• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

برق اضطراری یا یوپی اس UPS چیست؟

منبع تغذیه یو پی اس یک قطعه کاربردی و ضروری برای سیستم برق خانگی، اداری، آموزشی و… است. و در گروه تامین تجهیزات شبکه قرار می گیرد. این منابع ذخیره با میزان توان متفاوتی در دسترس مشتریان قرار می گیرند. این سیستم های حرفه ای از ایجاد شوک و خرابی پیشگیری کرده و سیستم برق ساختمان مورد نظر را در بهترین وضعیت نگه می دارد. استفاده از آن ها در راستای تامین برق در شرایط اضطراری نیز اهمیت دارد.

این سیستم های حرفه ای با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های جهانی تولید و طراحی شده اند و به همین خاطر در زمان قطعی برق هیچ گونه سوییچ و قطعی نخواهند داشت. با به کار بردن آن ها دیگر نگران قطعی برق در مکان های مورد نظر نخواهید بود.

تجهیزات برق اضطراری یو پی اس

به این ترتیب مجموعه مورد نظر بهتر اداره می شود. با استفاده از روش های مدیریتی شبکه و ابزارهای مربوط به این حوزه قابلیت اطمینان در شبکه مورد نظر افزایش می یابد. همچنین افزایش بهره وری از شبکه نیز از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم به شمار می رود.

کاربرد تجهیزات برق اضطراری

بسیار مشاهده شده پس از قطعی برق در سیستم یک سازمان، اختلالات جدی در تنظیمات دستگاه ها و تجهیزات به کار رفته به وجود می آید. در صورتی که این شرایط تکرار شود دستگاه ها و تجهیزات به کار رفته در سازمان ها و شرکت ها از کار می افتند و آسیب ها و خسارات جبران ناپذیری در آن ها به وجود می آید. به همین خاطر استفاده از یک منبع تغذیه حرفه ای برای پیشگیری از بروز این مشکلات اهمیت بسیار زیادی دارد. 

منابع تغذیه امروزی برای انواع مصارف مورد استفاده قرار می گیرند و کاربردهای گسترده ای دارند. به علاوه دسته بندی ها و تنوع وسیعی از این محصولات در بازارهای کنونی ارائه می شوند و هر یک از ویژگی های مهمی برخوردار هستند. استفاده از این تجهیزات برای رایانه های شخصی و سیستم های بزرگ صنعتی میسر خواهد بود. برای انتخاب هر یک از مدل های این تجهیزات باید به کاربردها و نیازهای خود دقت داشته باشید.

کاربرد تجهیزات برق اضطراری یو پی اس

مشخصات فنی انواع UPS

سیستم یو پی اس یا تجهیزات برق اضطراری با مشخصه های فنی مهمی شناخته می شود. مصرف کنندگان باید با در نظر گرفتن این مشخصه ها بهترین مدل این تجهیزات را انتخاب کنند. استفاده از این سیستم های کاربردی از بروز شوک های ناگهانی در سیستم های برقی پیشگیری می کند. هدف از تولید و طراحی هر یک از این منابع برقی ذخیره سازی انرژی و تامین آن در موارد ضروری است. به همین خاطر باید با در نظر گرفتن این کاربردها هر یک را برای سیستم برقی مورد نظر مورد استفاده قرار دهید. 

هر یک از این سیستم ها با طراحی به خصوصی برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی آن ها به صورت ایستاده و قفسه ای انجام می شود و بر این اساس نحوه نصب و راه اندازی هر یک با روش به خصوصی همراه خواهد بود. انواع آن ها در حالت ایستاده به صورت عمودی در محل مورد نظر قرار می گیرد. 

به این ترتیب نصب آن ها برای راه اندازی اتاق های سرور به سادگی انجام می شود. مدل های قفسه ای نیز با قابلیت چرخش 90 درجه در ساختار شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. انواع آن ها در کنار سایر تجهیزات الکتریکی مورد نظر قرار می گیرند. به این ترتیب از خاموش شدن آن ها در زمان قطعی برق پیشگیری خواهد شد.

قیمت انواع UPS

قیمت انواع یو پی اس  بر اساس نوع و مدل هر یک مشخص می شود. در این میان مدل های برق اضطراری لاین اینتر اکتیو از قیمت به صرفه ای برخوردار هستند و در میان به صرفه ترین ها جای می گیرند. مدل های پیشرفته و به روز این سیستم ها نیز اغلب با قیمت بیشتری در دسترس مشتریان قرار می گیرند. 

