• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

تجهیزات دسکتاپ مجازی

روش های جدید استفاده از سیستم شبکه و تکنولوژی های دسکتاپ مجازی در چند دهه اخیر بسیار پرطرفدار شده اند. با استفاده از این روش ها در تامین تجهیزات شبکه، فضای استفاده هر یک از کاربران بهینه سازی شده و قابلیت های پیشرفته ای در اختیار آن ها قرار می گیرند. با استفاده از خدمات تیم ما می توانید با صرف کمترین هزینه ها از کلیه این قابلیت ها بهره مند شوید. 

یکی دیگر از مهمترین مزایای تجهیزات دسکتاپ مجازی کاهش هزینه های خرید سخت افزارهای شبکه است. هزینه های سخت افزاری تامین فضای ذخیره سازی داده های هر شبکه بسیار کمرشکن بوده و برای برخی سیستم های سازمانی مشکلاتی به وجود می آورد.

اما با مجازی سازی سیستم دسکتاپ فضای ذخیره سازی متمرکز برای داده های سیستم در شبکه ایجاد می شود که هر گونه محدودیتی را در این حوزه از بین می برد. با استفاده از قابلیت های به روز و مدرن این سیستم های نوین، حرکتی مفید در راستای اهداف رایانش سبز انجام خواهد شد. به علاوه برای ارتقای سریع و آسان سیستم عامل شبکه و آپدیت هر یک از برنامه ها این روش های جدید بسیار کارآمد خواهند بود. شما می توانید با استفاده از تکنولوژی دسکتاپ مجازی، از یک سیستم امن بهره مند شوید.

تجهیزات دسکتاپ مجازی

برای تامین تجهیزات دسکتاپ های مجازی باید به نیازهای موجود در دسکتاپ های مجازی دقت داشته باشید. هر یک از این تجهیزات با بهترین کیفیت توسط تیم ایمن نت عرضه می شوند.

تین کلاینت ها و زیرو کلاینت ها،اساسی ترین تجهیزات دسکتاپ مجازی

 تین کلاینت ها و زیرو کلاینت ها از اساسی ترین تجهیزات دسکتاپ مجازی به شمار می روند و در پروژه مجازی سازی دسکتاپ کارایی خواهند داشت. برای خرید هر یک از این تجهیزات باید به برند سازنده محصول و سایر ویژگی های کمی و کیفی آن دقت داشته باشید. 

  VDIنیز یکی از مهمترین قابلیت های نرم افزاری  موجود در این سیستم به شمار می رود که نیاز به تجهیزات فیزیکی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. با استفاده از این قابلیت های مجازی هر فرد به صورت اختصاصی و شخصی به دستگاه متصل می شود.  دسکتاپ مجازی قابلیت های ایستگاه شناور را در سیستم دسکتاپ به وجود آورده و مزایای بی شماری به همراه دارد. در هر یک از این سیستم ها اطلاعات شخصی کاربران حفظ می شود و قابلیت های بازیابی اطلاعات فعال خواهند بود. انعطاف پذیری بالای این سیستم ها نیز از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود. در خصوص راه اندازی این سیستم ها از راهکارهای متعددی استفاده می شود.  

تین کلاینت ها و زیرو کلاینت ها،اساسی ترین تجهیزات دسکتاپ مجازی

دسکتاپ مجازی در چه سازمان هایی کاربرد دارد ؟

قابلیت های دسکتاپ مجازی این روزها برای بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، شرکت های وسیع و… کارایی خواهد داشت. هر یک از این مراکز بسته به نوع نیازهای خود از این سیستم های نوین استفاده می کنند. کاربرد مهم این سیستم برای کارمندان وظیفه محور بوده و در روند اجرای فعالیت های این کارمندان تاثیر به سزایی خواهد داشت. کارمندان تخصصی هر یک از سازمان ها نیز از این سیستم ها به نحو احسن استفاده خواهند کرد. به علاوه کاربرانی که به صورت حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند، با استفاده از قابلیت های این سیستم های نوین عملکرد بهتری در سیستم شبکه خواهند داشت. 

این روزها در صنایع حساسی که به امنیت شبکه بیشتر در سیستم ها نیاز دارند، از قابلیت های این تکنولوژی جدید بهره می برند. از میان این سازمان ها می توان به مراکز نظامی در همه کشورها اشاره کرد. تحلیلگران و حسابداران مراکز و سازمان ها نیز برای پیشگیری از ورود ناخواسته برخی نرم افزارها و هکرها از قابلیت های تکنولوژی دسکتاپ مجازی بهره می برند. شما می توانید برای دریافت خدمات دسکتاپ مجازی و استفاده از تجهیزات مربوط به آن از مشاورین حرفه ای تیم ایمن نت کمک بگیرید. 

کارکرد و نحوه اتصال به دسکتاپ مجازی چگونه است ؟

برای استفاده از این سیستم های کارآمد باید با روش اتصال و کار با آن ها آشنایی داشته باشید. در این خصوص کارشناسان حرفه ای تیم ما در خدمت شما خواهند بود و خدمات اتصال را به نحو احسن ارائه می دهند. شما می توانید با ارسال یک درخواست لاگین به سرور اصلی متصل شوید. در این خصوص باید از نرم افزار کانکشن بروکر استفاده شود. با استفاده از این قابلیت ها هر یک از کاربران به دسکتاپ مجازی متصل خواهند شد. 

