• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

سیم کشی یو پی اس

استفاده از سیستم یو پی اس در خانه و محل کار مزایای بی شماری به همراه دارد. نصب و اجرای این سیستم ها به شما کمک می کند که در زمان قطعی برق از انرژی ذخیره شده در این سیستم استفاده کرده و از دستگاه های برقی خود بهترین استفاده را داشته باشید. مجموعه ایمن نت با ارائه خدمات تضمینی در خصوص سیم کشی یو پی اس گامی موثر برای بهبود عملکرد تجهیزات برقی ساختمان ها برداشته است. در این مجموعه خدمات حرفه ای زیر نظر کارشناسان حرفه ای ارائه می شوند. رعایت استانداردهای سیم کشی UPS برای حفظ ایمنی تجهیزات و محیط اهمیت دارد. رعایت این جوانب کار با حضور تکنیسین های حرفه ای تیم ایمن نت به سهولت انجام می شود.

سیم کشی یو پی اس

توضیحات کلی درباره سیم کشی یو پی اس

قطعی برق و خرابی های سیستم برقی ساختمان در هر زمان و هر مکان به وجود می آیند. به همین خاطر در اغلب ساختمان های امروزی با کاربری حساس برای این مواقع برنامه ریزی می شود. برای مقابله با شرایط طوفانی، آسیب رسیدن به خطوط انتقال برق و… استفاده از سیستم کاربردی UPS ضرورت دارد. برای جلوگیری از توقف عملکرد تجهیزات برقی اغلب از دو روش استفاده می شود:

 • در برخی ساختمان ها از تجهیزات پشتیبان برق استفاده می شود. 
 • در برخی مکان ها از منابع تغذیه دائمی استفاده می کنند. 

برای استفاده از هر یک از راهکارهای نام برده شده، تجهیزات پشتیبان به سیستم یو پی اس متصل می شوند. برای استفاده بهینه از قابلیت های این تجهیزات باید اتصالات سیستم یو پی اس اینورتر به درستی انجام شده باشد.

دستگاه یو پی اس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه یو پی اس یا Uninterruptible Power Supply یک سیستم قدرت پیوسته است که در زمان قطعی اضطراری برق مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای امروز دسته بندی های گوناگونی از Uninterruptible Power Supply ارائه شده اند که هر یک برای کاربردهای خاص در محل نصب می شوند. این تجهیزات در ICU بیمارستان ها، مراکز دولتی و اداری حساس و مکان های امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از مشخصات فنی و ویژگی های این تجهیزات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. هر دستگاه UPS از سه بخش اساسی تشکیل می شود؛ Rectifier، Battery، Inverter
 2. این دستگاه ها با استفاه از باتری های کادمیوم، لیتیوم، اسید سرب و… کار می کنند. 
 3. قابلیت تنظیم پارامترها در برخی یو پی اس های پیشرفته به نام سونر وجود دارد. با استفاده از این قابلیت درصد OVER LOAD یا جریان شارژ دستگاه مشخص می شود. 
 4. یو پی اس ها در مدل های بزرگ و کوچک طراحی می شوند. باتری UPS بزرگ در یک کابینت مجزا نگهداری می شود و باتری مدل های کوچک در داخل دستگاه تعبیه شده است.

چرا به سیم کشی یو پی اس نیاز داریم؟

 1. اولین دلیلی که افراد را برای استفاده از این تجهیزات و سیم کشی یو پی اس ترغیب می کند، مراقبت از تجهیزات گران قیمت شبکه و سازمان ها است. برای محافظت از داده های اطلاعاتی، سیستم های رایانه ای حساس، تجهیزات ارتباطی مخابراتی و… استفاده از این سیستم های پیشرفته ضرورت دارد. 
 2. منابع بزرگ و کوچک یو پی اس هر یک انرژی مورد نیاز را حداقل برای چند دقیقه تامین می کنند؛ به همین خاطر یک سیستم پشتیبان قوی برای برق رسانی به ساختمان ها در شرایط اضطراری هستند. 
 3. استفاده از این تجهیزات در بخش های صنعتی مانند خدمات پستی، اتاق فرمان، کارخانجات و… الزامی است. 
 4. نصب آن ها در بخش های خانگی برای محافظت از سیستم روشنایی منزل ضرورت دارد.
سیم کشی یو پی اس

روش های سیم کشی یو پی اس در خانه

سیم کشی UPS برای استفاده از این تجهیزات محافظتی در ساختمان ها، با چند روش اساسی انجام می شود. برای استفاده از هر روش باید به جزییات اجرایی آن دقت داشته باشید:

 

 • روش اینورتر اتوماتیک با استفاده از دو سیم نول و فاز که به یو پی اس متصل می شوند. در ادامه این دو سیم به لوازم خانگی متصل می شوند. 
 • روش اینورتر اتوماتیک با سیم فاز فرعی؛ در این روش هر یک از سیم های فاز و نول به یکی از تجهیزات برقی متصل می شوند. سپس سیم فرعی به این تجهیزات متصل خواهد شد. در واقع دو سیم به عنوان یک سیم فاز به هر یک از لوازم برقی متصل می شوند.
 •  

شما می توانید بهترین روش سیم کشی UPS را در سیستم برقی ساختمان خود را با مشورت با کارشناسان حرفه ای ایمن نت پیدا کنید. هر یک از این سیستم های سیم کشی با در نظر گرفتن شرایط ساختمان در ایمن نت پیاده سازی می شوند.

 

نکات مهم در نحوه سم کشی یو پی اس

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800

تعرفه سیم کشی یو پی اس

هزینه ارائه خدمات سیم کشی برای استفاده از دستگاه های پیشرفته UPS، با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می شود. پیش از هر چیز انتخاب یک مرکز قابل اعتماد برای دریافت این خدمات اهمیت دارد. مجموعه ایمن نت در طول سال های گذشته با کاهش هزینه ها، برای جلب رضایت مخاطبین خود تلاش کرده است. هزینه های مربوط به خرید کابل و تجهیزات سیم کشی، همواره این تعرفه ها را دگرگون می کند. در سال های اخیر با افزایش نرخ خرید تجهیزات در صنایع مختلف تعرفه های سیم کشی UPS نیز افزایش پیدا کرده اند. 

در این زمینه دستمزد عوامل اجرایی کار و تکنیسین های فعال در مجموعه نیز نقش تعیین کننده ای ایفا می کند. شما می توانید به روزترین نرخ ارائه این خدمات را از مجموعه قابل اعتماد ایمن نت دریافت کنید.

سیم کشی یو پی اس
پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
تنوع و تعدد پروژه ها
دارای تجربه و قدمت
قرارداد حقوقی شفاف
شفافیت مالی
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران
اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net