• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

دوربین مداربسته برای کارخانه ها و مکان های تجاری

در بین مدل های مختلف دوربین مدار بسته، برای کارخانه ها و مراکز بزرگ تجاری و صنعتی نیز مواردی وجود دارند که مختص این مراکز هستند و ویژگی ها و قابلیت هایی برای استفاده در این مکان ها دارند. به طور کلی مانیتور پرسنل، نقاط کانونی کارخانه و بخش های حساس و حیاتی آن مانند انبار، برای بسیاری از کارفرمایان حائز اهمیت است. انواع دوربین مداربسته اماکن تجاری برای آسودگی خیال کارفرمایان مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 74391800 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  دوربین مداربسته برای کارخانه ها و مکان های تجاری

  دوربین مداربسته برای کارخانه ها و مکان های تجاری

  در سال های اخیر استفاده از دوربین مداربسته برای کارخانه ها و مکان های تجاری گسترده تر از پیش شده است. دوربین های مخصوص این فضاها، ویژگی ها و قابلیت های به خصوصی دارند. رزولوشن بالای این دوربین ها از مهمترین ویژگی های این اقلام به شمار می رود. وضوح تصاویر ضبط شده با دوربین مدار بسته برای کارخانه و مراکز صنعتی، باعث افزایش ایمنی در این مکان ها خواهد شد.

  مکان های مخصوص دوربین مداربسته اماکن تجاری

  دوربین مدار بسته برای کارخانه های صنعتی و تجاری در محل های به خصوصی نصب و راه اندازی می شود. به این ترتیب بیشترین تاثیر گذاری را در ایمنی محیط بر جای می گذارد. محل نصب این دوربین ها باید با کاربرد شما از این دوربین ها هماهنگی داشته باشد:

  دوربین مداربسته برای کارخانه ها و مکان های تجاری
  1. نقاط کانونی نصب دوربین ها اغلب برای رصد پرسنل و تجهیزات و ماشین آلات کارخانه ای، تعیین می شوند.
  2. در قسمت درب ورودی برخی از کارخانه ها و مراکز تجاری نیز برای رصد فعالیت های کارکنان و ورود و خروجی های مربوط به انبار، امکان نصب انواع دوربین مداربسته اماکن تجاری فراهم است.
  3. شما می توانید، از این دوربین ها در بخش امور مالی مربوط به کارخانه استفاده کنید.
  4. در قسمت پارکینگ و خودروهای مخصوص کارخانه نیز، نصب این دوربین های ایمنی ضرورت دارد.
  5. در محوطه اطراف واحدهای صنعتی نیز برای ایمنی بیشتر از دوربین مدار بسته برای کارخانه استفاده می کنند.

  در ادامه به بررسی برخی از دوربین ها، میزان وضوح و رزولوشن آن ها و ... می پردازیم.

  بررسی انواع دوربین مداربسته کارخانه و اماکن تجاری

  دوربین مداربسته برای این مراکز، بیشتر از نوع HD و AHD هستند. این قبیل دوربین ها از نوع صنعتی هستند و وضوح تصاویر را بالاتر می برند. انواع دوربین های FULLHD نیز برای نصب در این مکان ها بسیار مناسب هستند. اما بر عکس این دوربین ها، انواع سیستم های امنیتی آنالوگ چندان جالب نیستند و کیفیت مطلوب را برای این مراکز به همراه ندارند.

  هر یک از این دوربین ها ویژگی ها و قابلیت های به خصوصی دارند. شما می توانید، این دوربین ها را به صورت پکیج نیز خریداری کنید. در حین خرید هر یک از این محصولات به تجهیزات مورد نیاز خود توجه داشته باشید.

  دوربین مداربسته کارخانه و مکان های تجاری

  مشخصات و ویژگی های دوربین های مراکز تجاری

  دوربین مدار بسته برای کارخانه با قابلیت های متعددی شناخته می شود. برخی از ویژگی های این دوربین ها را در زیر مشاهده می کنید:

