• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170
Network support servises

شرکت پشتیبانی شبکه متخصص خدمات پشتیبانی و نگهداری

بهترین روش برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه (NETWORK SUPPORT)، یک شرکت پیمانکار متخصص فناوری اطلاعات در سطح سازمانی است که در همیشه در دسترس باشد و تحت یک قرارداد پشتیبانی به سرویس دهی بپردازد.
اولین اقدام یک شرکت معتبر این است که توصیف دقیقی از سازمان و تجهیزات فعلی آن دریافت کرده و با توجه به وضعیت موجود و نیاز های کارفرما نسبت به ارائه خدمات بهینه اقدام بپردازد.

ایمن شبکه هوشمند به عنوان بهترین پیمانکار نگهداری شبکه و زیر نظر سازمان نظام صنفی تهران، جزو شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه برتر می باشد که با سابقه چندین ساله و تعرفه خدمات شبکه بصرفه، رزومه عالی و همکاری با سازمانی های دولتی و خصوصی بسیار زیاد، آماده ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه در اقصی نقاط کشور می باشد.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 88970170 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  شرکت پشتیبانی شبکه متخصص خدمات پشتیبانی و نگهداری

  شرکت پشتیبانی شبکه متخصص خدمات پشتیبانی و نگهداری

  پشتیبانی شبکه چیست؟

  به معنای گسترده، پشتیبانی شبکه با همه مواردی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال، سازنده و به روز نگه می دارد، شامل می شود. این به شما اطمینان می دهد که سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند.

  باید اطمینان حاصل نمایید هیچ ازدحامی وجود ندارد و شبکه رایانه ای سازمان شما به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند. این همچنین به معنای حمایت از افرادی است که از تجهیزات استفاده می کنند، شما "کاربر نهایی" هستید. این قسمت آخر مهمترین قسمت پشتیبانی و نگهداری شبکه است.

  [sc name="call-to-action"][/sc]

  به طور خاص، پشتیبانی شبکه گسترده است:

  • از کارهای تعمیر و نگهداری منظم
  • عیب یابی شبکه های کامپیوتری
  • آزمایش و عیب یابی مشکلات
  • طراحی و توسعه
  • افزودن ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری

  متخصصان نگهداری شبکه رایانه ای که به آنها متخصص پشتیبانی فنی نیز گفته می شود، افرادی هستند که این وظایف را انجام می دهند. آنها مشکلات شبکه رایانه ای را تجزیه و تحلیل، عیب یابی و ارزیابی می کنند و نقش مهمی در تعمیر و نگهداری شبکه های سازمانی دارند.

  یک متخصص پشتیبانی شبکه ممکن است بخشی از تیم پشتیبانی IT داخلی سازمان باشد یا به عنوان بخشی از کارکنان پشتیبانی فنی ارائه دهنده خدمات شبکه باشد.

  شرکت ایمن شبکه هوشمند با تجربه 13 ساله و استفاده از برترین کارشناسان و متخصصان شبکه به عنوان یک شرکت پیمانکار خدمات شبکه آماده همکاری با سازمان ها، ارگانی های دولتی، شرکت های کوچک و بزرگ در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه می باشد.

  پشتیبانی شبکه

  نگهداری شبکه های کامپیوتری به چه صورت انجام می شود؟

  نگهداری شبکه (Network maintenance) بسیار مهمتر از راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد. در صورتی که شما هزینه های بسیاری برای تجهیزات شبکه بپردازید و یک شبکه رایانه ای دقیق راه اندازی نمایید اما با تکنولوژی های روز پیشرفت نکنید، مسلما ضرر های هنگفتی به سازمان شما وارد خواهد شد. تیم متخصص نگهداری و پشتیبانی شبکه از زمان راه اندازی در کنار شما خواهند بود. تا اطمینان حاصل نمایند که شبکه شما همیشه پایدار، ایمن و بروز خواهد بود. همانند یک اتومبیل که نیازمند سرویس های دوره ای و نگهداری دارد، شبکه رایانه ای سازمان شما نیز نیازمند سرویس دوره ای شبکه و سخت افزار می باشد.

