• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

راه اندازی ایمیل سازمانی

در شرکت های امروزی اصالت ایمیل های ارسال شده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر از سیستم های حرفه ای تری برای تبادل اطلاعات استفاده می شود. راه اندازی ایمیل سازمانی و استفاده از قابلیت های این پلتفرم برای اختصاصی شدن سرورهای ارتباطی انجام می گیرد. در این روش ها از حداقل منابع سخت افزاری استفاده خواهد شد که مزایای ویژه ای برای تبادل داده ها در سازمان های کنونی به همراه دارد. ایمیل سازمانی در یک دیتا سنتر امن اجرا خواهد شد و با استفاده از آن به کلیه ایمیل های کارکنان شرکت و سازمان مورد نظر دسترسی خواهیم داشت.
ایمیل سازمانی مزایا و کاربردهای گسترده ای به همراه دارد که راه اندازی آن را مهمتر از همیشه کرده اند. با استفاده از این روش های جدید جعل و کلاهبرداری با استفاده از ایمیل میسر نخواهد بود و امنیت داده های اطلاعاتی شما در سیستم شبکه به شدت حفظ می شود. استفاده از این سیستم مستلزم برخی زیرساخت ها و برنامه ریزی های قبلی خواهد بود. به همین خاطر باید اجرای و راه اندازی این سیستم ها  در خدمات اکتیو شبکه را به دست افراد باتجربه و آگاه بسپارید. در این خصوص کارشناسان ایمن نت خدمات شایسته ای ارائه می دهند.

ایمیل سازمانی

تفاوت ایمیل سازمانی با ایمیل شخصی

با راه اندازی ایمیل سازمانی می توانید به کسب و کار خود اعتبار بیشتری ببخشید. مهمترین تفاوت و وجه تمایز بین ایمیل های سازمانی و شخصی، اعتبار بیشتر ایمیل سازمانی است. اگر می خواهید فعالیت ها و کسب و کار شما قانونی تر به نظر برسند و وجهه مطمئن تری داشته باشند، باید حتما از قابلیت های ایمیل سازمانی استفاده کنید. آدرس های ایمیل سازمانی از دامنه سفارشی مشتریان تشکیل می شوند. به این ترتیب شما می توانید از نام برند یا کسب و کار خود در این زمینه استفاده کنید. به این ترتیب رشد و شناخت کسب و کار شما نیز افزایش می یابد.
در صورت استفاده از ایمیل شخصی بسیاری از قابلیت های موجود در اکانت های سازمانی را دریافت نخواهید کرد. به طور مثال قابلیت هایی مانند ارسال ایمیل به اسپم گیرنده، سرعت بالای فضای میزبانی و… در ایمیل های اشتراکی و شخصی مشاهده نمی شوند. به همین خاطر این سیستم های سازمانی بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته اند. با راه اندازی ایمیل سازمانی فعالیت شما در زمینه ارسال اطلاعات و تبادل داده های شبکه نیز در بستری امن و مطمئن انجام می شود. سرعت عمل این فرایند نیز با به کارگیری سیستم ایمیل سازمانی افزایش می یابد.

راه اندازی ایمیل سامانی

هدف از راه اندازی شبکه های سازمانی و شرکتی، دسترسی به فایل ها و منابع شبکه توسط کاربران تعیین شده است. به همین خاطر استفاده از ابزارهایی برای اشتراک گذاری هر یک از این داده ها اهمیت دارد. راه اندازی سرویس ایمیل های سازمانی با همین منظور انجام گرفته و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. ایمیل سازمانی با استفاده از نام دامنه شرکت شما ساخته شده و اعتبار برند تجاری و مجموعه شما را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. بی شک کسب و کارهای امروزی به این قابلیت های ویژه نیاز خواهند داشت.

مزایا راه اندازی ایمیل سازمانی

امنیت بالای ایمیل سازمانی نسبت به ایمیل های اشتراکی و شخصی و    دسترسی به ایمیل سازمانی با استفاده از دستگاه های مختلف موبایل و تبلت و…

عدم وجود محدودیت در فضای ایمیل که مزایای بی شماری برای شرکت ها و سازمان های وسیع دارد.

کارایی بالای ایمیل های تجاری و سرعت عمل بالای ارسال پیام ها که در وقت و زمان سازمان های امروزی صرفه جویی می کند.

