• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

تجهیزات امنیت شبکه

داده های امنیتی و محرمانه هر شبکه با ارزش ترین دارایی سازمان ها و شرکت های امروزی هستند. به همین خاطر باید با استفاده از انواع سیستم های امنیتی و تجهیزات حفاظتی شبکه از این داده ها مراقبت کنیم. امنیت را می توان قدردان تامین تجهیزات شبکه بود. تجهیزات امنیتی شبکه دسته بندی های گوناگونی دارند و هر یک با کارایی به خصوصی در سیستم یک شبکه شناسایی می شوند. در این بخش برخی از این تجهیزات مهم و حیاتی را معرفی می کنیم.

راهکارهای امنیتی شبکه و تجهیزاتی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند تنوع بالایی دارند. به همین سبب برای انتخاب هر یک از آن ها باید به ویژگی های شبکه مورد نظر و پیکربندی آن دقت داشته باشید. انتخاب هر یک از این راه حل های امنیتی گاها چالش برانگیز خواهد بود. در این خصوص انتخاب لایسنس هایی که در حوزه آنتی ویروس ها معرفی می شوند نیز اهمیت دارد.

تجهیزات امنیت شبکه

مهمترین تجهیزات امنیت شبکه کدامند

محصولات سخت افزاری برای امنیت All-in-One

سیستم All-in-One در میان محصولات سخت افزاری امنیت شبکه دسته بندی می شود و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این سیستم انواع ویژگی های امنیتی شبکه را در یک دستگاه جای داده و به همین خاطر استفاده از آن مزایای بی شماری خواهد داشت. این محصولات را لوازم سخت افزاری ایمنی سیستم شبکه می نامند.

سیستم PAM برای امنیت شبکه

یکی دیگر از سیستم های فعال در حفظ ایمنی شبکه سیستم PAM نام دارد. این سیستم به عنوان مدیریت ممتاز شبکه نیز معرفی می شود. با استفاده از این راهکار می توانید اطلاعات مربوط به هویت افراد را بررسی کرده و از ورود عوامل ناشناس پیشگیری می کند.

ابزارهای تحلیلی برای امنیت شبکه

یکی دیگر از تجهیزات پراستفاده در حوزه امنیت شبکه، ابزارهای تحیلی رفتار هستند. در این سیستم یک رویه پایه برای رفتارهای عادی در شبکه مشخص شده و بر مبنای آن انواع رفتارهای غیر عادی در سیستم شناسایی می شوند. با استفاده از این قابلیت هشدارهایی برای کارکنان ارسال می شوند که خطرات مربوط به بخش های مختلف را یادآور می شوند. 

استفاده از فناوری DLP برای امنیت شبکه

برای حفظ امنیت یک شبکه فعال از فناوری های DLP نیز استفاده می شود. این فناوری در راستای جلوگیری از از دست رفتن داده های مهم اطلاعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم با استفاده از قابلیت های ویژه آن در سیستم شبکه های سازمانی از داده های حساس و مهم حفاظت می کنند.

نرم افزارهای مدیریتی امنیت شبکه

در حوزه امنیت شبکه نرم افزارهایی نیز طراحی شده اند که اغلب برای گوشی موبایل به کار می روند. این نرم افزارها برای کارکنان سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. بخش مهمی از تبادل اطلاعاتی در میان پرسنل یک سازمان از طریق گوشی موبایل انجام می شود.

چرا شرکت ها به تجهیزات امنیت شبکه نیاز دارند؟

شرکت های امروزی برای احترام به حقوق مشتریان باید به حفظ اطلاعات آن ها دقت داشته و اصل امانت داری را در این زمینه رعایت کنند. به همین خاطر باید جانب احتیاط را در سیستم مورد نظر رعایت کنند.
از طرفی استفاده از تکنولوژی های جدید در ساختار شبکه، سیستم شبکه های سازمانی و شرکتی را پیشرفته تر می کند. به همین خاطر این سیستم های امنیتی در راستای ارتقای شبکه های سازمانی و شرکتی به کار می روند. برای ارتقای وضعیت عملکرد سیستم شبکه خود حتما از تجهیزات امنیتی مخصوص استفاده کنید.
پیشگیری از حملات شبکه های سایبری نیز در میان دلایل اهمیت استفاده از این سیستم های امنیتی در ساختار شبکه های شرکتی به شمار می رود. با افزایش میزان این حملات استفاده از این تجهیزات نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند.
این تجهیزات برای سیستم شبکه های شرکتی بسیار سودآور بوده و یک سرمایه گذاری مناسب برای ارتقای سطح عملکرد شرکت ها و سازمان ها به شمار می روند.

تجهیزات امنیت شبکه

مزایای استفاده از تجهیزات امنیت شبکه

عوامل موثر در تعرفه امنیت شبکه

تعرفه امنیت شبکه با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مشخص می شود که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  1. در بخش اول نوع تجهیزات به کار رفته در سیستم امنیتی شبکه مورد توجه قرار می گیرند. هر چه این تجهیزات پیشرفته تر باشند قیمت و تعرفه های تعیین شده در این حوزه نیز بیشتر می شود.
  2. در این حوزه ابعاد شبکه برای حفظ ایمنی آن نیز مورد توجه قرار می گیرد. برای شبکه های بزرگتر از میزان تجهیزات بیشتری استفاده می شود که قیمت کار را افزایش خواهد داد.
  3. در این حوزه در نظر گرفتن وضعیت ایمنی در شبکه مورد نظر نیز اهمیت دارد. این هزینه ها بر اساس نیازهای شبکه شما به تجهیزات امنیتی برآورد می شوند.
کارشناسان
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800

ارائه تجهیزات امنیت شبکه با ایمن نت

ایمن نت همواره بهترین ها را برای حفاظت از اطلاعات شبکه های شما ارائه می دهد. در این مجموعه می توانید زیر نظر مشاورین و کارشناسان حرفه ای مربوطه بهترین ها را خریداری کرده و از خدمات مشاورین حرفه ای بهره مند شوید. در مجموعه ایمن نت می توانید با نازل ترین قیمت ها این تجهیزات را خریداری کرده و برای انواع مصارف خود به کار ببرید. هر یک از این تجهیزات امنیتی به صورت سخت افزاری و نرم افزاری برای سیستم شبکه های امروزی مورد استفاده قرار می گیرند.
این مجموعه بهترین راهکارهای امنیتی شبکه را به شما معرفی می کند. تنوع گسترده در میان مجموعه محصولات مجموعه ایمن نت و خدمات حرفه ای آن برای کسب و کارهای امروزی مزایای بی شماری دارد. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید و نیاز به خدمات پشتیبانی شبکه دارید، با کارشناسان مجموعه ایمن نت تماس حاصل فرمایید.

ارائه تجهیزات امنیت شبکه با ایمن نت
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net