در تماس باشید:

تماس بگیرید

(021) 66904541
info@imennet.net
شنبه - چهارشنبه 8:30 - 17:00 پنجشنبه 8:30 الی 14:00
فروش دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته 💡 فروش دوربین امنیتی مداربسته با قیمت مناسب

دوربین مدار بسته مخفف Closed Circuit Television است که به اختصار CCTV نامیده می شود. بنابراین سیستمی است که مدارها بسته هستند و همه عناصر مستقیما به هم متصل می شوند. دوربین های امنیتی احتمالا شناخته شده ترین کاربرد برای دوربین مداربسته هستند.
امروزه با گستره وسیعی از مشاغل و موسسات ، دامنه استفاده از دوربین مداربسته بسیار متنوع است. برخی از ارگان ها و نهادهای تجاری که به نصب سیستم های امنیتی نیاز دارند مثل بانک ها , بیمارستان ها , مجتمع های صنعتی , مراکز تجاری و ..... . دوربین های امنیتی نقطه کانونی هر سیستم امنیتی هستند.
ایمن شبکه هوشمند به عنوان یک شرکت پیشتاز در امنیت شبکه و سخت افزارهای مرتبط ، مفتخر است دوربین مداربسته هایک ویژن را با بهترین قیمت فروش دوربین حفاظتی و نظارتی و خدمات پشتیبانی را ارائه می کند.
فروش دوربین مداربسته
دوربین مدار بسته 💡 فروش دوربین امنیتی مداربسته با قیمت مناسب

دوربین مدار بسته چیست ؟

 دوربین مدار بسته (CCTV) چیست؟ cctv یک اصطلاح رایج در صنعت امنیت است . ممکن است آن را شنیده باشید , اما به این فکر کرده‌ اید که این مخفف چیست؟ و شامل چه چیزهایی می شود .
این واژه مخفف 'Closed Circuit Television است. بنابراین این سیستمی است که مدارها بسته هستند و همه عناصر مستقیما به هم متصل می شوند. این از پخش تلویزیونی متفاوت است زیرا سیگنال ها از طریق امواج پخش نمی شوند. سیستم های امنیتی احتمالا شناخته شده ترین کاربرد برای این تجهیزات امنیتی هستند.
با گستره وسیعی از مشاغل و موسسات ، دامنه استفاده شخصی از سیستم بسیار متنوع است. برخی از رایج ترین انواع نهادهای تجاری که به نصب سیستم های امنیتی نیاز دارند مثل بانک ها , بیمارستان ها , مجتمع های صنعتی , مراکز تجاری و ..... . دوربین ها نقطه کانونی هر سیستم دوربین های امنیتی هستند. دقیقا مانند چشم انسان ، تصویری را که برای مرکز کنترل ارسال می شود ثبت می کنند.
 

دوربین ایمن شبکه هوشمند

در یک سیستم دوربین های امنیتی ساده دوربین مستقیما توسط کابل کواکسیال به مانیتور متصل می شود و مستقیما برق را از مانیتور دریافت می کند. این دوربین خطی نامیده می شود. با استفاده از خروجی های اضافی به مانیتور می توان چندین دوربین را اضافه کرد.

این روزها معمولا وجود یک ضبط کننده فیلم به عنوان بخشی از سیستم های امنیتی است. این شامل اضافه شدن یک سوئیچر ویدئویی است که همه دوربین ها به آن متصل می شوند. سپس سوئیچ به ضبط کننده ویدئو متصل می شود که به نوبه خود به مانیتور متصل می شود.

 

 
  

چرا داشتن دوربین مدار بسته مهم است؟

از مهمترین نکات در داشتن دوربین‌مداربسته و دوربین امنیتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 •  می تواند از جرم جلوگیری کند
 • می تواند به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین به عنوان یک نیروی اجرای قانون عمل می کند
 • با جلوگیری از سرقت می تواند هزینه ها را کاهش دهد
 • این می تواند برای ایمنی دیگران استفاده شود. به عنوان مثال کمک به ردیابی افراد گم شده ، نظارت بر کارگرانی که در شرایط خطرناک کار می کنند.
 
 
 

چه کسی دوربین مدار بسته را اختراع کرد؟

 والتر بروش اولین دوربین را در سال 1942 در جریان جنگ جهانی دوم در آلمان اختراع کرد. هدف آن نظارت بر موشک های V-2 بود. فناوری این تجهیزات از سال 1949 به بعد به یک محصول تجاری تبدیل شد.
 

آیا دوربین های مداربسته صدا را ضبط می کنند؟

 اکثر دوربین های امنیتی صدا را ضبط نمی کنند ، اما برخی از آنها این توانایی دارند.
 

آیا دوربین‌های مدار بسته بدون اینترنت می‌تواند کار کند ؟

 بله ، به شرطی که دوربین ابزاری برای انتقال سیگنال به DVR یا NVR داشته باشد ، می تواند بدون اتصال به اینترنت کار کند.
 

DVR در دوربین‌مدار‌بسته چیست؟

 DVR مخفف ضبط کننده فیلم دیجیتال است ، جایی که فیلم های ویدئویی از دوربین‌های مدار‌بسته ذخیره می شود.
 

