• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

پیاده سازی زیرساخت های یک شبکه با نصب ترانکینگ و تجهیز مسیرهای کابل کشی، خدمات پسیو گفته می شود. در این بخش راه اندازی اتاق سرور و دیتاسنترهای مربوط به شبکه نیز با کیفیت بالا انجام می گیرد. نصب و راه اندازی زیرساخت شبکه و سیستم های تلفنی و سایر خدمات مرتبط با آن نیز در مرحله تکمیل شده و بخش های مختلف شبکه راه اندازی خواهند شد. پیاده سازی و نصب هر یک از این تجهیزات در بخش های مربوطه زیر نظر کارشناسان حرفه ای این حوزه انجام می گیرد. به این ترتیب سیستم شبکه به صورت حرفه ای راه اندازی خواهد شد.
بخش مهمی از کابل های کشی شبکه مورد نظر در این مرحله انجام خواهد شد. این بخش به صورت غیرفعال در سیستم شبکه اجرا می شود. سیستم های مربوط به بخش تجهیزات پسیو شبکه هیچ گونه تاثیر سیگنالی بر دیتای شبکه مورد نظر بر جای نمی گذارند. به همین خاطر به عنوان بخش غیر فعال در نظر گرفته می شود. این اصطلاح غیر علمی در حوزه خدمات شبکه های امروزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پس از تکمیل این مرحله فاز پیکربندی شبکه آغاز می شود.

خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

انواع سرویس خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

جانمایی نودهای شبکه

نودها به عنوان نقاط اتصال شبکه های امروزی محسوب می شوند و در خدمات پسیو و کابل کشی شبکه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در سیستم شبکه های امروزی از انواع مختلف نود استفاده می کنند که هر یک از آن ها وظیفه ای خاص ایفا می کنند. از میان آن ها می توان به نودهای اینترنت، نودهای سیستم مخابرات، نودهای کابلی و… اشاره کرد. هر یک از این نودها در راه اندازی زیرساخت شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات تا حد قابل توجهی بر هزینه های خدمات پسیو شبکه تاثیرگذار خواهند بود.

تهیه لیست تجهیزات پروژه

در پروژه اجرای خدمات پسیو شبکه، لیستی از انواع تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این تجهیزات نقش به خصوصی در پروژه مورد نظر ایفا می کنند. تامین تجهیزات باکیفیت برای اجرای یک شبکه استاندارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تکنیسین های شبکه انواع تجهیزات پروژه پسیو را با در نظر گرفتن جزییات و ریزه کاری های مربوطه انتخاب می کنند. انواع ترانک، داک، فیوژن و فیبرهای نوری و… در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند.

تامین تجهیزات مورد نیاز مشتری

تامین تجهیزات مورد نیاز مشتری نیز برای راه اندازی این پروژه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این خصوص کارشناسان پس از بازدید از پروژه مربوطه با در نظر گرفتن نیازهای موجود و بررسی خواسته های مشتری، انواع تجهیزات مورد نیاز را برای ارائه خدمات پسیو شبکه آماده سازی می کنند. برآورد هزینه های این تجهیزات با در نظر گرفتن نوع تجهیزات و ویژگی های هر یک انجام می گیرد. در برخی پروژه ها مشتریان خواسته هایی در بخش راه اندازی زیرساخت شبکه دارند که باید رعایت شود.

کابل کشی روکار و توکار

برای انجام فرایند کابل کشی از روش های مختلفی مانند کابل کشی روکار یا توکار استفاده می شود. کابل شبکه با روش رو کار با استفاده از داکت کشی در محل پروژه انجام می گیرد. کابل کشی های توکار نیز با استفاده از مرغوب ترین نوع کابل های شبکه اجرا می شوند. به این ترتیب پروژه با بهترین کیفیت پیشروی خواهد داشت. فرایند کابل کشی به صورت و ترانکینگ به صورت پیوسته زیر نظر کارشناسان حرفه ای این حوزه انجام می گیرد. به این ترتیب هیچ اختلالی در این فرایند به وجود نمی آید. متراژ کابل های مورد استفاده در این پروژه نیز بر اساس ابعاد پروژه تعیین می شود.

