• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800
جستجوی محصول
مشاوره خرید و دریافت خدمات

جهت دریافت مشاوره رایگان و ارائه خدمات بهتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

7.png

دوربین مداربسته یکی از لوازمی است که از آن می توان برای ایجاد امنیت در محیط کار یا منزل استفاده کرد. نصب دوربین مداربسته می تواند از خطرات زیادی مانند دزدی ها جلوگیری کند.  سیستم های این دسته بندی دارای تنوع بسیاری است که شامل DVR، NVR ، دوربین IP و دوربین آنالوگ هستند.

نکات مهم در انتخاب دوربین مدار بسته

برای انتخاب دوربین مداربسته نیاز است که محصولات موجود در بازار این صنعت را به خوبی واکاوی کرده و ارزیابی و سنجش مناسبی دراین‌باره انجام دهید. یک گام مهم در انتخاب شما می‌تواند مربوط به مدل و برند این محصولات باشد.

هرچقدر شرکت مربوطه خوش‌نام‌تر و پرآوازه‌تر باشد، نشان‌دهنده کیفیت بالاتر است. انتخاب بهینه محصولات امنیتی برای پوشش نیازهای شما می‌تواند پتانسیل‌های سیستم را بهینه نماید. به همین دلیل باید اهداف خود را برای استفاده از این سیستم ها به صورت کوتاه مدت نبینید. همین موارد می تواند در قیمت دوربین مداربسته تاثیر گذار باشد.

یکی از دلایل اصلی خرید دوربین مداربسته، مانیتورینگ کارگران است تا بتوان ادعای آنها درباره آسیب‌دیدگی در حین کار را بررسی نمود و به سازمان بیمه ارائه داد. همچنین شاید برخی از بخش‌های قلمرو شما حساسیت بالاتری دارند و شما می‌خواهید با نصب دوربین مداربسته مانع از عبور و مرور در این محدوده شوید و امنیت این مناطق را ارتقا بخشید.

برخی از اهداف امنیتی و نظارتی شما می‌توانند بیشتر تمرکز بر اهداف کوتاه‌مدت داشته باشند. درحالی‌که نیاز است با بررسی میدانی نیازهای آینده سامانه نظارت تصویری سازمان خود را متصور کرد و اهداف دیگر را برای درازمدت تعیین نمود. ساماندهی و تعیین اهداف شما برای کوتاه‌مدت و بلندمدت در انتخاب دوربین مداربسته مناسب نقش مستقیم دارد.

انتخاب شرکت معتبر برای خرید دوربین مداربسته

امروزه با گسترش شرکت‌های ارائه‌دهنده محصولات نظارت تصویری، انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای مشتریان سخت شده است. مجموعه های متنوعی در این بازار وجود دارند که باقیمت پایین محصولاتی را عرضه می‌نمایند. انتخاب یک شرکت برای سامانه نظارت تصویری، کاری دلهره‌آور است، برای انتخاب یک شرکت نیاز است دقیق محصولات شرکت و رقبای آن را بررسی نمایید و از حسن نام آن اطمینان حاصل کنید.

برسی قدمت یک شرکت ارائه دهنده خدمات امنیتی شبکه نیز، در انتخاب شما یک نقش اساسی دارد. اگر یک شرکت سالیان متوالی اقدام به فروش و ارائه خدمات این حوزه نموده است، مطمئناً بیشتر می‌تواند مورداطمینان شما باشد.

راهنمای انتخاب دوربین مداربسته

قبل از خرید دوربین مدار بسته امنیتی برای محافظت از خانه یا محل کار خود، نکات زیر را در نظر بگیرید:

نوع دوربین

رایج ترین دوربین های خارج از منزل عبارتند از: بالت، دام، PTZ و مخفی. موارد دیگری مانند دوربین های جعبه ای، دوربین های جاسوسی، دوربین های وسایل نقلیه و حیات وحش وجود دارد.

مواردی مانند: در داخل یا خارج از خانه در کجا استفاده خواهند شد. دوربین های فضای باز را می توان به صورت داخلی نصب کرد اما دوربین های داخلی را نمی توان به صورت خارجی استفاده کرد. دوربین خارجی باید ضد آب باشد (امتیاز IP مناسب).

دوربین های بالت بیشتر قابل مشاهده هستند و یک بازدارنده خوب هستند در حالی که دوربین های دام می توانند محتاط تر باشند. دوربین‌های Dome همچنین در برابر خرابکاری مقاوم‌تر هستند و برای نصب در ارتفاع پایین‌تر مناسب هستند.

با توجه به صنعت

با پوشش طیف گسترده ای از صنایع – از ترافیک گرفته تا حمل و نقل، از خرده فروشی تا مراقبت های بهداشتی و فراتر از آن می توان از دوربین مداربسته استفاده کرد. از دیگر نکات مهمی که باید در انتخاب  و آگاهی از قیمت دوربین مداربسته باید به آن توجه داشته باشید خطر هک شدن سیستم امنیتی بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است.

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net