• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

خرید دوربین مداربسته برای بانک ها و موسسات مالی

خرید دوربین مداربسته برای بانک ها که یکی از امن ترین مکان ها برای نگهداری از ثروت و داشته های مردم محسوب می شود، بسیار ضروری است. دوربین مداربسته بانک و موسسات مالی، اغلب از میان هوشمندترین تجهیزات ایمنی در دنیای تکنولوژی و دیجیتال انتخاب می شوند. این سیستم های نظارتی، کارایی نظارتی بانک ها را به حداکثر می رسانند. از این رو استفاده از آن ها مزایای بی شماری برای هر یک از این مراکز دارد.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 74391800 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  خرید دوربین مداربسته برای بانک ها و موسسات مالی

  خرید دوربین مداربسته برای بانک ها و موسسات مالی

  خرید دوربین مداربسته برای موسسات مالی و بانک ها باید با در نظر گرفتن برخی پارامترها و ویژگی های مهم در این سیستم ها انجام شود. برای انتخاب یک دوربین مناسب در نظر گرفتن برخی ملاحظات نیز ضرورت دارد. قیمت دوربین مداربسته برای بانک ها یکی از فاکتورهایی است که در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد. هر بانک بر مبنای بودجه اختصاص داده شده در بخش امنیت، یکی از دوربین های هوشمند مداربسته انتخاب می کند.

  ملاحظات خرید دوربین مداربسته برای بانک ها و موسسات مالی

  برای نصب و استفاده از این سیستم ها، همه چیز باید تحت کنترل باشد؛ از عوامل بخش ورودی بانک گرفته تا قسمت خروجی؛ برای تعیین قیمت دوربین مداربسته برای موسسات مالی و ارزش و بهای آن، در نظر گرفتن قابلیت های این دوربین ها نیز اهمیت دارد. به علاوه برای خرید بهترین دوربین ها برای این موسسات به فاکتورهای مهم زیر دقت داشته باشید:

  1. به سیستم های امنیتی که از گذشته تاکنون در بانک مورد نظر مورد استفاده قرار می گرفته، دقت داشته باشید. دوربین مداربسته شما باید با این سیستم ها نظارتی همخوانی داشته باشد.
  2. به وجود دستگاه های خود پرداز در بانک مربوطه نیز دقت داشته باشید. در صورت وجود این دستگاه ها باید دوربین هایی در مقابل آن ها نصب شوند.
  3. به همه بخش های بانک توجه داشته باشید! وجود یا عدم وجود پارکینگ و فضاهای اضافی در این ادارات را مورد بررسی قرار دهید.
  4. پرسنل امنیتی بانک نیز در خصوص محل نصب این دوربین ها نظراتی ارائه می دهند که برای حفظ ایمنی بیشتر در محل حائز اهمیت است.
  5. برای نصب این سیستم ها به ساعات غیر کاری بانک نیز توجه داشته باشید. برای حفظ ایمنی بیشتر، این دوربین ها را به صورت 24 ساعته تنظیم کنید.
  6. سوابق کاری بانک را نیز برای انتخاب بهترین سیستم های امنیتی مد نظر قرار دهید. در صورتی که بانک مورد نظر پیش تر مورد سرقت واقع شده، بی شک باید سیستم های نظارتی دقیق تری در آن به کار بروند.
  خرید دوربین مداربسته بانک

  نحوه راه اندازی دوربین مدار بسته در بانک و موسسه های مالی

  خرید دوربین مداربسته برای بانک ها و موسسات مالی یکی از نیازهای اساسی است. اما در نظر گرفتن محلی مناسب برای تعبیه و نصب این سیستم ها نیز یکی از مسائل بسیار مهم در این زمینه تلقی می شود. برای نصب این سیستم ها ابتدا باید محل ورود و خروج مشتریان را مد نظر قرار دهید. این بخش یکی از پر ریسک ترین قسمت های بانک محسوب می شود و وجود این سیستم ها در این محل ضرورت دارد. به این ترتیب تصویر همه مشتریان بانک به خوبی ثبت و ضبط می شود.

  همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، قرار دادن این دوربین ها در محل نصب دستگاه های خود پرداز نیز ضرورت دارد. با وجود آن ها تصویر همه کسانی که از عابر بانک استفاده کرده اند، به دقت ثبت می شود. خدمات راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته در بخش لابی بانک ها نیز امکان نظارت دقیق تر بر عملکرد این مکان ها را افزایش می دهد. در نظر داشته باشید که مهمترین بخش این مراکز، گاو صندوق و بخش امانات مردمی است. از این رو باید از وجود تعداد دوربین های کافی در این بخش از بانک ها اطمینان حاصل کنید. در خرید دوربین مداربسته برای موسسات مالی، بیش از هر چیز این مکان را مد نظر قرار دهید.

  این سیستم های نظارتی برای تشخیص هر گونه رفتار مشکوک در محیط بانک مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از آن ها برای ردیابی کلاهبرداران و تشخیص چهره آن ها نیز به انجام می رسد. در ادامه بیشتر با مزایای استفاده از این سیستم ها آشنا می شوید.