حفاری و کابل کشی زمینی فیبر نوری

برای اجرای کابل کشی شبکه، حفاری زمین و قرارگیری کابل های فیبر نوری نیز یک مرحله مهم به شمار می رود. این کابل ها در مدل های دفنی یا کانالی ارائه می شوند و هر یک برای پروژه های مختلف کارایی دارند. در این زمینه باید به شرایط جوی و دمایی محیط برای نصب کابل های فیبر نوری در محل مورد نظر دقت داشته باشید. همچنین این کابل ها باید در برابر عوامل خارجی به خوبی محافظت شوند. فرایند حمل و نقل آن ها برای ارسال به شبکه مورد نظر نیز با استفاده از روش های امن و وسایل نقلیه مطمئن انجام می شود.

راه اندازی نقطه به نقطه اتصال اینترنت شبکه

اینترنت هر شبکه اینترنتی از مهمترین اجزای آن به شمار می رود. راه اندازی اتصال نقطه به نقطه اینترنت در این سیستم در بخش های مختلف شبکه و اجزای به کار رفته در آن برای دسترسی کارآمد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این زمینه تامین تجهیزات اولیه باکیفیت یکی از مهمترین اصول کار به شمار می رود. اغلب شبکه های وایرلس با این روش راه اندازی می شوند. با استفاده از کارت شبکه وایرلس انواع سیستم های شبکه به هم متصل می شوند. به این ترتیب ارتباطات بین اجزا برقرار خواهند شد.

تست شبکه فیبر نوری

هسته مرکزی ارتباطات امروزی فیبر نوری است که قابلیت های ویژه ای در صنایع مختلف دارد. برای اتصال دقیق تر این کابل ها باید از روش هایی برای تست کانال های فیبر نوری در شبکه مورد نظر استفاده شود. کلیه این خدمات در محل اتصال کابل های فیبر نوری ارائه می شوند. تست فیبر نوری برای راه اندازی زیرساخت شبکه بسیار مهم است. در این فرایند خمش برخی از کابل ها مشخص می شود، فیوژن های زده شده ارزیابی خواهند شد و به وضعیت کلی کابل ها و تجهیزات رسیدگی می شود. به این ترتیب این مرحله از خدمات شبکه پسیو بسیار مهم است.

لیبل گذاری کابل شبکه

لیبل ها نیز از اجزای مهم و اساسی به کار رفته در سیستم شبکه هستند. این تجهیزات برای نشانه گذاری بر روی کابل های شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. این اقلام نوع هر یک از کابل های موجود در شبکه را مشخص می کنند. به این ترتیب در زمان نیاز آن ها را به سادگی پیدا خواهید کرد. در سیستم یک شبکه از تعداد قابل توجهی لیبل استفاده می شود که هر یک از آن ها وظیفه به خصوصی بر عهده دارند. با استفاده از این لیبل ها شبکه شما استانداردسازی شده و قابل فهم خواهد بود. با این روش مدیریت و نگهداری از سیستم کابل کشی شبکه نیز ساده تر خواهد بود.

اجرای اتاق سرور استاندارد

این مرحله یکی از پایه ای ترین بخش بندی های خدمات راه اندازی زیرساخت شبکه به شمار می رود. در این فرایند باید به اجزا و قسمت های مختلف اتاق دقت داشته باشید. از جمله این موارد می توان به عایق بندی سطوح مختلف در اتاق سرور اشاره کرد. در این زمینه استفاده از لایه های ضد آتش نیز ایمنی محیط را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد. در هر یک از این اتاق ها پوشش دهی دیوارها نیز اهمیت دارد. کف پوش های به کار رفته در یک اتاق سرور استاندارد باید از جنس آنتی استاتیک باشند. شما می توانید زیر نظر کارشناسان تیم حرفه ای ایمن نت این خدمات را به بهترین نحو دریافت کنید. به این ترتیب اجرای اتاق سرور به صورت استاندارد در محل شبکه راحت انجام خواهد شد.

