• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

تامین تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه کامپیوتری به تمام ابزارهایی گفته می شود که به منظور ایجاد شبکه، نگهداری و حتی تعمیرات آنها مورد نیاز است. پس از ایجاد شبکه کامپیوتری تکنسین ها موظف هستند تا از شبکه نگهداری کنند و در صورتی که موردی پیش آید، اقدام به تعمیر و رفع اشکال نمایند. 

البته در این میان ممکن است به این موضوع بیندیشید که استفاده از مانیتور، کیس و چند عدد کابل که ابزار خاصی نیاز ندارد. اما این طرز فکر اصلا درست نیست.

برای اینکه شبکه ای را راه اندازی کنید به تجهیزات و قطعات زیادی نیاز دارید که خرید تجهیزات شبکه، چگونگی نصب آنها و در نهایت کاربری صحیح شان مستلزم دانش و تجربه کافی در این خصوص است.

تامین تجهیزات شبکه

فروش تجهیزات شبکه در دو دسته اصلی تجهیزات یا Passive و Active تقسیم بندی می شوند. در هر یک از این دسته بندی ها نیز تجهیزات و ابزارهای مختلفی قرار می گیرند که برای کاربری های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه تامین تجهیزات شبکه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به عنو ان یکی از نیازهای اصلی در هر کسب و کاری قلمداد می گردد. البته در این رابطه توجه به الزامات مختلف می تواند موجبات استفاده از شبکه کامپیوتری کارآمد و پایدار را فراهم نماید. 

به عبارت دیگر برای طراحی شبکه های سازمانی مدرن باید از نقشه راه دقیقتری استفاده گردد. این موضوع می تواند برای توسعه شبکه و یا رسیدگی به مشکلات ایجاد شده، بسیار تاثیرگذار باشد.

در زمان خرید تجهیزات شبکه، توجه به کیفیت آنها باید در اولویت شما قرار بگیرد. ضمن اینکه ارائه گارانتی نیز می تواند مرغوبیت محصولات را تایید کند. به یاد داشته باشید که شبکه کامپیوتری را می توان به عنوان ستون فقرات یک شرکت معرفی کرد؛ پس قیمت تجهیزات شبکه هر قدر باشد ارزش خرید دارد.

چرا ایمن نت؟

شرکت ایمن نت چندین سال سابقه در زمینه فروش آنلاین تجهیزات شبکه دارد و توانسته است با مدیریتی دلسوز، کارکنانی کوشا و فعال را گرد هم بیاورد. پرسنل این فروشگاه توانسته اند با همفکری و همکاری یکدیگر به همراه علم و دانش و تجربیاتی که طی سالیان کسب کرده اند فناوری روز و مدرن را در خدمت خود بگیرند و تجهیزات به روزی تولید کنند.

ایمن نت توانسته است در جهت تامین زیرساخت های مورد نیاز و مناسب همه شرکت ها و سازمان ها، شبکه های مخابراتی و کامپیوتری بهتری فراهم نماید. این فروشگاه برای این منظور راهکارهای بهتری ارائه نموده است. ایمن نت همواره در تلاش است تا با رفع نیاز شما در خصوص تجهیزات شبکه، نواقص و مشکلات را رفع نماید. شما می توانید به رزومه شرکت مراجعه و اطلاعات بیشتری در خصوص فعالیت های شرکت کسب کنید.

ایمن نت توانسته است به فعالیت های خود با اخذ مجوزهای قانونی مورد نیاز جنبه قانونی بدهد. گواهی های حسن انجام کاری که در رزومه ما وجود دارد، ارزشمند ترین دارایی شرکت است که در سایه تجربیات چندین ساله حاصل شده است.

انواع سرویس های تامین تجهیزات شبکه

سرویس تجهیزات ارتباطی

شامل سرویس های تامین و پیاده ‌سازی تجهیزات شبکه ‌های کامپیوتری در ابعاد گسترده و محلی

سرویس زیرساخت های فیزیکی مراکز داده

شامل پیاده سازی و تامین تجهیزات فیزیکی مراکز داده می باشد. از جمله سقف کاذب، برق، کف کاذب، سیستم مراقبتی، رک، منبع تغذیه بدون تغذیه، سرمایش، ارت بر اساس استانداردهای جهانی