   

  [elementor-template id="11454"]

  اما نکته مهم در این بین اعتماد کردن به یک شرکت متخصص در خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه است. سابقه شرکت و مدت زمان فعالیت یک شرکت متخصص می تواند در تصمیم گیری شما نقش سازنده ای داشته باشد. تنوع سخت افزارها و نرم افزارهای شبکه مورد استفاده نیازمند دانش بسیاری بالایی برای نگهداری می باشد. از بسیاری جهات، فناوری اطلاعات درست مانند علم پزشکی است. (به استثنای اینکه انسان ها بی نهایت با ارزش تر از رایانه هستند.) ما درباره بدن و علم انسان چیزهای زیادی می دانیم، اما چیزهای زیادی هم وجود دارد که نمی دانیم. بسیاری از موارد غیر قابل پیش بینی است. در دنیای کامپیوتر هم همینطور است. شرح وظایف نگهداری شبکه همه چیز در مورد خدمت به مردم است. هدف واقعی حرفه ای فناوری اطلاعات خدمت به مردم است. مسئولیت ما کمک به آنها در تسلط بر تجهیزات فنی متعلق به خود است.

  خدمات پشتیبانی شبکه

  چک لیست وظایف و شرح خدمات شرکت پشتیبان شبکه

  حتما شما هم تا کنون با شبکه رایانه ای خود مشکلی داشته اید که نتوانستید آن را برطرف کنید و برای پشتیبانی فنی مجبور به تماس با یک مرکز راهنما شدید، شخصی که با او صحبت کرده اید، متخصص پشتیبانی شبکه رایانه ای است. این کارمندان ماهر فناوری اطلاعات (IT) در سازمان ها کار می کنند یا پشتیبانی و مشاوره ای برای ایمن نگه داشتن شبکه ها و امنیت اطلاعات ارائه می دهند. هنگام کار، وظایف متخصص پشتیبانی شبکه شامل ایمن نگه داشتن شبکه های رایانه ای با نصب آنتی ویروس شبکه و فایروال ها و موارد مشابه است. اعم از ویروس های موجود در اینترنت، هکرهایی که قصد ورود به سیستم را دارند یا کاربران نا آشنا که کار اشتباهی انجام می دهند.

  همچنین اشکالاتی در شبکه رایانه ای برای ردیابی، مشکلات خرابی نرم افزار و سایر مشکلات دیگر. شرح خدمات شرکت پشتیبان شبکه خلاصه شده در مسئولیت نگهداری سیستم هایی است که به سازمان ها امکان عملکرد ارتباط روزانه و داخلی و خارجی را می دهند. صرف نظر از نوع مشاغل، یک شرکت پیمانکار پشتیبانی و نگهداری شبکه مسئولیت طراحی، نصب و نگهداری ارتباطات، به اشتراک گذاری و منابع کلی فناوری اطلاعات را که سازمان مورد استفاده قرار می دهد، خواهد داشت.

  کارهای معمول روزانه خدمات شامل موارد زیر است:

  • نصب نرم افزار جدید
  • نصب سخت افزار جدید (سرورها، چاپگرها، ایستگاه های کاری رایانه و غیره)
  • تنظیم حساب های کاربری، مجوزها و گذرواژه ها
  • نظارت بر امنیت همه سیستم ها
  • عیب یابی شبکه
  • رفع خطاهای شبکه
  • تعمیر و نگهداری شبکه
  • پشتیبانی فنی از افرادی که از شبکه استفاده می کنند
  • آموزش کارکنان در مورد سیستم های جدید
  • مدیریت روزانه و نظارت بر استفاده از شبکه
  • برنامه ریزی برای پیشرفت های آینده، پیشنهاد راه حل های فناوری اطلاعات برای مشکلات تجاری

  شبکه رایانه ای چیست و چه کاربردهایی دارد؟

  در پاسخ به سوال چیستی درباره شبکه چیست؟ می توان گفت که ما می توانیم یک شبکه رایانه ای را به عنوان یک ارکستر الکترونیکی متشکل از "چیزهایی" که سازمان ما برای به اشتراک گذاری، ذخیره و پردازش اطلاعات، ارائه خدمات و انجام کارها استفاده می کند، تصور کنیم. اعضای آن ارکستر شامل موارد مختلف بسیار متفاوت است. کلمه "شبکه" ارتباط با سرورها، دستگاه های ذخیره سازی، سوئیچ ها، دیوارهای آتش، روترها، چاپگرها و رایانه های رومیزی. همچنین ممکن است به مواردی مانند تلفن های هوشمند، تلفن های رومیزی و رایانه های لوحی فکر کنیم.