نقشه پسیو شبکه

برای این که اجرای خدمات پسیو شبکه به خوبی انجام شود، باید حتما از نقشه های مخصوص استفاده کنیم. به این ترتیب هر یک از بخش بندی های موجود در سیستم شبکه با جزییات مشخص خواهند شد و کیفیت اجرای این سیستم نیز افزایش می یابد. در این زمینه از نرم افزارهای تخصصی برای طراحی شماتیک سیستم پسیو شبکه استفاده می شود. در این نقشه ها کلیه اجزا و تجهیزات به کار رفته در شبکه مشخص می شوند. کلیه نقطه های ارتباطی در نقشه پسیو شبکه از یک متد پیروی خواهند کرد. در راه اندازی زیرساخت شبکه در نظر گرفتن این اصول از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

سیم کشی یو پی اس

سیستم برق اضطراری یکی از مهمترین بخش بندی های شبکه های امروزی است که همواره در معرض نوسانات برق قرار دارند. با به کارگیری این سیستم های ایمنی شبکه شما با مشکلی در زمان قطعی برق رو به رو نمی شود. فرایند سیم کشی یو پی اس زیر نظر متخصصین حرفه ای ایمن نت با بهترین کیفیت انجام می گیرد. در این زمینه کیفیت تجهیزات به کار رفته نیز حائز اهمیت خواهد بود. این فرایند باید حتما زیر نظر کارشناسان فنی و تکنیسین های حرفه ای انجام شود. در غیر این صورت در طولانی مدت آسیب هایی مانند آتش سوزی، خرابی باتری و… را به دنبال خواهد داشت.

اجرای چاه ارت

برای وصل کردن جریان الکتریکی قوی در شبکه به زمین، از چاه ارت استفاده می شود. به همین خاطر اجرای این بخش ها در فرایند راه اندازی زیرساخت شبکه اهمیت دارد. برای ارائه تخصصی خدمات کابل کشی باید حتما به این قسمت ها نیز دقت داشته باشید. این فرایند برای ایمن سازی هر چه بیشتر سیستم شبکه های امروزی مورد توجه قرار دارد. با اجرا و راه اندازی استاندارد این چاه ها از ایجاد برق گرفتگی در فضا پیشگیری می شود.

ترانکینگ شبکه

برای ارائه خدمات کابل کشی شبکه باید حتما به ترانکینگ شبکه نیز دقت داشته باشید. با استفاده از این تجهیزات یک کانال مقاوم و محکم برای کابل های شبکه به وجود می آورید. به این ترتیب کابل های ظریف و حساس به کار رفته در محیط شبکه در برابر عوامل گوناگون استحکام و مقاومت خود را حفظ خواهند کرد. در محیط راه اندازی هر شبکه ای انواع آسیب های محیطی این تجهیزات را تهدید می کنند. از این رو استفاده از کانال های مقاوم ترانکینگ برای پیشگیری از آسیب دیدن این کابل ها توصیه می شود.

لوله کشی با لوله های فلکسی و فلزی و پلی اتیلن و پلی آمید

برای محافظت از کابل های برق انواع تجهیزات و لوازم مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های فلکسی یکی از مهمترین ابزارآلات مقاوم سازی کانال های شبکه به شمار می روند. در این زمینه از لوله های فلزی، پلی اتیلن و پلی آمید نیز استفاده می شود که هر یک از آن ها با استفاده از متریال مختلف تولید می شوند. برای استفاده از هر یک از این لوله ها باید به بودجه بندی پروژه و نیازهای موجود دقت داشته باشید. با به کارگیری آن ها انواع کابل های دوربین، کابل های ارتباطی و… در سیستم شبکه در برابر عوامل مخرب محفوظ باقی می مانند.