 سیستم تطبیق پذیری ایمیل سازمانی به عنوان یک ابزار ارتباطی اولیه یا ابزار تکمیل کننده در سازمان و شرکت مربوطه

هزینه های مقرون به صرفه راه اندازی ایمیل سازمانی در مقابل کیفیت و کارایی بالای این سیستم

دسترسی نامحدود به ایمیل سازمانی در هر مکان و زمان بدون محدودیت برای کاربران و مقیاس پذیری بالا برای پاسخگویی همزمان به تعداد بالای پیام ها

معایب راه اندازی ایمیل سازمانی

 باز شدن ویروس با ورود ایمیل های شخصی؛ برای رفع این مشکل از سیستم های ضد اسپم استفاده می شود.

 هرزنامه ایمیل سازمانی نیز محدودیت هایی در این حوزه به وجود می آورد.

 در صورت قوی نبودن زیرساخت های موجود احتمال دسترسی غیر مجاز برخی کاربران نیز وجود دارد.

این برنامه  کارکرد مناسبی در صورت آپدیت نبودن بخش های مختلف سیستم ندارد

 باید از برنامه های آنتی ویروس در برنامه برای کارایی بهتر استفاده شود

مزیت ایمیل سرور سازمانی با IP اختصاصی

IP اختصاصی در آدرس ایمیل سازمانی از مزایای قابل توجهی برخوردار است و راه اندازی ایمیل سازمانی را کاربردی تر می کند. به این ترتیب سرور ایمیل شما به صورت کاملا اختصاصی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. این قابلیت ها در ایمیل های اشتراکی در دسترس نخواهند بود. در صورت استفاده از ایمیل های اشتراکی در سازمان ها و شرکت های امروزی، آی پی مورد نظر در دسترس همه کاربران قرار دارد. به این ترتیب با ویروسی شدن یکی از کاربران و ارسال ایمیل ویروسی برای آن ها، کل سیستم ویروسی خواهد شد.

در ایمیل های اشتراکی احتمال اسپم شدن آدرس ایمیل شما نیز افزایش می یابد. با استفاده از ایمیل سازمانی آی پی به کار رفته در مجموعه شما کاملا تمیز خواهد بود! این ایمیل ها مشکلاتی که در آدرس های ایمیل اشتراکی وجود دارند را از بین خواهند برد. به این ترتیب با استفاده از ایمیل سازمانی، از اسپم ایمیل کارکنان نیز پیشگیری خواهد شد. شما می توانید از قابلیت های این آدرس های ایمیل بدون محدودیت استفاده کرده و اکانت های متعددی ایجاد کنید.

مزیت ایمیل سرور سازمانی با IP اختصاصی

کاربردهای راه اندازی ایمیل سازمانی

کاربردهای ایمیل سازمانی در سر تا سر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از اهداف استفاده از این آدرس های ایمیل را در زیر مشاهده می کنید:

گام های اصلی ساخت ایمیل سازمانی

گام اول: در بخش اول باید تخمین مناسبی از نیازهای سازمان و کاربران خود داشته باشیم. فضای ذخیره سازی مناسب، تعداد دامنه ها و امکانات موجود در سازمان و… در این زمینه برآورد می شوند.
گام دوم: در بخش بعدی سرویس دهنده مربوط به سیستم انتخاب می شود که نیازهای سازمان را پاسخگو بوده و هزینه های به صرفه تری داشته باشد. سرویس های نصب برای سازمان هایی با زیرساخت های از پیش آماده سازی شده مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از خدمات ایمن نت برای آماده سازی زیرساخت های ایمیل سازمانی استفاده کنید.

روش های راه اندازی ایمیل سازمانی

با استفاده از هاست

روش ساخت ایمیل با استفاده از هاست در این زمینه مورد توجه است. این سرویس ها با استفاده از آی پی اختصاصی نیز قابل دریافت خواهند بود.

ابزارهای متن باز

استفاده از ابزارهای متن باز نیز در این حوزه کارایی دارد. البته در این روش کنترل اسپم ها کمی دشوار خواهد بود.