به طور کلی مفهوم اصلی استفاده از این سیستم کاملا روشن و مشخص است. در تئوری اصلی آن هر یک از کاربران به یک دستگاه پی سی محلی متصل شده و از این طریق به ساختار شبکه وصل می شوند. به این ترتیب صرفه اقتصادی قابل توجهی در هزینه های شبکه ایجاد خواهد شد. در این فرایند تنها یک نسخه های سیستم عامل مجازی بر روی سرور نصب می شود و کلیه تین کلاینت ها، زیروکلاینت ها و… با همین نسخه اصلی راه اندازی می شوند. در خصوص اتصال به این تکنولوژی راهکارهای متعددی نیز ابداع شده اند که از میان آن ها می توان به Local Desktop و اس بی اس دسکتاپ اشاره کرد. هر یک از این روش ها محدودیت های کاربران را در گذشته از بین می برند. 

مزایای مجازی سازی دسکتاپ

در سال های اخیر این سبک تکنولوژی در سیستم شبکه ها جایگزین روش های قدیمی و سنتی شده اند. با استفاده از این روش ها هر کاربری به صورت مستقیم به سیستم شخصی خود متصل می شود. برخی از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم ها را در زیر مشاهده می کنید:

کاهش پهنای باند مورد نیاز در سیستم که در شبکه های امروزی به کار می رود و با استفاده از این قابلیت های ویژه هزینه مالیات های شبکه به شدت کاهش می یابد.

با این روش ها مدیریت شبکه نیز به سادگی هر چه تمام تر انجام می گیرد. استفاده از قابلیت متمرکز کاربران سیستم مدیریتی را تسهیل می کند.

استفاده بهتر از منابع انرژی در سیستم شبکه مورد نظر و افزایش راندمان کاری که سبب کاهش هزینه های موجود در شبکه می شود.

با استفاده از این خدمات در تیم حرفه ای ایمن نت رسیدگی به مشکلات و انتقادات کاربران نیز ساده تر انجام می شود. این موارد بازدهی شبکه را افزایش می دهند.

قابلیت های اعمال محدودیت های بیشتر برای استفاده از بخش های مختلف شبکه. به این ترتیب از استفاده نامناسب سیستم مورد نظر به شدت پیشگیری می شود. 

هزینه تجهیزات دسکتاپ مجازی

برای خرید هر یک از دسته بندی های تجهیزات دسکتاپ مجازی باید به هزینه های روز آن ها دقت داشته باشید. به جز این مسئله هزینه های پیاده سازی این تکنولوژی بر روی سیستم عامل دستگاه های محلی و اتصال آن ها به سیستم اصلی شبکه نیز محاسبه خواهد شد. برای راه اندازی این سیستم نیازی به خرید تجهیزات فیزیکی به خصوصی نخواهید داشت. در واقع در این روش نیازهای سخت افزاری به حداقل می رسند. با این وجود برای خرید برخی از دستگاه های ضروری باید هزینه هایی انجام شود. 

در این خصوص هزینه خرید زیروکلاینت ها، تین کلاینت ها و سایر دستگاه های مورد استفاده برای مجازی سازی محاسبه می شود. هر یک از این تجهیزات از برندهای مختلف در دسترس مشتریان قرار می گیرند و قیمت و هزینه مربوط به آن ها متفاوت خواهد بود. شما می توانید با خرید از ایمن نت و کارشناسان فروش حرفه ای مجموعه، با نازل ترین قیمت ها خرید خود را انجام دهید. به این ترتیب شانس تجربه یک خرید امن را خواهید داشت. قیمت هر یک از این تجهیزات بر اساس نرخ نامه های قانونی تعیین می شود.

کارشناسان
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02188970170

تجهیزات مورد نیاز مجازی سازی دسکتاپ

در این فرایند از انواع ماشین های مجازی استفاده می شود که برای استفاده از این تکنولوژی به کار می روند. زیروکلاینت ها یکی از اساسی ترین نیازهای مجازی سازی دسکتاپ به شمار می روند که در مجموعه ما با بهترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می گیرند. این دستگاه ها بهترین ابزار برای مجازی سازی دسکتاپ محسوب می شوند. لپ تاپ و کامپیوتر نیز در وهله دوم در خصوص استفاده از این تکنولوژی مورد توجه قرار می گیرند. همچنین تین کلاینت ها نیز در رده بعدی در خصوص مجازی سازی دسکتاپ به کار می روند. 

در این حوزه استفاده از ابزارهای ساده تر نیز میسر خواهد بود. برخی از کاربران برای کاهش هزینه ها از تلفن همراه یا حتی تبلت خود استفاده می کنند. با این وجود با استفاده از یک زیروکلاینت با سیستم عامل لینوکس سرعت عمل سیستم به شدت ارتقا می یابد. شما می توانید در خصوص استفاده از هر یک از این تجهیزات با کارشناسان حرفه ای تیم ما مشورت به عمل آورده و با این روش بهترین ها را در دسترس داشته باشید. در نظر داشته باشید که شرایط  استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه از هر یک از این تجهیزات و تکنولوژی به کار رفته در آن ها توسط تیم ایمن نت فراهم خواهد بود. 

تجهیزات مورد نیاز مجازی سازی دسکتاپ
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net