• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800
جستجوی محصول
دسته بندی محصولات
مشاوره خرید و دریافت خدمات

جهت دریافت مشاوره رایگان و ارائه خدمات بهتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

7.png

DVR یا همان دستگاه ضبط تصاویر به طور گسترده ای به عنوان دستگاه های ضبط دوربین مدار بسته برای دوربین های مداربسته آنالوگ استفاده می شوند. این ضبط‌کننده‌ها فیلم‌های ویدئویی را روی یک هارد دیسک داخلی ضبط و ذخیره می‌کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند تا محتوای ضبط‌ شده را در زمانی که راحت‌تر می‌توانند بررسی کنند و به آن دسترسی داشته باشند.

دستگاه های DVR ویژگی های مختلفی مانند تشخیص حرکت، زمان بندی و دسترسی از راه دور را ارائه می دهند. آنها معمولاً دارای چندین کانال هستند که امکان ضبط همزمان چندین دوربین را فراهم می کند. با این حال، مهم است مطمئن شوید DVR از نوع دوربین و وضوح تصویری که قصد استفاده از آن را دارید پشتیبانی می کند.

DVR (Digital Video Recorder) چیست؟

DVR یا Digital Video Recorder، یک دستگاه الکترونیکی است که وظیفه ضبط و ذخیره تصاویر برای خرید دوربین‌ مداربسته را بر عهده دارد. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال، DVR تصاویر را به فرمت دیجیتال ذخیره کرده و امکان پخش، ذخیره‌سازی، و مدیریت آسان آنها را فراهم می‌کند.

راهنمای خرید DVR:

تعداد کانال‌ها:

 • تعداد کانال‌ها نشانگر تعداد دوربین‌هایی است که DVR می‌تواند پشتیبانی کند. پیشنهاد می‌شود تعداد کانال‌ها را بر اساس تعداد دوربین‌های شما انتخاب کنید.

رزولوشن تصویر:

 • رزولوشن تصویر تاثیر مستقیمی بر وضوح تصاویر دارد. انتخاب DVR با رزولوشن بالا، تصاویر واضح‌تر و جزئیات بیشتری را ارائه خواهد داد.

ظرفیت ذخیره‌سازی:

 • حجم ذخیره‌سازی DVR باید با توجه به نیاز شما انتخاب شود. تعیین کنید که برای چه مدت زمانی تصاویر را ذخیره می‌خواهید.

قابلیت پخش تصاویر:

 • DVR باید قابلیت پخش سریع و آسان تصاویر را داشته باشد. پشتیبانی از ویژگی‌های پخش چندکاناله و جستجوی سریع تصاویر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

امکانات حرفه‌ای:

 • اگر نیاز به امکانات حرفه‌ای مانند تشخیص حرکت، ضبط بر اساس زمان یا حالت هشدار دارید، اطمینان حاصل کنید که DVR این امکانات را فراهم می‌کند.

سادگی نصب و استفاده:

 • انتخاب DVR با رابط کاربری ساده و قابل فهم، نصب و استفاده را برای شما آسان‌تر می‌کند.

برند و اعتبار:

 • از برندهای معتبر و با اعتبار در زمینه DVR استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما دارای کیفیت مناسب است.

در نهایت، با توجه به نیازها و اولویت‌های شما، انتخاب یک DVR مناسب، کلیدی در حفظ امنیت و افزایش نظارت بر فضاهای مختلف خواهد بود.

Dahua و Hikvision دو شرکت معتبر در زمینه سیستم‌های مداربسته و DVR هستند. هر کدام از این شرکت‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی در محصولات خود دارند. در اینجا به برخی از ویژگی‌های مربوط به قابلیت پخش تصاویر سریع و آسان در DVR مدل‌های Dahua و Hikvision اشاره خواهم کرد:

Dahua:

 1. Smart Search:
  • Dahua به کمک ویژگی Smart Search به کاربر امکان جستجوی هوشمند در تصاویر ضبط شده را می‌دهد که این امکان به سرعت به لحظات خاصی از ضبط دسترسی پیدا کنید.
 2. Instant Playback:
  • این ویژگی به کاربر امکان پخش سریع تصاویر را از لحظه‌ی انتخاب شده فراهم می‌کند، که کمک به سرعت و دقت در پخش تصاویر می‌کند.
 3. Multi-Channel Playback:
  • Dahua DVR قابلیت پخش همزمان تصاویر از چندین دوربین را فراهم می‌کند تا کاربر بتواند به صورت همزمان رخدادها را مشاهده کند.