  با این حال، شبکه امروزه شامل موارد دیگری است که ممکن است به آن فکر نکنیم. دستگاه های نمابر، ماشین های پستی، ماشین های تولید رباتیک، سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع، سیستم های روشنایی، سیستم های امنیتی، و حتی مواردی مانند سیستم های سرگرمی، یخچال، توستر و قهوه سازها! در یک شبکه رایانه ای ، همه این دستگاه ها به یکدیگر متصل شده و با یکدیگر صحبت می کنند! تا کاری را که از آنها می خواهیم انجام دهند و وظایف ما و زندگی ما را آسان تر کنند. هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نوع کاربردی که داردند نیازمند خدمات نگهداری و پشتیبانی مختص به خود هستند.

  فناوری مورد استفاده در شبکه های رایانه ای کدامند؟

  چندین روش برای اتصال به شبکه وجود دارد - به طور سنتی، دستگاه ها از طریق سیم مسی متصل ارتباط برقرار می کنند. اما امروزه دستگاه ها ممکن است از طریق نور از طریق کابل فیبر نوری و سیگنال های مادون قرمز یا سیگنال های رادیویی از طریق نقاط دسترسی بی سیم، ارتباطات بلوتوث ارتباط برقرار کنند.

  پشتیبانی شبکه های رایانه ای

  قرارداد نگهداری شبکه با پیمانکار و متخصص شبکه کامپیوتری

  پشتیبانی باید برای هر سازمانی که با داده ها و سیستم های شبکه کار می کند از اولویت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر محافظت از دارایی ها و یکپارچگی داده ها در برابر سو استفاده های خارجی، پایداری و امنیت شبکه همچنین می تواند ترافیک شبکه را با کارایی بیشتری مدیریت کند، عملکرد شبکه را افزایش دهد و از اشتراک داده ایمن بین کارمندان و منابع داده اطمینان حاصل کند. ابزارها و برنامه های کاربردی بسیاری در دسترس است که می تواند به شما کمک کند تا شبکه های خود را از بروز نگه دارید. باید مجموعه ای از راه حل های نگهداری شبکه ارائه شود که اطمینان از استیبل بودن شبکه در سراسر شرکت شما را فراهم کند.

  پیشگیری از ازدحام ترافیک، مطمئن شدن از اینکه سیستم ها با سرعتی مناسب کار می کند، فضای ذخیره سازی پر نشده باشد و به طور دقیق به روزرسانی ها اعمال می شوند. در دنیای امروز نظارت بر شبکه به اندازه کارهای دیگری مهم است. ما خدمات حرفه ای و سریع تحت عنوان پیمانکار خدمات شبکه را برای انواع مشاغل در هر اندازه ای در کسب و کارهای متنوع ارائه می دهیم. مهندسین خبره ما از نزدیک با کارفرمایان همکاری دارند تا بهترین پشتیبانی از شبکه و رفع سریع مشکلات و ایرادات را فراهم کنند. تمام این موارد در عین حال ارائه خدمات عالی و مناسب به مشتری است.

  پشتیبانی از شبکه با کیفیت بالا در ایمن نت

  بهترین راه جهت ارائه خدمات پشتیبانی به وسیله ی شرکت متخصص شبکه در سطح سازمانی است. از وظایف این شرکت این است که توصیف مناسبی از مشکلات موجود را بدست آورد، با دقت به او گوش دهد، حرف های او را جدی بگیرد. و از آنها تقاضا کند تا جایی که امکان دارد با دقت تشریح کنند و بعد آنچه را که اتفاق می افتد ببیند. گاهی اوقات اشخاص جزئیات اساسی را از یاد می برند یا به جهت این که درجه حیاتی بودن موضوع را شناسایی نمی کنند یا شاید به علت این که متوجه نشده اند به پیمانکار نگهدار شبکه اعلام نمی کنند.

  ما حتما باید به همه امور در محیط پیرامون خود دقت داشته باشیم، نه صرفا به آن چیزی که در صفحه روبه روی ماست. ما ایرادات جزئی را می نگریم، همه جزئیات را گرد هم می آوریم، و بعد در مورد معضل و روش حل آن پژوهش می کنیم و به عیب یابی شبکه می پردازیم. در سطح سازمانی، پشتیبانی و نگهداری شبکه ایده آل به تمام حوزه های خدمات توجه خواهد داشت.