نصب و راه اندازی دکل ارتباطی

با بهره گیری از نیروهای کارآمد ایمن نت می توانید نصب و راه اندازی دکل های مخابراتی را نیز در محل احداث شبکه انجام دهید. این فرایند با انجام محاسبات دقیق و برنامه ریزی حرفه ای در محل مورد نظر نصب می شوند. نصب و اجرای این دکل ها با بررسی وزن و تعداد رادیوها انجام می گیرد. در این زمینه باید ابعاد شبکه و نیازهای موجود در آن را مشخص کنید. امکان سنجی پروژه نصب و راه اندازی دکل ارتباطی نیز در فرایند راه اندازی زیرساخت شبکه از اساسی ترین مراحل انجام کار است.

مراحل پسیو شبکه

مرحله اول

در مرحله اول برای ارائه خدمات پسیو شبکه کلیه نیازهای پروژه و نظرات کارفرمایان ارزیابی می شوند. به این ترتیب بهترین برنامه ریزی ها برای ارائه خدمات مد نظر قرار می گیرند. برآورد نیازهای سازمان نیز در این مرحله با دقت بالا انجام خواهد شد. در هر سازمانی به نوع خاصی از خدمات پسیو شبکه نیاز دارند. خدمات کابل کشی و سایر موارد در سیستم پسیو با در نظر گرفتن وسعت شبکه موجود ارائه می شوند. برای این منظور از محل اجرای پروژه نیز بازدید می شود. به این ترتیب میزان تجهیزات مورد نیاز و تهیه نقشه های کابل کشی ساده تر خواهد شد.

مرحله دوم

در بخش بعدی نقشه های اولیه کار مشخص می شوند. هر یک از این نقشه ها با استفاده از ابزارهای تخصصی و زیر نظر تیم حرفه ای ایمن نت با دقت بالا انجام خواهند شد. در این مرحله محل قرار گیری هر یک از تجهیزات شبکه با دقت کافی مشخص خواهد شد. مسیر کابل ها نیز بر روی نقشه های اولیه مشخص می شود که اطلاعات دقیقی در اختیار تیم نصاب و تکنیسین های مربوطه قرار می دهد. جای پریزهای شبکه و سایر تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده نیز با علامت های مخصوص بر روی این نقشه ها مشخص می شود.

مرحله سوم

در بخش بعدی پس از تکمیل نقشه های اولیه کار، مرحله ارائه نقشه به کارفرمای مربوطه انجام می شود. به این ترتیب کلیه برنامه ریزی های انجام شده پیش از اجرا به اطلاع روسای سازمان و مدیران مسئول می رسند. در این بخش به صرفه ترین و بهترین راهکارهای اجرایی نیز معرفی خواهند شد. تیم ایمن نت همواره بهترین ایده ها را برای ارائه خدمات پسیو شبکه معرفی می کند. در این بخش تایید مدیران و کارفرمایان دریافت می شود و به دنبال آن قیمت ها و هزینه های اجرایی کار در هر یک از مراحل مشخص خواهند شد.

مرحله چهارم

پس از تایید نقشه های اولیه توسط تیم کارفرمایان، نوبت به تامین تجهیزات می رسد. در هر شبکه ای بسته به نوع کارکرد و ابعاد و وسعت آن از نوع به خصوصی از لوازم کار استفاده می کنند. در این زمینه کیفیت این تجهیزات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این قسمت کلیه کابل های مورد نیاز، ترانک ها، داکت ها و… از برندهای معتبر و باکیفیت خریداری می شوند. در بخش بعدی ترانک ها و کابل های خریداری شده در محل نصب می شوند. فرایند کابل کشی اولین گام برای برقراری ارتباط در میان اجزای یک شبکه فعال خواهد بود.

مرحله پنجم

در بخش بعدی پس از تکمیل کامل فرایند کابل کشی در محیط شبکه، بقیه تجهیزات در محل های تعیین شده بر روی نقشه تعبیه می شوند. انواع رک ها، پچ پنل ها، سوییچ ها، روترها، هاب ها و… در محل خود نصب و راه اندازی می شوند. هر یک از این تجهیزات بسته به صلاحدید پروژه و کارفرمایان مربوطه به تعداد مورد نظر تهیه خواهند شد. در پایان محل قرارگیری پریزها، کیستون ها و نودها نیز مشخص می شود.