عوامل موثر بر قیمت UPS

 1. فناوری های به کار رفته در یو پی اس 
 2. نحوه عملکرد آن در طول مدت استفاده
 3. اجزا و قطعات به کار رفته در دستگاه یو پی اس
 4. نوع مارک و برند تجاری دستگاه یو پی اس
 5. میزان توان دستگاه یو پی اس
قیمت انواع یو پی اس UPS

خرید محصول به چه طریق است؟

برای خرید هر یک از این محصولات پیش تر باید به انواع و مدل های متنوع آن ها دقت داشته باشید. یو پی اس ها هم از نظر طراحی و هم از نظر تکنولوژی ساخت مورد نظر دسته بندی می شوند. هر یک از مدل های این تجهیزات با ویژگی ها و قابلیت های حرفه ای شناخته شده و قابلیت های فنی منحصر به فردی دارند. بر این اساس سه دسته بندی زیر برای این محصولات ذکر می شوند:

در ادامه باید به نوع نیازهای خود در مجموعه مورد نظر دقت کرده و بر این اساس یک مدل کاربردی را برگزینید. در نظر گرفتن قابلیت های هر یک از این سیستم ها نیز یک اصل اساسی به شمار می رود.

قابلیت های سیستم UPS

آشنایی با UPS آنلاین

این سیستمهای حرفه ای برای تامین برق پایدار در دستگاه ها و تجهیزات مورد نظر شما مورد استفاده قرار می گیرند. در ساختار آنها از باتری های داخلی استفاده شده که نیرو و انرژی مورد نظر را تامین می کنند. برق نوسانی توسط این سیستم ها تصفیه شده و با استفاده از آن برق پایدار ارائه می شود. باتری این دستگاه ها در صورت وصل بودن برق شهری شارژ می شود و در مواقع لزوم مورد استفاده قرار می گیرد. 

این سیستم های حرفه ای با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های جهانی تولید و طراحی شده اند و به همین خاطر در زمان قطعی برق هیچ گونه سوییچ و قطعی نخواهند داشت. این محصولات در دو دسته دو گانه و سیستم های تقسیم دیتا تقسیم بندی شده و هر یک زیر مجموعه سیستم های یو پی اس آنلاین به شمار می روند.

آشنایی با UPS لاین اینتر اکتیور

یکی دیگر از کاربردی ترین سیستم های یو پی اس در این حوزه مدل های لاین اینتر اکتیو هستند. مزایای مهم این سیستم ها به شرح زیر است:

 1. راندمان بالای سیستم یو پی اس
 2. قابلیت اطمینان بالا در یو پی اس 
 3. اصلاح ولتاژ مربوطه
 4. قیمت به صرفه برق اضطراری لاین اینتر اکتیو
 5. دمای کار پایین در محیط مورد نظر
 6. موج خروجی سینوسی در سیستم مورد نظر

آشنایی با UPS آفلاین

یکی دیگر از مهمترین دسته بندی های یو پی اس یا تجهیزات برق اضطراری مدل های آفلاین هستند که با مزایا و قابلیت های مهمی شناخته می شوند:

 1. این تجهیزات وزن کمی دارند. 
 2. انواع آن ها با ابعاد کوچکی تولید شده و جای کمی را اشغال می کنند. 
 3. قیمت آن ها به صرفه تر از سایر مدل ها است. 
 4. بازدهی بالایی در سیستم مورد نظر به همراه دارند. 
 5. موج سینوسی به کار رفته در آن ها در سطح قابل قبولی قرار می گیرد. 

این سیستم ها بیشتر برای تجهیزات الکترونیکی معمولی مورد استفاده قرار می گیرند و کارایی تخصصی کمتری دارند. انواع آن ها برای کامپیوترهای شخصی یکی از کاربردی ترین تجهیزات هستند.

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02188970170

برای خرید UPS نیاز به مشاوره دارید؟

شما می توانید در زمینه خرید و انتخاب سیستم های یو پی اس از خدمات حرفه ای کارشناسان فروش مربوطه کمک بگیرید. این کارشناسان به شما در فرایند نصب، استفاده و انتخاب هر یک از این تجهیزات کمک می کنند. به این ترتیب دستگاه انتخابی شما بیشترین کارایی را در محل نصب خواهد داشت. 

آیا استفاده از تجهیزات برق اضطراری دارای پشتیبانی است؟

این سیستم ها نیز در اثر استفاده طولانی مدت دچار اختلالاتی می شوند. به علاوه شرایط قطع و وصل برق در سر تا سر کشور ما گاها این دستگاه ها را با مشکلاتی رو به رو می کند. به همین خاطر پشتیبانی از این دستگاه ها اهمیت دارد. در مجموعه ما خدمات در پشتیبانی شبکه از نوع تیمی و حرفه ای برای رسیدگی به سوالات و ابهامات مشتریان عزیز مشغول فعالیت هستند که برای استفاده بهتر از این دستگاه ها به شما کمک می کنند. 

خرید تجهیزات برق اضطراری یو پی اس UPS
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net