  در صورت رویداد حادثه سریعا واکنش نشان خواهیم داد. ولی در وهله اول جلوگیری از ایجاد مشکلات، پیشگیرانه عمل کنید. در واقع این همان محلی است که نظارت شبکه دست به کار می شود.

  شرکت پشتیبان شبکه

  شرح خدمات نگهداری شبکه های کامپیوتری چیست؟

  بهره وری از فناوری اگر چه وظیفه دارد کارها را راحت تر کند ولی همیشه به این شکل نیست! شاید شما هم جز آن دسته از اشخاصی باشید که در طول روز زمان بسیاری را صرف رفع ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری می کنید. ایمن نت روش مناسبی را جهت رویارویی با این ایرادات در اختیار شما قرار میدهد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری از تخصص های ما در شرکت خدمات شبکه است که توجه بسیاری از شرکت ها را به خود جلب نموده است.

  بعضی از خدمات شرکت ایمن شبکه هوشمند در حوزه خدمات نگهداری شبکه های کامپیوتری شرکت ها و موسسات:

  • بازبینی و رسیدگی به ساختار کلی شبکه های کامپیوتری و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در سیستم
  • عیب یابی شبکه
  • راه اندازی و پیکربندی سوییچ ها و فایروال های شبکه های کامپیوتری
  • نصب و راه اندازی انواع سرورها
  • نصب و راه اندازی ویندوز سرور
  • مجازی سازی دسکتاپ و راه اندازی vdi با تکنولوژی vmware و citrix
  • نصب و راه اندازی سرویس های شبکه کامپیوتری نظیر دامین کنترلر، اکتیو دایرکتوری، DHCP ،DNS ،WDS و ...
  • راه اندازی سرویس مدیریت مصرف اینترنت در شبکه کامپیوتری
  • رفع مشکلاتی نظیر سرعت کم و قطعی شبکه های کامپیوتری
  • برطرف کردن مشکلات پرینترها و سایر دستگاه های شبکه های کامپیوتری
  • رفع ایرادات روزانه کارکنان در زمینه کامپیوتر و شبکه
  • بازبینی وضعیت امنیت اطلاعات در سطح سازمان و بررسی و پیاده سازی دسترسی ها به منابع
  • نصب و راه اندازی سامانه های پشتیبان گیری از اطلاعات شرکت ها و موسسات با توجه به نوع داده ها

  شیوه های خدمات شرکت پشتیبانی به چه صورت می باشد؟

  ما یک سرویس پشتیبانی شبکه پیشگیرانه باور نکردنی ارائه خواهیم داد که به رفع و از بین بردن سریع مشکلات و پیشگیری از ایرادات تعلق گرفته است. همچنین از برنامه ها، ابزارها و بسترهای پشتیبانی جهت تشخیص دقیق و اصلاح مشکلات شبکه پیش از اینکه به ایرادات بزرگی تبدیل شوند، استفاده می کنیم. ما در ایمن شبکه هوشمند راه حل های شبکه از طراحی تا پیاده سازی و استقرار را ارائه خواهیم داد. آیا قصد دارید یک شبکه جدید راه اندازی کنید؟ باید با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید. مهندسین ما در حوزه طراحی و نصب انواع شبکه های پرسرعت تخصص کامل دارند.

  دپارتمان شبکه شرکت همچون اولین دپارتمان تشکیل شده در این شرکت از سال 1387 به ارائه خدمات متنوع در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و نگهداری سیستم های وابسته به آن می پردازد. ما به خوبی با نیازهای شبکه شرکت ها آشنایت داریم. و به همین دلیل روش های مختلفی جهت تامین نمودن همه ی احتیاجات مشتریان خود در اختیار داریم.

  پشتیبانی به صورت حضوری و دوره ای منظم

  • حضور منظم و دوره ای کارشناس شبکه در روزها و ساعات مشخصی از ماه در محل مورد نظر کارفرما
  • کنترل نمودن چک لیست های نگهداری شبکه های موجود
  • رفع نمودن و از بین بردن مشکلات و ایرادات کاربران به شکل حضوری

  نگهداری شبکه های کامپیوتری از راه دور

  1. پاسخگویی به سوالات و مشکلات روزمره کاربران
  2. رفع مشکلات کاربران از طریق نرم افزارهای ریموت
  3. رفع مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی

  پشتیبانی شبکه های کامپیوتری حضوری در مواقع اضطرار

  • حاضر شدن کارشناس پشتیبان شبکه در محل مورد نظر کارفرما در کمتر از زمان ۲ ساعت

  پروژه نگهداری شبکه های رایانه ای به شما در یافتن احتیاجات حیاتی IT موسسه تان و تخصیص دادن بودجه کافی و به اندازه به این قسمت کمک شایانی خواهد نمود. این تصویر قسمت های مختلفی مانند پشتیبانی شبکه های کامپیوتری حضوری، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از راه دور ، سرویس‌های ابری، مشورت و تامین و نگهداری تجهیزات عیب یابی شبکه های کامپیوتری را در خود جای میدهد.

