0
طراحی و مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی 
 

طراحی و مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی از جمله مهمترين عوامل موفقيت پروژ‌ه‌هاي فناوري اطلاعات IT, استفاده از خدمات مشاوره و دستگاه نظارتي براي مدیریت و كنترل مراحل مختلف اجرايي پروژه است. کسب اطمينان از تأمين نيازمندي‌ها و الزامات پروژه از يک سو و اجرای دقيق و صحيح آنها در موعد تعيين شده مطابق با دستورالعمل و استانداردهای بروز و متعارف از سوی ديگر، اهميت استفاده از مشاوره و نظارت بر طرحهای انفورماتيک را نشان می ­دهد.

از جمله مهمترين عوامل موفقيت پروژ‌ه‌هاي فناوري اطلاعات IT, استفاده از خدمات مشاوره و دستگاه نظارتي براي مدیریت و كنترل مراحل مختلف اجرايي پروژه است. کسب اطمينان از تأمين نيازمندي‌ها و الزامات پروژه از يک سو و اجرای دقيق و صحيح آنها در موعد تعيين شده مطابق با دستورالعمل و استانداردهای بروز و متعارف از سوی ديگر، اهميت استفاده از مشاوره و نظارت بر طرحهای انفورماتيک را نشان می ­دهد. مشاور و ناظر پروژه‌هاي فناوري اطلاعات بعنوان امين و نماينده كارفرما، ضمن هدايت روند اجراي پروژه در چارچوب مشخص، فعاليت‌ پیمانکاران پروژه را براساس قرارداد في‌ مابين و برنامه‌هاي پروژه کنترل و راهکارهای اجرايی و موثر برای رفع مشکلات جاری و پيش بينی نشده ارائه می کنند.

بايد توجه داشت از آنجا که روند تكميل و پيشرفت اين پروژه‌ها به دلیل ماهیت فيزيكي آنها قابل ارزيابي نمی ­باشد، عدم استفاده از سازوکار مشاوره و نظارت جامع و مدون، سبب تجديد عمليات فني برای رفع نارسايي‌ها و تحميل هزينه‌ هاي سنگين كمي و كيفي می­ گردد.

شركت مهندسي ایمن شبکه هوشمند بعنوان شرکت GIS با توجه به دانش و تجربه بالاي حاصل از تجربيات اجراي پروژه هاي مختلف، آمادگي ارائه خدمات مشاوره، نظارت در حوزه های انفورماتيک ، GIS و SDI در سازمان ها را ذيل را دارد.

مشاوره و نظارت بر طرحهای انفورماتیک

 • طراحي و تدوين RFP , Proposal, Business Plan
 • شناخت، تحلیل کسب و کار
 • تهيه سند راهبردی و چشم انداز فناوری اطلاعات IT
 • تهيه طرح جامع فناوری اطلاعات IT سازمانها
 • ارائه مشاوره حرفه‌اي برای يكپارچه‌ سازي سيستم‌هاي جزيره‌اي

مشاوره و نظارت بر طرحهای GIS

 • ارائه خدمات مشاوره و نظارت بر پروژه‌هاي فناوري اطلاعات و GIS
 • انجام مطالعات امكان‌سنجي، تعريف، تحليل و اجراي پروژه‌ هاي فناوري اطلاعات و GIS
 • طراحي و تدوين سند راهبردي، چشم انداز و برنامه­ ريزي عملياتي در حوزه­ های IT و GIS
 • ارائه خدمات مشاور GIS برای شرکتها و سازمانها
 • نظارت بر پروژه های سیستم اطلاعات مکانی GIS سازمانی
 • طراحی سیستم مدیریت و کنترل پروژه های سیستم اطلاعات مکانی

خدمات و راه کارها
درباره ما

شرکت ایمن شبکه هوشمند  با بیش از یک دهه  تجربه در پروژه هاي زیرساخت شبکه های کامپیوتری و مخابراتی و تجهیزات امنیتی مداربسته مبتنی بر شبکه  با داشتن پرسنلي مجرب آمادگي خود را جهت مشاوره، طراحي و اجرا اعلام مي دارد
 

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

سئو سایت توسط ایمن شبکه هوشمند

تماس با ما

تهران ، میدان توحید ، خیابان امیرلو (گلبار) ، کوچه محمدی ، پلاک 4

(021) 66904541

09128581120

(021)89774987

info@imennet.net