مرحله اخر

در بخش نهایی تست ها و آزمایش ها برای سنجش کیفیت شبکه انجام می گیرند. در این بخش باید تست سیگنال های دریافتی در سیستم شبکه نیز انجام شود. همه نودها و کابل های تعبیه شده در اجزای مختلف شبکه مذکور با دقت ارزیابی می شوند و کیفیت و دقت عملکرد هر یک بررسی خواهد شد. اجرای هر یک از این مراحل زیر نظر تکنیسین های حرفه ای و با استفاده از تجهیزات مناسب انجام خواهد شد.

مراحل پیاده سازی کابل ‌کشی شبکه

در هر شبکه ارتباطی انواع تجهیزات مورد نیاز برای برقراری ارتباط بین سایر اجزا مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این تجهیزات با استفاده از کابل های شبکه به هم مرتبط می شوند. به طور مثال برای استفاده از دستگاه پرینتر باید آن را به سیستم کامپیوتر پرسنل متصل کنیم. در این زمینه از کابل های مخصوص استفاده می شود. مهندسین مجرب تیم ایمن نت پس از بازدید از پروژه مورد نظر شما مراحل اجرایی کار را با دقت و تخصص بالا پیش می برند. به این ترتیب با نازل ترین هزینه ها بهترین خدمات کابل کشی شبکه را دریافت خواهید کرد. مراحل پیاده سازی کابل کشی شبکه را در زیر مشاهده می کنید:

 1. آماده سازی نقشه اولیه کار
 2. ساخت تابلو برق
 3. اپوکسی کف محیط شبکه
 4. اجرای شاسی کش ها
 5. سینی کشی در شبکه
 6. استفاده از کانال ها و کابل کشی در سیستم شبکه
مراحل پیاده سازی کابل ‌کشی شبکه

روشهای کاهش هزینه خدمات کابل کشی شبکه

هزینه های کمرشکن اجرای شبکه و فرایند کابل کشی در سیستم آن گاها شرکت ها و سازمان ها را با مشکلاتی رو به رو می کند. از این رو برخی روش ها برای کاهش هزینه های اجرای خدمات کابل کشی توصیه می شوند که برخی را در زیر مشاهده می کنید:

مرحله اول: نیازهای پروژه را بررسی کرده و بر این اساس تجهیزات اولیه را سفارش دهید؛ برای هر متراژ از محیط شبکه به میزان به خصوصی از کابل نیاز خواهید داشت. در این زمینه از خدمات مشاوره تیم ایمن نت برای خرید تجهیزات استفاده کنید.

استفاده از کابل های مسی به جای کابل فیبر نوری در برخی از پروژه ها مشکلی به وجود نمی آورد. قیمت کابل های فیبر نوری بسیار بالا است؛ به همین جهت توصیه می کنیم از این تجهیزات تنها در موارد ضروری استفاده کنید.

مرحله دوم: کابل های مسی از نظر میزان خلوص درجه بندی های متعددی دارند. شما می توانید از مدل های معمولی این کابل ها برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده کنید.

در نظر داشته باشید با انتخاب کابل های مسی برای سیستم شبکه هم در هزینه های خرید تجهیزات صرفه جویی خواهید کرد و هم هزینه های اجرای کابل کشی شبکه را به حداقل می رسانید. اجرای کابل های مسی در محیط اغلب بسیار ارزان تر از سایر تجهیزات خواهد بود.

 مرحله سوم: استفاده از کانال های داکت به جای ترانک نیز یک راهکار مناسب برای کاهش هزینه ها است. ترانک ها به هیچ عنوان بر کیفیت شبکه شما تاثیری نمی گذارند. پس می توانید این تجهیزات را با داکت ارزان قیمت جایگزین کنید.