  با دقت به گسترش خدمات ایمن شبکه هوشمند در بخش نگهداری شبکه های کامپیوتری و سخت افزار، پشتیبانی از سیستم تلفن سانترال و ویپ، نگهداری از دوربین های مداربسته و سیستم های برق اضطراری (یو پی اس) از جمله نکاتی است که در بخش خدمات پشتیبانی شبکه و سرور همواره مورد توجه قرار گرفته. و همه این حالات در صورت نیاز کارفرمایان تحت عنوان پشتیبانی و نگهداری کامل و جامع ایمن نت قرار خواهد گرفت.

  استعلام هزینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

  جهت مشخص نمودن هزینه و قیمت مناسب و دقیق خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه ، بعد از مشاوره با مشاوران و تعیین اندازه های پروژه کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان از شرکت مورد نظر شما بازدید می کنند. و از نزدیک از سخت افزار ها و امکانات شما بازدید خواهند کرد. بعد از تعیین کردن ملزومات مشتری و رتبه بندی دستورالعمل ها با توجه به نیازهای شما پیش فاکتور خدمات شبکه تعیین می شود.

  مهمترین عوامل موثر بر تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه :

  • تعداد کلاینت ها: شمار افرادی که به شکل فعال و یا غیر فعال از یک شبکه استفاده می کنند.
  • شمار امکانات موجود در شبکه: کامپیوترها، سرورها، پرینترها و امکانات سخت افزاری دیگری که احتیاج به نگهداری دارند.
  • آمار مراجعات تکنسین پشتیبان: تعداد بار حضور تکنسین شبکه در یک ماه.
  • پیچیدگی سخت افزاری شبکه: انواع امکاناتی که در یک شبکه مورد استفاده قرار می گیرد، تا حدود زیادی در تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه تاثیرگذار است.
  • نرم افزارهای موجود در شبکه: خدمات و نرم افزارهایی که تحت شبکه عمل می کنند و پیچیدگی و مشکلات مربوط به آنها مثل اکتیودایرکتوری، DHCP، فایروال‌ های نرم افزاری، سرویسهای مانیتورینگ شبکه  دستورالعمل اتاق مانیتورینگ، مجازی سازی شبکه.
  • خدمات حضوری یا غیر حضوری: ارائه خدمات پشتیبانی شبکه با دقت به درخواست های شما می تواند به شکل حضوری و یا غیر حضوری باشد. که هر مورد تعرفه و هزینه مخصوص به خود را داراست.

  برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه با مشاوران ما در ایمن نت تماس حاصل نمایید. ایمن شبکه هوشمند به عنوان شرکت نگهداری شبکه آماده هرگونه پاسخگویی به همه مشکلات احتمالی و سوالات شما در این حوزه خواهد بود.

  قرارداد پشتیبانی شبکه با حضور تکنسین شبکه

  شرکت پشتیبان شبکه در تهران در حال ارائه خدمات هستند که هر کدام از آن ها با دقت به فعالیت هایی که ارائه می دهند هزینه ها و قیمت های مختلفی برای خدمات پشتیبانی شبکه و سرور وصول می کنند. هر کدام از این شرکت های تکنسین شبکه که در این رشته در حال انجام فعالیت هستند، خدمات ویژه ای را به منظور معیارهای مهم و کلیدی جهت مشخص کردن قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بر می گزینند.

  در گزینش یک پیمانکار خوب برای خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه بدون شک به تنظیم نمودن قرارداد عالی و کامل نیاز دارید. به غیر از جنبه های حقوقی قراردادها که قطعا توصیه می کنیم از یک وکیل با تجربه و موسسات اداری حقوقی معتمد در این حوزه مشورت بگیرید. قابل ذکر است که در قرارداد پشتیبانی شبکه حتما همه احتیاجات و امکانات مورد نیاز خود را به طور کامل و دقیق بیان کنید.

