• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

راه اندازی سرور voip

در راستای برقراری ارتباطات تلفنی بهتر با مشتریان استفاده از سیستم ویپ اهمیت دارد. این سیستم های حرفه ای در بسیاری از بیزینس های امروزی کارایی دارند. کسانی که به استفاده از تلفن های گویای هوشمند علاقه دارند از خدمات راه اندازی سرور ویپ استقبال می کنند. برای راه اندازی هر یک از این سیستم ها باید به روش های موجود در این زمینه دقت داشته باشید. با توجه به تحولاتی که در کسب و کارهای امروزی به وجود آمده استفاده از این سیستم های حرفه ای نیز ضروری تر شده است. این سیستم ها با نازل ترین قیمت ها راه اندازی می شوند و به همین خاطر استفاده از آن به بسیاری از مراکز تجاری و سازمانی توصیه می شود.

 

راه اندازی سرور voip

چه کسانی به راه اندازی سرور voip نیاز دارند؟

سازمان ها: سازمان ها و شرکت هایی که دارای چندین شعبه هستند از این سرورها استفاده می کنند. این سرورها در این مکان ها برای یکپارچه سازی ارتباطات مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه ها: استفاده از آن ها در کارخانه ها و مجموعه های وسیع و گسترده نیز رایج شده است. 

 سفر: برای کسانی که دائما در حال سفر هستند و به سفرهای داخلی و خارجی می روند نیز بسیار مناسب خواهد بود. این سرورها سبب کاهش هزینه های این افراد می شوند.

رستوران ها :انواع رستوران ها نیز برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به این سرورهای کاربردی نیاز دارند.

فروشگاه ها: هر یک از مراکز زنجیره ای و فروشگاه های بزرگ نیز با وجود یک سرور ویپ مجهزتر شده و قابلیت های بیشتری برای خدمات رسانی به مشتریان خود خواهند داشت.

دور کارها: استفاده از این سرورها برای کسانی که از خدمات دورکاری در شغل و حرفه خود استفاده می کنند نیز کارایی خواهد داشت.

سیستم تلفنی VoIP چگونه کار می کند؟

در این سیستم پیشرفته تماس ها از طریق سیستم به دستگاه های مختلف انتقال داده می شوند. این سیستم بر روی انواع دستگاه ها مانند لب تاب، تبلت و… کارایی دارد و انتقال تماس در هر یک از آن ها به خوبی انجام می شود. در این زمینه انواع نرم افزارهای مرکز تماس نیز کارایی دارند. این برنامه های پیشرفته در راستای خدمات رسانی بیشتر به مشتریان به کار می روند. 

در صورتی که می خواهید به صورت حرفه ای با مشتریان مجموعه خود در ارتباط باشید، از یک سیستم تلفنی ویپ استفاده کنید. برای استفاده از این سیستم نیازی به مدیریت اصولی نخواهید داشت. همچنین سیستم مسیریابی دقیق تلفن نیز یکی از قابلیت های ویژه استفاده از این برنامه ها به شمار می رود. در برخی از این سیستم ها از پشتیبان برای هدایت بهتر تماس ها و نگهداری از سرور ویپ استفاده می شود.

انواع روش های راه اندازی سرور voip

برای راه اندازی سرور ویپ باید به مراحل اجرای این سیستم های حرفه ای و مدرن دقت داشته باشید. روش کار سیستم های تلفنی امروزی کاملا متحول شده؛ هر یک از این سرورها در سیستم تلفن های شرکتی و سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. در سال های اخیر شرکت های ارائه دهنده خدمات سرور ویپ بسیار افزایش پیدا کرده اند. اما آشنایی با روش های راه اندازی این سیستم ها خالی از لطف نخواهد بود.

  1. استفاده از تجهیزات مخصوص سیستم ویپ 
  2. استفاده از سرورهای ویپ 
  3. استفاده از شبکه های تلفنی
انواع روش های راه اندازی سرور voip

مزایای راه اندازی سرور voip

برای راه اندازی سرور ویپ نیازی به سیم کشی های رایج در شبکه های تلفنی نخواهید داشت. شما می توانید در این زمینه از یک آی پی فون معتبر استفاده کرده و به این ترتیب در هزینه های نصب این سیستم ها نیز صرفه جویی کنید. به این ترتیب گوشی تلفن شما به درگاه های استاندارد شبکه های کامپیوتری متصل می شود. 

با وجود سیستم های آی پی فون انعطاف پذیری بیشتری برای اضافه کردن کاربران خواهید داشت و این مسئله قابلیت های بیشتری برای سازمان ها و کسب و کارهای امروزی به وجود می آورد. در صورتی که به ساختمان های جدید نقل مکان کنید، نیازی به سیم کشی در محل مورد نظر نخواهید داشت.

گزارشگیری پیشرفته یکی از قابلیت های ویژه و مدرن سرور ویپ به شمار می رود که با به کار بردن آن می توانید از فعالیت های مرکز خود در بازه های زمانی مشخص مطلع شوید. کلیه اطلاعات تماس ورودی و خروجی شما در این سیستم ثبت و ضبط می شوند. به این ترتیب هزینه های تماس و ترافیک سرور مورد نظر مشخص خواهند شد.

در این سیستم به پرونده هر یک از مشتریان در سیستم دسترسی خواهید داشت هزینه اجرای این سیستم و دسترسی به این قابلیت ها بسیار ناچیز تعیین شده است. به این ترتیب مشتریان عزیز به سادگی قادر به خرید و استفاده از این خدمات خواهند بود.

 

از طریق استفاده از این سیستم قابلیت اطلاع رسانی انبوه نیز فراهم خواهد بود و قابلیت های مربوط به مدیریت تماس و صف تماس های موجود نیز بر مزایای استفاه از این سیستم می افزاید و امکانات ضبط تلفن سنترال با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در این سیستم به کار رفته است.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی سرور VoIP

برای راه اندازی بهتر این سرورها باید پیش نیازها و زیرساخت های مربوط به آن را نیز تامین کنید. نرم افزارهای استریسک نیز یکی از مهمترین نیازهای این سیستم ها هستند که باید به خوبی تامین شوند. ایمن نت این تجهیزات را برای شما فراهم می آورد. به علاوه سانترال های تحت شبکه نیز در این خصوص مورد توجه قرار دارند. در این زمینه انتخاب یک مرکز معتبر برای خدمت دهی در این زمینه نیز نقش موثری بر کیفیت سرور ویپ مورد نظر ایفا می کند. 

به این ترتیب از سیستم شبکه مورد نظر استفاده بهتری خواهید داشت. برای این منظور حداقل های زیر را فراهم کنید:

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800

مزایای عقد قرارداد پشتیبانی برای راه اندازی سرور voip چیست؟

 1. پشتیبانی دائمی و 24 ساعته از سرور راه اندازی شده
 2. هزینه های به صرفه خدمات پشتیبانی شبکه
 3. پیشگیری از آسیب دیدگی سرور ویپ 
 4. پاسخ به سوالات رایج مشتریان در حین استفاده از سرور ویپ 
 5. شناسایی سریع خطاهای سیستم ویپ
 6. پیش بینی مشکلات احتمالی در تیم پشتیبانی
 7. نظارت بر سیستم راه اندازی شده توسط تیم پشتیبانی 
 8. انجام بازدیدهای دوره ای توسط تیم پشتیبان
 9. نگهداری بهتر از اجزای سیستم ویپ
 10. کنترل قابلیت های سیستم ویپ  و عملکرد صحیح آن ها
مزایای عقد قرارداد پشتیبانی برای راه اندازی سرور voip
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net