• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
  • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170
جستجوی محصول
مشاوره خرید و دریافت خدمات

جهت دریافت مشاوره رایگان و ارائه خدمات بهتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

خرید دوربین مداربسته برای ادارات بزرگتر ضروری تر از شرکت های خصوصی است. چرا که در هر یک از این مراکز، اطلاعات محرمانه و مهمی نگهداری می شوند، وجود تجهیزات مختلف در این اداره ها و ازدیاد رفت و آمد در هر یک از آن ها نیاز به استفاده از دوربین را افزایش می دهد. از این رو لیست خرید و قیمت دوربین مداربسته برای شرکت ها در اختیار این مراکز قرار می گیرد تا یک پکیج مناسب برای شرکت و اداره خود انتخاب کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر نکات مهم نصب دوربین در اداره ها و شرکت ها، برخی از برندهای موجود از این سیستم ها را نیز بشناسید.

مهمترین فواید خرید و نصب دوربین مداربسته در اداره ها و شرکت ها

قیمت دوربین مداربسته برای اداره ها با در نظر گرفتن پکیج تجهیزات مورد استفاده در این مکان ها تعیین می شود. استفاده از این سیستم های امنیتی، مزایای بی شماری برای صاحبان کسب و کارها به همراه دارد. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

جلوگیری از سرقت اطلاعات

خرید دوربین مداربسته برای شرکت ها در راستای جلوگیری از سرقت منابع اطلاعاتی ضرورت دارد. حتی اگر شرکت شما اطلاعات محرمانه ای ندارد، باز هم دستبرد به اموال شما در سازمان مخاطراتی به همراه دارد. حتی اگر تلفن همراه یا لب تاب شما به سرقت برود، بدون شک بخشی از اطلاعات خصوصی خود را از دست می دهید.

خرید دوربین مداربسته برای ادارات در راستای ایمنی بیشتر کارکنان

قیمت دوربین مداربسته برای ادارات و شرکت ها با در نظر گرفتن جنبه های امنیتی استفاده از این تجهیزات توجیه اقتصادی قابل توجهی دارد. بسیاری از سودجویان در ساعات کاری تلاش می کنند، به صورت غیر مجاز وارد اتاق های مختلف اداره و یا سازمان شما شوند؛ با نصب و راه اندازی دوربین مداربسته یک عامل بازداری و نظارتی حرفه ای در محل کار خود خواهید داشت. به این ترتیب خیال کارکنان شما راحت تر خواهد بود.

دوربین مداربسته برای ادارات

کاهش هزینه های بیمه

استفاده از این تجهیزات ایمنی، از نظر کاهش هزینه های بیمه ای نیز مزایای بی شماری برای شما خواهد داشت. در نظر داشته باشید که استفاده از این تجهیزات، از ادعاهای دروغین کارکنان برای دریافت حق بیمه جلوگیری خواهد کرد. در برخی مواقع، کارکنان ادعا می کنند که در طول ساعات کار، مشکلات فیزیکی ای برای آن ها به وجود آمده؛ در صورتی که این دوربین ها را در محل کار آن ها نصب کرده باشید، صحت ماجرا مشخص می شود. به علاوه برخی از شرکت های بیمه، تخفیف های ویژه ای برای بیمه اداره هایی که مجهز به دوربین مداربسته هستند، در نظر می گیرند.

قابلیت کنترل از راه دور

قیمت دوربین مداربسته برای ادارات ، با توجه به برخی از قابلیت های این سیستم ها تعیین می شود. برخی از دوربین های مداربسته مجهز امروزی، با قابلیت کنترل از راه دور همراه هستند. وجود این قابلیت در این دوربین ها به شما امکان کنترل و هماهنگی بیشتر با کارکنان و پرسنل اداره را می دهد. به علاوه استفاده از این سیستم ها برای نظارت بر رفتار پرسنل با ارباب رجوع نیز اهمیت دارد.

خرید دوربین مداربسته برای شرکت ها و اداره ها

دوربین های آنالوگ و دیجیتال مناسب ترین انواع این سیستم ها برای استفاده در این مراکز به شمار می روند. دوربین های آنالوگ از وضوح تصاویر کمتری نسبت به فناوری های دیجیتال برخوردار می باشند. این سیستم ها کمی قدیمی شده اند و برخی قابلیت های دوربین های مدرن امروزی را ندارند. اما به دلیل پایین بودن قیمت و هزینه دوربین مداربسته اداری، میزان خرید آن ها در میان مشتریان افزایش یافته است. برای استفاده از این سیستم های امنیتی باید حداقل چند دوربین خریداری کنید؛ به این ترتیب نظارت و کنترل بر بخش های مختلف سازمان به سهولت انجام خواهد شد.