خرید از ایمن نت

 خرید ایمیل سازمانی از شرکت های خدماتی با پشتیبانی شبکه قوی یک راه حل ایده آل به شمار می رود. شما می توانید از خدمات حرفه ای ایمن نت برای این منظور کمک بگیرید.

خرید سرویس ایمیل سازمانی

با خرید خدمات راه اندازی ایمیل سازمانی اختصاصی می توانید از قابلیت نامحدود ارسال پیام در این پلتفرم استفاده کنید. دریافت و ارسال پیام ها در این ایمیل ها هیچ محدودیتی برای سازمان ها نخواهد داشت. به این ترتیب مشکلی در روند تبادل اطلاعات بین کاربران در سازمان ها به وجود نمی آید. این ایمیل ها هم برای سازمان ها و شرکت ها و هم برای کمپین های اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرند. منابع اختصاصی ارائه شده در این سرویس ها با قابلیت پشتیبانی شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. ایمن نت خدمات حرفه ای و هوشمندانه خود را در راستای رسیدگی به مشکلات کاربران در ایمیل های سازمانی به صورت 24 ساعته ارائه می کند.

از دیگر قابلیت های خرید خدمات راه اندازی ایمیل سازمانی، نامحدود بودن تعداد حساب های کاربری در این پلتفرم است که مزایای قابل توجهی برای کاربران به همراه دارد. در شرکت ها و سازمان های وسیع و گسترده کاربران بسیاری مشغول فعالیت هستند که برای هر یک از آن ها از یک حساب کاربری مجزا استفاده می شود. ایمیل اختصاصی و سازمانی این امکان را فراهم می کند که به تعداد مورد نیاز حساب کاربری ایجاد کرده و به ارسال و دریافت پیام بپردازید.

نکاتی برای خرید سرویس ایمیل سازمانی

در زمان خرید ایمیل سازمانی و خدمات راه اندازی مربوط به آن باید به برخی نکات توجه داشته باشید. در وهله اول راه اندازی آسان و سریع این ایمیل ها مورد توجه قرار می گیرد. آدرس ایمیل مورد نظر شما باید به سهولت قابل استفاده باشد. در این زمینه ایمن نت با ارائه خدمات راه اندازی گامی موثر در راستای استفاده ساده و آسان کاربران از ایمیل های سازمانی بر می دارد. این آدرس های ایمیل با هزینه های متفاوتی ارائه می شوند. در این زمینه باید به قیمت های تعیین شده نیز دقت داشته باشید. مرکز ارائه دهنده خدمات ساخت ایمیل های سازمانی و اختصاصی نیز در خصوص خرید این خدمات مورد توجه قرار می گیرد.

بهتر است برای استفاده بهتر از قابلیت های آدرس ایمیل و خریدی مطمئن، مراکز معتبر و با سابقه را انتخاب کنید. در این خصوص ایمن نت با سال ها سابقه کار حرفه ای در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود. مسئله بعدی که در فرایند خرید خدمات راه اندازی ایمیل سازمانی مورد توجه قرار می گیرد، دامنه سفارشی تعیین شده برای آن است. در این زمینه باید حتما به نوع کسب و کار خود دقت داشته و نیازهای موجود را مد نظر قرار دهید.

کارشناسان
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02188970170

خدمات راه اندازی ایمیل سازمانی در ایمن نت

در صورتی که می خواهید خریدی مطمئن را تجربه کنید، تیم ایمن نت را برای دریافت خدمات راه اندازی سرویس ایمیل های سازمانی انتخاب کنید. در این مجموعه راه اندازی سرویس ایمیل های سازمانی در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارشات مشتریان و در نظر گرفتن خواسته ها و نیازهای موجود در سازمان انجام می گیرد. در بخش بعدی سرویس های اشتراک و کنترل دسترسی فایلها و منابع شبکه مورد توجه قرار می گیرد که ایمن نت با کیفیت بالایی به این موارد رسیدگی می کند. کنترل دسترسی فایل ها در شبکه مدیریت اطلاعات سیستم را کارآمدتر خواهد کرد. سرویس های مربوط به منابع شبکه برای حفظ امنیت داده های موجود از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. ایمن نت برای ارائه این خدمات کاربردی نازل ترین هزینه ها را در نظر گرفته است.

خدمات راه اندازی ایمیل سازمانی در ایمن نت
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02188970170 09128581120 info@imennet.net