  1. قابلیت سرچ اسمارت این سیستم ها یکی از مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود. شما می توانید، صحنه ها و اشیای تصویر برداری شده را در این دوربین ها سرچ کنید.
  2. قابلیت زوم این دوربین ها نیز نظر و توجه برخی از کارفرمایان را جلب کرده است. شما می توانید، فیلم یا تصاویر ضبط شده را زوم کرده و از قابلیت بزرگنمایی این دوربین استفاده کنید. ضبط برنامه ها به صورت لایو نیز با استفاده از این دوربین ها انجام می گیرد.
  3. یکی از قابلیت های مهم این محصولات، قابلیت stream dual است که امکان ضبط دو استریم را به صورت همزمان فراهم می کند. با استفاده از این قابلیت عملکرد شبکه دوربین مدار بسته شما بهتر خواهد شد.
  4. قابلیت backup Avl نیز در میان مهمترین ویژگی های این محصولات جای دارد. شما می توانید، تصاویر این دوربین ها را بر روی تلفن همراه یا سیستم کامپیوتر خود نصب کنید. هر یک از نرم افزارهای مخصوص این دوربین ها نیز به سهولت بر روی سیستم کامپیوتر و تلفن همراه شما قابل نصب می باشند.
  5. قابلیت ptz این محصولات امکان کنترل سیستم دوربین های گردان را فراهم می کند.

  شما می توانید، هر یک از این سیستم های مدار بسته را با در نظر گرفتن میزان بودجه خود خریداری کنید. در نظر داشته باشید که وجود هر یک از این قابلیت ها هزینه دوربین مدار بسته شما را افزایش می دهد.

  دوربین مداربسته کارخانه

  مزایای خرید دوربین مداربسته برای کارخانه و اماکن تجاری

  نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته در کارخانه ها و مراکز تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است. با نصب آن ها در قسمت درب ورودی این ساختمان ها، امکان کنترل چهره افراد وجود خواهد داشت و به این ترتیب از ورودی افراد ناشناخته که ایمنی محیط را به خطر می اندازند، جلوگیری خواهد شد.

  با استفاده از این دوربین ها پرسنلی که در طول ساعات کاری خود کم کاری می کنند و بازدهی سیستم کاری کارخانه را پایین می آورند، شناخته شده و برخوردهای لازم با آن ها انجام خواهد شد. به این ترتیب بازدهی سیستم کاری کارخانه و مرکز تجاری شما افزایش می یابد. این دوربین ها صداقت کارکنان شما را افزایش می دهند. استفاده از این دوربین ها انگیزه کار کردن را در پرسنل شما تقویت می کنند. به علاوه مسئولیت پذیری هر یک از پرسنل نیز با نصب دوربین مداربسته اماکن تجاری بسیار افزایش می یابد.

  شما می توانید، از این سیستم های امنیتی در راستای جلوگیری از دزدی در محیط استفاده کنید. در صورتی که دزدان و سارقان با یک سیستم ایمنی قوی در کارخانه و مرکز تجاری بزرگ شما رو به رو شوند، انجام عمل دزدی را به ضرر خود می دانند و از این کار منصرف می شوند. به این ترتیب این دوربین ها به عنوان یک عامل بازدارنده نیز شناخته می شوند. با استفاده از این محصولات، امکان ارائه برخی شواهد سرقت نیز میسر می باشد. تصاویر این دوربین ها، در گزارشات پلیس از مکان هایی که مورد دستبرد قرار گرفته اند، ثبت می شوند.

  کاربردهای صنعتی دوربین مدار بسته برای کارخانه

  دوربین مداربسته اماکن تجاری و صنعتی، با هدف اسکن برخی از تجهیزات موجود و جلوگیری از دستبرد به آن ها نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین ها در بخش هایی که حضور فیزیکی انسان ها برای نگهبانی و حراست خطرساز است، به کار می روند و مراقبت از محیط صنعتی را ساده تر می کنند. استفاده از آن ها در کارخانه جات شیمیایی بیشتر رواج دارد.

  در برخی از کارخانه های هسته ای که هوا به طرق مختلف آلوده می شود، استفاده از این دوربین ها ضرورت بیشتری دارد. شما می توانید، از این سیستم ها برای اسکن محصولات خط تولید خود نیز استفاده کنید. در این میان دوربین های حرارتی نیز یکی از پر کاربردترین ها هستند و در میان پر فروش ترین دوربین های صنعتی جای می گیرند.

  جمع بندی نهایی گزارش

  در دنیای امروز، بسیاری از دوربین های مداربسته، در راستای انجام امور صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها امنیت را به محیط کار شما می بخشند و با استفاده از آن ها با آسودگی خیال به انجام امور کاری خود می پردازند. شما می توانید، هر یک از این دوربین ها را در نقاط کانونی مورد نظر خود نصب کرده و از قابلیت های آن ها استفاده کنید.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02174391800 09128581120 info@imennet.net