نصب دوربین مداربسته در شرکت ها

دسته بعدی دوربین های دیجیتالی هستند که وضوح تصاویر را بسیار افزایش می دهند. برخی از این دوربین ها از پهنای باند بیشتری برای انتقال تصاویر برخوردار می باشند. در این سیستم ها از یک سوئیچ مناسب برای سیستم ضبط کننده دوربین استفاده می کنند. این مسئله سبب کاهش تعداد کابل های مورد استفاده در فرایند نصب دوربین می شود.

این دستگاه ها با قابلیت رمز گذاری ساخته می شوند. از این رو ایمنی این تجهیزات نیز مورد تایید می باشد. دوربین های دیجیتالی با استفاده از فناوری های جدید در دنیای تکنولوژی ساخته می شوند و به همین خاطر بسیاری از قابلیت های و ویژگی های مورد نیاز برای حفظ ایمنی محیط را در بر می گیرند. از جمله آن ها می توان به قابلیت بزرگنمایی، اعلان موبایل، ضبط خودکار و… اشاره کرد.

همچنین بخوانید: دوربین مدار بسته برای موسسات مالی

نکات مهم در خرید دوربین مداربسته برای شرکت ها

خرید دوربین مداربسته برای ادارات با در نظر گرفتن نیازهای امنیتی و میزان بودجه مورد نظر انجام می شود. در این زمینه در نظر گرفتن برخی پارامترهای مهم برای خرید بهترین دوربین های مداربسته اهمیت دارد. از میان این پارامترها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تعداد دوربین های مورد نیاز: در نظر گرفتن ابعاد محیط شرکت یا اداره، تعداد دوربین مورد نیاز در این فضاها ارزیابی می شود. دوربین های مداربسته در این فضاها به گونه ای انتخاب می شوند که کل محیط را پوشش دهند.
  2. پوشش محیط داخل و خارج شرکت: برای انتخاب این دوربین ها باید به ویژگی های فیزیکی هر یک از آن ها دقت داشته باشید؛ برخی از ادارات محیط خارجی شرکت خود را نیز با این سیستم های امنیتی پوشش می دهند. دوربین مورد استفاده در این محیط ها در معرض گرد و غبار و تابش خورشید قرار دارد. به همین خاطر مقاومت و دوام آن در برابر این عوامل سنجیده می شود.
  3. میزان حجم ذخیره سازی دوربین: در این زمینه فاکتورهای متعددی دخالت دارند. از جمله آن ها می توان به وضوح تصاویر و میزان فیلم ضبط شده اشاره کرد که حجم ذخیره سازی مورد نیاز را تعیین می کنند. فرایند ذخیره سازی هم به صورت فیزیکی و هم به صورت ابری انجام می گیرد.
خرید دوربین مداربسته برای شرکت

برترین برندهای دوربین مداربسته برای اداره ها و شرکت ها

قیمت دوربین مداربسته برای شرکت ها و ادارات با در نظر گرفتن مدل و برند این سیستم های امنیتی تعیین می شود. هر یک از این اقلام بر اساس قابلیت های موجود، قیمت و هزینه به خصوصی دارند. برخی از مهمترین برندهای دوربین مداربسته را در زیر مشاهده می کنید:

  1. برند اکسیس : این برند به دلیل قابلیت رمز گذاری مورد استقبال ادارات و سازمان های بزرگ واقع شده است. با وجود این قابلیت، ایمنی اطلاعات ضبط شده در دوربین مداربسته تضمین می شود. این دوربین امکان ذخیره سازی مستقیم تصاویر را بر روی کارت های حافظه جانبی نیز فراهم می کند.
  2. برند بوش : این برند علاوه بر فعالیت در زمینه تولید لوازم خانگی، دوربین های مداربسته باکیفیتی برای حفظ تدابیر امنیتی در محیط های سازمانی ارائه می دهد. قیمت دوربین مداربسته برای اداره ها از برند بوش، کمی بالاتر است. مهمترین مزایا این برند شامل امکان تشخیص حرکت، صدا و آتش سوزی است. این دوربین آلارم های هشدار دهنده ای دارد که با استفاده از آن ها وقوع حوادث مختلف را اعلام می کند.
  3. برند ال جی : اگر به دنبال نصب ساده و راخت دوربین مداربسته در محیط هستید، خرید دوربین مداربسته برای شرکت ها و اداره ها را از برند ال جی انجام دهید.

همچنین بخوانید: دوربین مداربسته برای کلینیک های پزشکی

جمع بندی نهایی

خرید دوربین مداربسته برای ادارات در سال های اخیر گسترده تر از پیش شده است. هر یک از اداره ها با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از این تجهیزات ایمنی، انواع آن ها را برای محیط کار کارمندان، بخش های ورودی و خروجی اداره، لابی و سالن های انتظار و… مورد استفاده قرار می دهند. از این رو صنعت تولید دوربین مداربسته نیز پیشرفته تر از گذشته شده است. امروزه دوربین های مداربسته با قابلیت های به روز و منحصر به فردی ارائه می شوند که حفظ تدابیر امنیتی در محیط را ارتقا می دهند.

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02188970170 09128581120 info@imennet.net