سرویس تجهیزات پردازشی

شامل تامین تجهیزات، نصب و راه اندازه آنها

سرویس تجهیزات بی سیم و رادیویی

شامل تامین تجهیزات شبکه های بی سیم indoor و Outdoor و ارائه راهکار و پیاده سازی آنها در ابعاد گسترده و محلی

سرویس تجهیزات امنیتی

شامل تامین تجهیزات و همچنین ارائه راهکارهای مناسب زیرساختی با هدف ایمن سازی ایستگاه های کاری، سرویس دهنده ها، سیستم های حیاتی، استفاده از سیستم های احراز هویت، سیستم های حفاظتی بر پایه رمزنگاری و فایروال های تخصصی

سرویس تجهیزات ذخیره سازی

پیاده سازی و تامین تجهیزات ذخیره سازی

تامین تجهیزات ارتباطی شبکه

تامین ارتباطی تجهیزات شبکه

فروشگاه ایمن نت در کنار خدمات دیگر خود در زمینه تامین تجهیزات ارتباطی شبکه نیز فعالیت می نماید. این تجهیزات شامل تمامی لوازم مورد نیاز برای پیاده سازی شبکه های کامپیوتری است که می تواند در ابعاد محلی و یا حتی گسترده اجرا گردد. تجهیزات ارائه شده در این بخش همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شما می توانید آنها را با قیمت های رقابتی خریداری کنید.

اکثر افراد در زمان خرید تجهیزات و اجزای شبکه های کامپیوتری دچار سردرگمی می شوند و در انتخاب بهترین مورد تردید دارند. ما در ایمن نت سعی کرده ایم تا بهترین ها را در کنار یکدیگر ارائه دهیم تا نیاز شما مرتفع گردد. بهتر است قبل از خرید در این مورد اطلاعات کافی کسب کنید تا در مدت کوتاهی دچار پشیمانی نشوید.

تجهیزات پسیو شبکه شامل چه خدماتی است؟

در مورد تجهیزات پسیو شبکه باید اشاره کنیم که این تجهیزات قابلیت برنامه ریزی ندارند. در حقیقت امکان هیچ گونه تغییری در محتوا و یا اطلاعات مبادله شده در داخل شبکه وجود ندارد. تجهیزات پسیو را می توان جزئی از تجهیزات سرور و شبکه معرفی کرد که به منظور پیکربندی و نصب این تجهیزات به کار می رود. این خدمات در قسمت سخت افزاری شبکه های کامپیوتری دسته بندی شده و موارد زیر را در بر می گیرند:

تامین تجهیزات شبکه

تامین تجهیزات امنیت شبکه

تامین تجهیزات امنیت شبکه بخش مهمی از راه اندازی شبکه کامپیوتری را تشکیل می دهد. در صورتی که امنیت شبکه تامین نگردد، نشت اطلاعات سازمانی امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. بر همین اساس مدیریت امنیت شبکه درست همگام با راه اندازی شبکه کامپیوتری باید انجام بگیرد. تجهیزات امنیت شبکه شامل ابزارهای متعددی است که تامین آنها کاملا ضروری است. شبکه کامپیوتری باید بتواند در برابر ویروس های سازمانی، هکرها و … امنیت خود را حفظ نماید.

تامین تجهیزات برق اضطراری یو پی اس

یو پی اس و یا دستگاه تامین برق اضطراری، تجهیزاتی هستند که می توانند برق را در باتری خود ذخیره و سپس آن را به ولتاژ استاندارد مورد نیاز تبدیل کنند. این تجهیزات می توانند در زمان قطعی برق، به عنوان منبع تغذیه اضطراری به کار روند و برق شبکه های کامپیوتری را تامین کنند. در حالت کلی تجهیزات یو پی اس انواع مختلفی دارند که می توانید توسط آنها ایرادات متداولی که در سیستم برق رسانی دیده می شود را رفع کنید.

تجهیزات شبکه و همچنین دستگاه های الکترونیکی جانبی ممکن است به دلیل قطعی برق و یا نوسانات برقی دچار مشکل شوند. تامین تجهیزات یو پی اس در چنین مواقعی می تواند از شبکه شما و تجهیزات آن حفاظت کند. با خرید تجهیزات یو پی اس علاوه بر جلوگیری از آسیب های احتمالی به تجهیزات، می توانید در مواقع قطعی برق، برق مورد نیاز شبکه را تامین کنید.