  جمع بندی نهایی گزارش

  پشتیبانی از شبکه، می تواند عملکردهای امنیتی و بهره وری سازمانی را بهبود بخشد. نظارت و مدیریت به روزرسانی های امنیتی، بخشی از فعالیت‌های پشتیبانی فنی شبکه کامپیوتری است. کنترل فرآیندهای سیستمی تحت مفهوم پشتیبانی، به سازمان ها در مدیریت بهتر فرآیندها کمک می کند. و در نتیجه هزینه های پرداختی را کاهش می دهد و اهداف سازمانی را دستیابی می کند. بنابراین، صاحبان کسب و کار باید به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه باشند تا بهره وری و امنیت سازمان خود را تضمین کنند.

  سوالات متداول

  پشتیبانی شبکه چیست و چگونه انجام می شود ؟

  پشتیبان شبکه به معنای گسترده، با همه مواردی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال، سازنده و به روز نگه می دارد، شامل می شود. این به شما اطمینان می دهد که سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند. هیچ ازدحامی وجود ندارد – شبکه به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند.

  آیا خدمات پشتیبانی شما، تین کلاینت و زیروکلاینت ها هم شامل می شود؟

  از جمله تخصص های شرکت ایمن شبکه هوشمند راه اندازی دسکتاپ مجازی و شبکه های مرتبط با تین کلاینت و زیروکلاینت است، علاوه بر این پس از نصب و فعال سازی VDI در صورت نیاز جهت پشتیبانی و نگهداری این شبکه ها می توانیم قرارداد جداگانه ای تنظیم و به ارائه خدمات بپردازیم.

  قیمت پشتیبانی شبکه از راه دور چقدر است؟

  تعیین قیمت برای قرارداد پشتیبانی شبکه به پکیچ های از پیش تعیین شده غیر حرفه ای و نا ممکن است. چرا که شبکه های کامپیوتری بسته به کارایی که مجموعه مورد نظر دارد، تجهیزات و امکانات و ویژگی‌ها و نیازهای خود را دارد که حتما باید قبل از ارائه قیمت بررسی شود. پس از بازدید از مجموعه شما، بررسی و گفت‌وگو با کارفرما صورت با نگاه به عوامل بالا می توان تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه برای یک مجموعه را اعلام نمود.

  خدمات سرور و شبکه با هم انجام می شود یا متفاوت است؟

  در صورتی که شرکت شما دارای تجهیزات سرور باید، ایمن شبکه هوشمند با تجربه چندین ساله در زمینه نگهداری سرور و شبکه های کامپیوتری می تواند پیشنهاد و راهکاری های مناسبی در این زمینه ارائه نماید. از جمله اقدامات شرکت ایمن شبکه هوشمند نصب و راه اندازی اتاق سرور و اتاق رک می باشد.

  امنیت شبکه برای مشاغل و مصرف کنندگان کوچک هم انجام می دهید؟

  بسته به امکانات و تجهیزاتی که شرکت های کوچک و بزرگ دارند نیازمند خدمات متفاوتی در زمینه امنیت شبکه و نگهداری هستند. با گسترش اینترنت امروزه بسیاری از شرکت ها از ابتدایی ترین تجهیزات مرتبط با اینترنت و مودم گرفته تا سوئیچ های بزرگ و … را دارند که هر کدام نیاز به پشتیبانی نگهداری و تامین امنیت دارد.

  خدمات امنیت شبکه شامل چه اقداماتی است؟

  هنگام پرداختن به پشتیبانی امنیت شبکه در سراسر سازمان، لایه های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. حملات می توانند در هر لایه در مدل لایه های امنیتی شبکه رخ دهند. بنابراین سخت افزار، نرم افزار و سیاست های امنیتی شبکه شما باید برای پرداختن به هر منطقه طراحی شده باشد.

  نظرات کاربران
  • mohamad sadeq akbari
   چهارشنبه 02 شهریور 1401 | 16:04

   با سپاس. پشتیبانی های شبکه رو با چه مکانیزم و رویکردی انجام میدین ؟

   • ایمن شبکه هوشمند
    چهارشنبه 02 شهریور 1401 | 16:07

    با سلام و تشکر از شما
    پشتیبانی هر شرکتی بر اساس نیاز ان شرکت و زیر ساختهای شبکه ای موجود آن مجموعه انجام خواهد شد.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02188970170 09128581120 info@imennet.net