  مزایای استفاده و خرید دوربین مداربسته در بانک ها و موسسات مالی

  قیمت دوربین مداربسته برای بانک ها هر چقدر هم که تعیین شده باشد، در قیاس با مزایای مهمی که برای موسسات مالی و اعتباری به همراه می آورد، ناچیز است! در واقع بدون این سیستم ها، ایمنی بانک حفظ نمی شود. برخی از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم ها را در زیر مشاهده می کنید:

  خرید دوربین مداربسته برای موسسات مالی و بانک
  1. جلوگیری از سرقت و بازداری از سارقان برای کلاهبرداری، یکی از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم ها در محل است.
  2. تصاویر ضبط شده برای جست و جوی جرائم قبلی سارقین نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
  3. دوربین های مداربسته بانک با ثبت تراکنش های مالی و شناسایی چهره افراد از هر گونه تقلب نیز جلوگیری می کنند.
  4. دوربین های مداربسته تراکنش های دستگاه خودپرداز را نیز کنترل می کند. به این ترتیب دیگر کسی نمی تواند، بدون اجازه از کارت اعتباری شخصی دیگر استفاده کند.
  5. با استفاده از این سیستم ها هماهنگی اطلاعات در چندین مختصات محیط به سهولت انجام می شود. این دوربین ها فعالیت های چند شعبه بانک مورد نظر را به صورت همزمان نمایش می دهند.
  6. یکپارچه سازی دوربین مداربسته با سیستم های هشدار بانک نیز یکی از امکانات استفاده از این سیستم های امنیتی به شمار می رود.
  7. برخی از این سیستم های مداربسته قابلیت دسترسی از راه دور نیز دارند که به متصدیان بانک اجازه می دهد، فعالیت های کارکنان بانک را به دقت زیر نظر داشته باشند.

  همچنین بخوانید: خرید دوربین برای بیمارستان

  قابلیت های دوربین مدار بسته مخصوص بانک

  توجه به برخی فاکتورهای دوربین مداربسته بانک ، برای خرید یک دوربین مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. در این چک لیست، قیمت دوربین مداربسته برای موسسات مالی در رده های آخر جای دارد. توجه داشته باشید که کم کردن هزینه، هزینه دارد! هر چقدر قیمت این محصولات کاهش پیدا کند، به همان نسبت نیز قابلیت های آن ها کمتر می شوند. به همین منظوره پاره ای از ویژگی های مهم یک دوربین مداربسته مناسب برای بانک ها و موسسات مالی را در این بخش شرح می دهیم:

  1. ویژگی مهم دید در شب با استفاده از سنسورهای پیشرفته در دوربین های مداربسته ایجاد شده است. این دوربین ها برای استفاده در بانک ها انتخاب بهتری به شمار می روند.
  2. برخی از دوربین ها به ویژگی هوشمند تعقیب اتوماتیک سوژه مجهز هستند که در ردیابی سارقین و کلاهبرداران به کار می رود. این سیستم ها قابلیت تجزیه تحلیل دارند و حدود مجاز و غیر مجاز بر آن ها تعریف شده است.
  3. ویژگی wdr نیز در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد. با وجود این ویژگی مهم، پردازش تصاویر شما بهتر انجام می گیرد و از سیاهی تصاویر جلوگیری خواهد شد.
  4. قابلیت زوم دیجیتال نیز یکی از مهمترین ها است؛ به کمک این ویژگی جزییات دقیق تری از سوژه ها در محیط به دست می آید.
  5. قابلیت ANR دوربین مداربسته نیز یکی از مهمترین امکانات این سیستم ها محسوب می شود. این ویژگی به حفظ اطلاعات ضبط شده، حتی در صورت قطعی برق کمک می کند. به این ترتیب با قطع شدن برق و یا هر گونه مشکل دیگری، کلیه تصاویر بر روی کارت های حافظه مخصوص ذخیره سازی می شوند.

  همچنین بخوانید: دوربین مدار بسته برای اماکن تجاری

  خرید دوربین مداربسته بانک

  معایب خرید دوربین مداربسته برای موسسات مالی

  قیمت دوربین مداربسته برای بانک ها در برخی از برندها، کمی بیشتر از حد معمولی تعیین شده است. به علاوه برخی از ویژگی ها و قابلیت های دوربین های نظارتی هوشمند جدید، سبب افزایش قیمت این سیستم ها امنیتی شده است. از این رو برخی از بانک ها و موسسات مالی بودجه کافی برای استفاده از این تجهیزات را ندارند.

  در برخی بانک ها، با نصب این سیستم های امنیتی در محیط، دیگر فاکتورهای ایمنی رعایت نمی شوند، به عبارت بهتر متصدیان بانک، به این دوربین ها بیش از حد اتکا می کنند. این مسئله مشکلات عدیده ای در محیط بانک پدید می آورد. امکان دستکاری دوربین نیز در برخی موارد، مشکلاتی برای بانک ها به وجود می آورد. به همین خاطر توصیه می کنیم، از سایر تدابیر امنیتی در این زمینه غافل نشوید.

  همچنین بخوانید: دوربین مداربسته هتل

  جمع بندی نهایی

  برای کاهش قیمت دوربین مداربسته برای موسسات مالی، می توانید، از برندهای ارزان تر مربوط به دوربین مداربسته، این سیستم ها را خریداری کنید. به طور مثال برند هایک ویژن به صرفه ترین دوربین های مداربسته را ارائه می دهد. این سیستم های امنیتی علاوه بر بانک ها در بسیاری از مراکز دولتی و اداره جات نیز مورد استفاده قرار می گیرند. وجود این سیستم ها شما را از رعایت برخی نکات ایمنی مطمئن تر می کند. از این رو توصیه می کنیم، با در نظر گرفتن ملاحظات یاد شده در این گزارش از این سیستم ها استفاده کنید.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02174391800 09128581120 info@imennet.net