با انتخاب یک تیم اجرایی حرفه ای می توانید با هزینه های معقولی از خدمات کابل کشی شبکه بهره مند شوید. در این زمینه ایمن نت با سال ها تجربه فعالیت حرفه ای در خدمت مشتریان عزیز است.

طراحی و اجرای کابل کشی شبکه

اجرای خدمات کابل کشی شبکه های امروزی با استانداردهای متنوعی انجام می گیرد. در این فرایند پس از نیازسنجی پروژه و بررسی علاقمندی های کارفرمایان، تجهیزات اولیه تامین خواهند شد. سپس هر یک از تجهیزات بر اساس نقشه های تهیه شده در محل اولیه نصب می شوند. به این ترتیب کابل کشی سیستم شبکه با روش های استاندارد انجام می گیرد. استانداردهای مربوط به سیستم کابل کشی شبکه برای انتقال داده های مختلف اعم از صدا، تصویر و انواع داده ها متفاوت هستند. در این زمینه از کابل هایی مانند UTP Cat6 استفاده می شود که برای راه اندازی زیرساخت شبکه بسیار کارآمد خواهند بود.

 خدمات پسیو شبکه با برقراری اتصال بین پریزها، روترها و… تکمیل خواهند شد. در این زمینه کابل کشی شبکه حائز اهمیت خواهد بود و بستر مناسبی برای این ارتباطات فراهم می کند. برای اتصال هر یک از این تجهیزات باید کابل ها به پچ پنل های بخش های مختلف سازمان متصل شوند. این پیش نیاز اولیه برای اجرای سایر مراحل اهمیت دارد. پچ پنل های موجود در سازمان ها و شرکت ها در دو مدل Loaded و Unloaded ارائه می شوند و هر یک کارایی خاص خود را دارند.

 در بخش های بعدی برای اجرای کابل کشی شبکه از کابل هایی با ابعاد کوچکتر به نام Patch Cord استفاده می شود که به عنوان سوییچ شبکه شناخته می شوند. برای برقراری ارتباط بین هر یک از اجزای شبکه شما به کابل مجزایی احتیاج خواهید داشت. در این حوزه برای اتصال سوییچ ها و پچ پنل های شبکه نیز از کابل های مخصوصی به نام straight-through استفاده می شود که کیفیت سیستم را به شدت ارتقا می دهند. استفاده از تجهیزات مناسب در فرایند کابل کشی شبکه برای طراحی و اجرای بهتر فرایند کابل کشی یک اصل مهم و اساسی است. مجموعه ایمن نت همواره بهترین خدمات را برای اجرا و طراحی کابل کشی شبکه ارائه می دهد.

در زمان انجام خدمات کابل کشی شبکه به نکات زیر توجه کنید:

1- در این زمینه استفاده از لوازم ایمنی را جدی بگیرید.
2- شماره گذاری پریزها و کابل ها را از یاد نبرید!
3- به فواصل بین پریزها و رک ها در فرایند کابل کشی دقت داشته باشید.
4- کیفیت تجهیزات و کابل های مورد استفاده را ارزیابی کنید.
5- برای برقراری ارتباط بهتر از پریز شبکه استفاده کنید.
6- برای هر شبکه از یک رک مخصوص به کار ببرید.
7- استفاده از دوربین های مداربسته را جدی بگیرید.
8- برای هر نود کاری 2 نود مجزا شناخته می شوند.
9- انجام خدمات کابل کشی شبکه را به شرکت های معتبر و نام آشنا بسپارید.

انجام خدمات کابل کشی شبکه

مزایای خدمات کابل کشی شبکه ایمن نت

 با حضور تیم کارشناسان ایمن نت برای اجرای خدمات کابل کشی شبکه انواع کابل ها با روکش های مرغوب و باکیفیت انتخاب خواهند شد.

تیم با سابقه ایمن نت میزان خطاها و ریسک های کابل کشی شبکه را به حداقل می رسانند. به این ترتیب ایمنی شبکه شما به خوبی حفظ خواهد شد.

با استفاده از خدمات ایمن نت هیچ گونه تداخلی در میان کابل های به کار رفته در سیستم شبکه به وجود نمی آید.