ارائه تجهیزات دوربین مداربسته

در سیستم دوربین های مدار بسته، مدارهای بسته ای طراحی شده است که در آن تمامی عناصر به صورت متصل به یکدیگر قرار دارند. متداول ترین کاربرد این دوربین های امنیتی برای دوربین های مدار بسته عنوان می شود. همان طور که می دانید موسسات و مشاغل بسیار زیادی امروزه از تجهیزات دوربین مداربسته استفاده می کنند.

مجتمع های صنعتی، بانک ها، مراکز تجاری، بیمارستان ها و … همگی نمونه هایی از کاربردهای این نوع دوربین های امنیتی به شمار می روند. ایمن نت در خصوص سخت افزارها و امنیت شبکه ها توانسته است تجهیزات دوربین های نظارتی و حفاظتی  را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد. شما می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه از قیمت های به روز مطلع گردید.

ارائه تجهیزات دسکتاپ مجازی

مجازی سازی دسکتاپ فناوری است که می توانید توسط آن سیستم عامل کاربران شبکه را به حالت یک ماشین مجازی و بر روی سرور نصب و سپس راه اندازی کنید. در این حالت برنامه های نصب شده، تمامی اطلاعات و داده های سیستم عامل و همچنین تنظیمات شخصی کاربران بر روی سرور قرار داده می شود. برای اتصال کاربران با میزکار و یا دسکتاپ خود می توان از ریموت کنترل از راه دور استفاده کرد.

در بخش تجهیزات دسکتاپ مجازی به دلیل اینکه از هارد دیسک رایانه کاربران هیچ گونه استفاده ای نمی شود، می توان گفت هیچ گونه داده ای نیز در آن ذخیره و نگهداری نخواهد شد. به همین دلیل می توان گفت منابع پردازشی در سرور تامین می گردد. بنابراین کاربران نیازی به تامین کامپیوتر و یا سیستم هایی با قدرت پردازشی بالا نخواهند داشت. مدل های زیروکلاینت و تین کلاینت در این شرایط بهترین گزینه محسوب می گردند.

نحوه ارائه خدمات تامین تجهیزات شبکه به مشتریان

  • ایمن نت همان طور که در این مقاله نیز اشاره شد در راستای تامین تجهیزات شبکه خدمات گسترده ای مانند پشتیبانی شبکه به مشتریان خود ارائه می دهد. با توجه به اینکه تامین تجهیزات شبکه به لحاظ کیفیت و مرغوبیت اهمیت بسیاری دارد، ایمن نت سعی کرده است تا تمامی خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار مشتریان قرار دهد.

    شما می توانید از هر نقطه ای کشور به وبسایت فروشگاه مراجعه و تجهیزات مورد نظرتان را انتخاب کنید. در نهایت و با پرداخت وجه محصولات خریداری شده، می توانید آنها را در آدرس خود تحویل بگیرید.

خدمات آنلاین شبکه شامل چه مواردی می شود؟ 

در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای شما مقدور نباشد می توانید به صورت اینترنتی، از خدمات آنلاین شبکه استفاده کنید. کارشناسان ما در ایمن نت با تکیه بر تجربیات کسب شده در پروژه های قبلی خود به همراه دانش فنی خود می توانند در زمینه اجرا، طراحی و همچنین پیاده سازی شبکه شما را راهنمایی کنند.در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه شبکه و تامین تجهیزات مورد نیاز می توانید به آدرس اینترنتی ایمن نت مراجعه و به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مطمئن باشید که کارشناسان ایمن نت تجربه کافی در این زمینه را دارند و به سادگی می توانند نیاز شما را تامین کنند.

مشاوره تلفنی شبکه شامل چه مواردی می شود؟

خدمات مشاوره تلفنی این مجموعه نیز برای رفع ایرادات فنی جزیی در سیستم شبکه به کار برده می شوند. به همین خاطر مشتریان در سریع ترین زمان ممکن ایرادات فنی موجود را برطرف کرده و از سیستم کنترل دسترسی شبکه موجود بهترین استفاده را خواهند داشت.

آیا حضور کارشناس شبکه مورد نیاز است؟

خدمات حضوری مجموعه ایمن نت نیز از مزایای بی شماری برای مشتریان برخوردار است. شما می توانید در هر مکان و محدوده جغرافیایی تنها با یک تماس با کارشناسان این مجموعه و اعلام مشکلات موجود از این خدمات در محل اجرای شبکه خود بهره ببرید.

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02188970170 09128581120 info@imennet.net