم، پرینتر و… نیز استفاده می شود.

وظایف خدمات پشتیبانی شبکه اکتیو

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800

عوامل موثر در تعرفه خدمات اکتیو شبکه

 در خصوص استفاده از خدمات اکتیو شبکه باید به هزینه ها و تعرفه های مربوط به متراژ شرکت و سازمان مورد نظر توجه کرد و هر یک از کارفرمایان در خصوص سفارش این خدمات به این مهم توجه می کنند. کارشناسان برای راه اندازی پروژه مورد نظر با در نظر گرفتن متراژ محیط تجهیزات اولیه را تامین خواهند کرد. به این ترتیب این مولفه در وهله اول هزینه های کارفرمایان را مشخص می کند.

در بخش بعدی نوع سیستم ها و تجهیزات به کار رفته در هر یک از بخش بندی های شبکه نیز مورد توجه قرار می گیرد. این مسئله با در نظر گرفتن کارایی سیستم مورد نظر در شرکت ها و سازمان های کنونی تعیین می شود. به این ترتیب در خصوص انتخاب هر یک از تجهیزات باید به کارشناسان فنی شبکه مورد نظر مراجعه شود.

 در مرحله بعدی سرویس های مورد نظر کارفرما نیز مد نظر قرار می گیرند. هر چقدر که توقعات و نیازهای پروژه مورد نظر در خصوص راه اندازی شبکه بیشتر باشد هزینه خدمات اکتیو شبکه نیز افزایش می یابد.در صورتی که از شرکت های معتبر این قبیل خدمات را درخواست کنید، بی شک هزینه ها و تعرفه خدمات اکتیو شبکه کاهش پیدا می کنند. 

مزایای استفاده از خدمات اکتیو شبکه در ایمن نت

 1.  هزینه های به صرفه تر در مجموعه ایمن نت به شما کمک می کند که اجرای این پروژه ها را با هزینه های مناسب تری انجام دهید
 2. خدمات پشتیبانی شبکه در این مجموعه نیز کیفیت استفاده از سیستم مورد نظر را در طولانی مدت ارتقا می دهد.
 3. خدمات عیب یابی شبکه در طول مدت استفاده از سیستم های شرکتی و سازمانی نیز در ایمن نت مورد توجه قرار گرفته اند.
 4. تیم کارشناسان حرفه ای این مجموعه و تبحر بالای آن ها در خصوص ارائه خدمات از نصب و راه اندازی تا پشتیبانی نیز کیفیت استفاده از این خدمات را ارتقا می دهد.
 5. در این مجموعه بهترین تجهیزات برای راه اندازی بخش اکتیو شبکه انتخاب می شوند.
 6. ارائه راهکارهای خوب و مطمئن توسط کارشناسان ایمن نت در خصوص ارتقای سطح کیفی شبکه نیز در میان مزایای حضور این مجموعه در راه اندازی سیستم شبکه شما به شمار می رود.
 7. تیم ایمن نت در هر یک از مراحل آگاهی کاملی از زیرساخت های پروژه به دست آورده و بهترین راهکارها را انتخاب می کنند. 
مزایای استفاده از خدمات اکتیو شبکه در ایمن نت
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net