حمل و انتقال کابل ها و سایر تجهیزات در این مجموعه با دقت بالایی انجام می شود و اقلام مورد نیاز با بهترین کیفیت به محل اجرای کار منتقل می شوند.

در این سیستم به مدیریت هزینه های یک شبکه رسیدگی می شود. برای این منظور فهرستی از کلیه اطلاعات مربوط به شبکه جمع آوری شده و مستند سازی اولیه از این اطلاعات انجام می گیرد.

عوامل تأثیر گذار در قیمت کابل کشی شبکه

عوامل متعددی قیمت و هزینه های کابل کشی شبکه را تحت تاثیر قرار می دهند. در خدمات پسیو شبکه در نظر گرفتن این هزینه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برآورد بودجه و هزینه های اولیه برای راه اندازی زیرساخت شبکه در بخش پسیو حائز اهمیت خواهد بود. البته برآورد این هزینه ها به سادگی میسر نخواهد بود. در این زمینه حتما از نظرات کارشناسان فنی این حوزه استفاده کنید. با استفاده از خدمات حرفه ای ایمن نت می توانید، با نازل ترین قیمت ها کابل کشی شبکه خود را انجام دهید. مهمترین عامل برای قیمت گذاری خدمات پسیو شبکه، کیفیت اجرای کابل کشی است.

برخی از این عوامل تاثیرگذار را در زیر بررسی می کنیم:

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800

تعرفه خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

راه اندازی زیرساخت شبکه های امروزی در وهله اول با کابل کشی در محل مورد نظر انجام می گیرد. برای استفاده از این خدمات باید به تعرفه های شرکت خدماتی مورد نظر دقت داشته باشید. تکنیسین های مربوطه این هزینه ها را بر اساس فاکتورهای تاثیرگذار در فرایند کابل کشی برآورد می کنند. این هزینه ها بسته به نوع تکنولوژی و هزینه های صرف شده مشخص خواهند شد. به طور کلی شرکت های متوسط در فرایند کابل کشی شبکه از 20 متر کابل استفاده می کنند ولی در مجموعه های کوچک این میزان به 10 متر تغییر می کند. به این ترتیب در این زمینه پیش از هر چیز ابعاد پروژه و شرایط موجود اهمیت دارد. در این خصوص پیش بینی شرایط پیش رو و تجهیزاتی که در آینده خریداری می کنید نیز حائز اهمیت خواهد بود. بهتر است پیش تر برای این هزینه ها برنامه ریزی کنید.

خدمت ایمن نت حوزه پسیو شبکه

 1. خدمات مشاوره ایمن نت در راستای اجرای بهترین سیستم های شبکه یکی از مهمترین ها هستند و خدمات طراحی اجزای مختلف شبکه در سیستم پسیو نیز مورد توجه قرار دارد.
 2. تامین تجهیزات در این شبکه ها بر عهده تیم توانمند و کارشناسان حرفه ای پروژه است و تامین انواع لایسنس ها نیز برای کلیه مراحل اجرای پروژه پسیو زیر نظر کارشناسان حرفه ای ایمن نت انجام می گیرد.
 3. اجرای خدمات پسیو شبکه نیز با بهترین کیفیت زیر نظر کارشناسان حرفه ای مجموعه صورت می گیرد.
 4. پس از تکمیل فرایند اجرا به منظور ارتقای سطح کیفی سیستم پسیو و اجزای کلی شبکه خدمات حرفه ای در بخش های مختلف ارائه می شوند.
 5. پس از تکمیل فرایند اجرا، مراحل تعمیر و رفع ایرادات فنی موجود نیز با دقت انجام می گیرند.
 6. در بخش بعدی عیب یابی کلی کابل کشی شبکه انجام می شود و خدمات پشتیبانی شبکه نیز تا مدت ها در اختیار مشتریان عزیز خواهد بود. تیم ایمن نت بهترین کارشناسان خود را برای ارائه خدمات پس از فروش به کار گرفته است.
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net