Hikvision:

 1. Quick Playback:
  • Hikvision دارای قابلیت Quick Playback بوده که به کاربر امکان پخش سریع و آسان تصاویر را از زمان‌های مختلف فراهم می‌کند.
 2. Smart Search:
  • همانند Dahua، Hikvision نیز از ویژگی Smart Search برخوردار است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا به سرعت به لحظات خاصی از ضبط دسترسی پیدا کند.
 3. Multi-Channel Playback:
  • Hikvision DVR همچنین این قابلیت را دارد که از چندین دوربین همزمان تصاویر را پخش کند و ارتباط بین دوربین‌ها را تحلیل کند.

در هر صورت، برای اطمینان از ویژگی‌های دقیق هر مدل خاص از Dahua یا Hikvision، به دفتر فنی یا منابع رسمی هر شرکت مراجعه کنید.

ویژگی چند کاناله در این دستگاه‌ها به تعداد دوربین‌هایی اشاره دارد که هر DVR می‌تواند همزمان از آنها تصاویر را ضبط و مدیریت کند. در ادامه، ویژگی‌های مربوط به چند کاناله بودن DVR مدل‌های Dahua و Hikvision را بررسی می‌کنیم:

Dahua:

 1. دی وی آر 4 کاناله:
  • Dahua دستگاه‌های DVR با تعداد 4 کانال برای کاربرانی که نیاز به چندین دوربین در محیط‌های کوچک دارند، ارائه می‌دهد. این امکان را فراهم می‌کند تا 4 دوربین همزمان مدیریت و نظارت شوند.
 2. دی وی آر 8 کاناله:
  • Dahua DVRهای 8 کاناله مناسب برای محیط‌ها و پروژه‌هایی با نیاز به بیشترین حد دوربین‌ها هستند. این امکان را فراهم می‌کنند تا 8 دوربین به صورت همزمان مدیریت شوند.
 3. دی وی آر 16 کاناله و بیشتر:
  • برای پروژه‌های بزرگتر، Dahua دستگاه‌های DVR با تعداد 16 کانال یا بیشتر را ارائه می‌دهد. این امکان را فراهم می‌کند تا تعداد زیادی دوربین به یک DVR متصل شوند.

Hikvision:

 1. دی وی آر 4 کاناله:
  • Hikvision به کاربرانی که نیاز به کمترین تعداد دوربین دارند، DVRهایی با 4 کانال ارائه می‌دهد.
 2. دی وی آر 8 کاناله:
  • Hikvision DVRهای 8 کاناله برای پروژه‌ها و محیط‌های متوسط مناسب هستند.
 3. دی وی آر 16 کاناله و بیشتر:
  • در پروژه‌های بزرگتر، Hikvision دستگاه‌های DVR با تعداد 16 کانال یا بیشتر را فراهم می‌کند.
 4. دی وی آر پانورامیک:
  • همچنین، هر دو شرکت به دی وی آرهایی با قابلیت پشتیبانی از دوربین‌های پانورامیک نیز معرفی کرده‌اند. این امکان به کاربر این امکان را می‌دهد تا با استفاده از یک دوربین پانورامیک، دید 360 درجه ای از محیط را داشته باشد.

با توجه به نیازهای خاص پروژه‌تان، انتخاب تعداد کانال‌های مناسب برای DVR یک نکته مهم است. همچنین می‌توانید به مشخصات فنی و ویژگی‌های دیگر هر مدل مشاوره بگیرید تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

ضبط بر اساس زمان یا حالت هشدار در دی وی آر داهوا و هایک ویژن

هر دو شرکت Dahua و Hikvision، دستگاه‌های DVR (Digital Video Recorder) با ویژگی‌های زیادی ارائه می‌دهند که امکان ضبط تصاویر بر اساس زمان یا حالت هشدار را فراهم می‌کنند. در زیر به نحوه ضبط تصاویر بر اساس زمان یا حالت هشدار در هر کدام از این شرکت‌ها اشاره خواهیم کرد:

Dahua:

 1. ضبط بر اساس زمان:
  • در دستگاه‌های Dahua، می‌توانید برنامه‌زمانی را تعیین کنید که DVR به طور خودکار تصاویر را ضبط کند. این امکان به شما این قابلیت را می‌دهد که تعیین کنید در زمان‌های خاصی (مثلاً در ساعات اداری یا در شب) ضبط انجام شود.
 2. ضبط بر اساس حالت هشدار:
  • Dahua DVR دارای ویژگی هشدارهای حرکت است. زمانی که حرکتی در محدوده دوربین‌ها شناسایی می‌شود، دستگاه می‌تواند به طور خودکار ضبط را شروع کند و یا یک هشدار به شما ارسال کند.
 3. تنظیمات هشدار پیشرفته:
  • Dahua به کاربر این امکان را می‌دهد که تنظیمات دقیقی را برای هشدارهای حرکت تعیین کند. مثلاً می‌توانید تعداد پیکسل‌های حرکت مورد نیاز را تنظیم کرده و آستانه‌های حساسیت را تعیین کنید.

Hikvision:

 1. ضبط بر اساس زمان:
  • Hikvision نیز به کاربر این امکان را می‌دهد که برنامه‌زمانی را تعیین کند تا DVR به طور خودکار تصاویر را ضبط کند. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که زمان‌های خاصی را برای ضبط تعیین کنید.
 2. ضبط بر اساس حالت هشدار:
  • Hikvision DVR دارای قابلیت هشدارهای حرکت می‌باشد. زمانی که حرکتی در محدوده دوربین‌ها شناسایی می‌شود، دستگاه می‌تواند به طور خودکار ضبط را شروع کند و یا یک هشدار به شما ارسال کند.
 3. تنظیمات هشدار پیشرفته:
  • Hikvision به کاربر این امکان را می‌دهد که تنظیمات دقیقی را برای هشدارهای حرکت تعیین کند، از جمله تعیین آستانه حساسیت و مناطق خاص برای شناسایی حرکت.

هر دو شرکت داهوا و هایک‌ویژن دارای رابط کاربری گرافیکی و کاربرپسند هستند که به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی تنظیمات مربوط به ضبط تصاویر را انجام دهند. برای اطلاعات دقیقتر و تنظیمات مشخص هر مدل، به دفتر فنی یا منابع رسمی هر شرکت مراجعه کنید.

انتخاب برند برای خرید DVR

یکی از معیار های مهم برای انتخاب دستگاه دی وی آر، برند دستگاه است. طبیعی است که برند های برتر در حوزه سیستم های نظارتی، محصولات خود را با کیفیت بالاتری تولید می کنند و به همین جهت است که مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کرده اند.

سال هاست که شرکت ایمن شبکه هوشمند ارائه دهنده و نمایندگی رسمی کالاهای دو برند هایک ویژن و داهوا با رضایت های مشتری فراوان میباشد.

توجه به گارانتی و پشتیبانی

از جمله مواردی که پیش از خرید هر محصولی به آن توجه می کنیم، خدمات مربوط به گارانتی و پشتیبانی آن است. در واقع شرکتی که خدمات پشتیبانی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، کیفیت و اصالت برند خود را تضمین کرده است. ضمن اینکه توصیه می شود خرید خود را از نمایندگی های رسمی انجام دهید تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه dvr بتوانید از خدمات فروش کالا استفاده کنید.

کالاها داری گارانتی اصلی 12 ماهه و 24 ماهه به انتخاب مشتری میباشد

انتخاب فروشنده

شرکتی مطمئن و با سابقه برای خرید رکوردر تحت شبکه انتخاب کنید. در این صورت، هم از مشاوره و پشتیبانی تیم فروش آن ها می توان استفاده کرد و هم اطمینان داشت که با‌کیفیت ترین دستگاه را به شما پیشنهاد می دهند.

ایمن شبکه هوشمند با سابقه نزدیک به 15 سال فعالیت در حوزه پشتیبانی  و نصب سیستم های نظارتی، دوربین مداربسته و…انواع کالا را با قیمت مناسب و تخفیف ویژه برای همکار و با تضمین کیفیت به شما ارائه می دهد. ضمن اینکه برای دریافت مشاوره پیش از خرید می توانید با کارشناسان ما و با شماره 88970170 تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net