10 برند محبوب دوربین های امنیتی در سال 2020 در سراسر جهان :

2. اکسیس 

3. داهوا 

4. هانو ها تکوین 

5. بوش 

6. آیدیس 

7. Intelbras

8. یونی ویو 

9. ویوتک 

10. هانیول 

 
دوربین مداربسته
 

تکنولوژی دوربین های امنیتی

CCTV سیستمی است که به شما این امکان را می‌ دهد که نگاهی به آنچه در داخل و اطراف کسب ‌و کار شما رخ می‌ دهد داشته باشید . دوربین‌ ها و ناظران شما را قادر می ‌سازند تا رخداد ها را مشاهده کنید و فیلم‌ های ضبط ‌شده را برای مراجعات بعدی ثبت کنید .
تکنولوژی دوربین های امنیتی به مدت چندین دهه بوده‌ است , اما بهبود در سال‌ های اخیر حتی در دستگیری مجرمان در این اقدام موثر بوده و آن‌ها را به سمت عدالت سوق می‌ دهد . قسمت‌ های مختلف یک سیستم مداربسته و نحوه کار آن‌ ها را در نظر بگیرید .
هدف از دوربین ‌های امنیتی ثبت فیلم ، به خصوص در مناطق آسیب ‌پذیر و یا بالا در اطراف ساختمان شما است .

دوربین‌های امنیتی سیم‌ کشی شده از کابل ‌ها برای انتقال تصاویر و انجام مراقبت ویدئویی استفاده می ‌کنند اما این سیگنال زمانی تضعیف خواهد شد که دامنه انتقال بیش از ۱۲ متر باشد .

استفاده از کابل ‌ها , سوییچ‌ ها و تقویت‌ کننده‌ های مناسب می ‌توانند به غلبه بر این مشکل کمک کنند . دوربین ‌های متعددی می ‌توانند به یک نمایشگر واحد در یک اتاق امنیتی متصل شوند .
دوربین‌های آنالوگ سال‌ ها بوده و هنوز رایج ‌ترین نوع دوربین مداربسته امروز هستند . آن ‌ها کارکرد اساسی دارند و ویدئو را در محل ذخیره می‌ کنند .
دوربین‌های آی پی ( پروتکل اینترنت ) وظایف مشابه همتایان آنالوگ خود را انجام می ‌دهند , اما قابلیت‌ های بسیار بیشتری دارند. دوربین ‌های IP , تصاویر با رزولوشن بالاتر و ویژگی ‌های انعطاف ‌پذیرتر مانند زوم از راه دور و تغییر مکان را به خود اختصاص داده ‌اند.
آن ‌ها همچنین گزینه نمایش فیلم در یک مرورگر وب را به شما می ‌دهند . این امر امکان دریافت اطلاعیه در مورد هر چیز خاصی که دوربین شما ثبت می ‌کند - مانند حرکت در کسب‌ و کار شما در آدرس www . عیب عمده دوربین ‌های آی پی , هزینه و قیمت بالاتر آنهاست .

همه سیستم ‌های آن ها بسته به شرایط به مقداری از کابل ‌ها نیاز دارند , حتی آن ‌هایی که دوربین ‌های بی‌سیم دارند. کابل ‌ها بخش‌ های مختلفی از تجهیزات شامل مانیتور , ثبت‌کننده‌ ها , مودم ‌ها و دوربین ‌های سیمی را بهم متصل می ‌کنند .

 
 

ضبط کننده های ویدئو دوربین مداربسته

وقتی سیستم های امنیتی چیزی را می ‌بیند , یک ضبط کننده تصاویر می‌ گوید شما می ‌توانید به عقب برگردید و بعدا آن را مشاهده کنید .
شما می ‌توانید دوربین امنیتی خود را تنظیم کنید تا هر چیزی را که می بینند ثبت کنید , اما فضای ذخیره زیادی نیاز دارد . به همین دلیل , ممکن است بخواهید دوربین خود را فقط در زمان‌ های خاصی از روز یا زمانی که حرکت را تشخیص می ‌دهند ثبت کنید . گزینه ‌های ضبط ویدئو شما شامل dvr و nvr هستند .

DVR یا ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال ، جایگزینی مدرن برای ضبط کننده های آنالوگ هستند که از نوارهای ویدئویی استفاده می کنند. DVR ها تصاویر را از دوربین های آنالوگ با فرمت دیجیتال با وضوح و فریم مورد نظر در هر ثانیه ضبط می کنند. وقتی دیسک سخت پر می شود ، تصاویر جدید بروی قدیمی ترین فیلم ضبط می شوند.

NVR یا ضبط کننده های ویدیویی شبکه ، مشابه DVR ها کار می کنند ، اما با دوربین های IP سازگار هستند. دوربین ها و NVR شما از طریق سوئیچ شبکه یا روتر متصل می شوند. از طریق مرورگر وب یا برنامه تلفن همراه می توانید به راحتی به تصاویر موجود در NVR دسترسی پیدا کنید.

یک نکته درباره هارد دیسک ها: مطمئن شوید که هارد دیسک های نظارتی را برای DVR یا NVR خود انتخاب کرده اید. این قطعات با اجزای بادوام تری نسبت به هارد دیسک های رایج ساخته شده اند ، بنابراین در صورت لزوم می توانند 24 ساعته کار کنند.

برای مشاهده تصاویر زنده یا ضبط شده از دوربین های امنیتی خود ، باید DVR یا NVR خود را به تلویزیون یا مانیتور متصل کنید.

واحد نمایشگر برای سیستم مداربسته شما می تواند از یک صفحه نمایش تک رنگ ساده تا یک مانیتور رنگی HD باشد. اگر دوربین IP دارید ، می توانید از طریق تلفن هوشمند یا رایانه از راه دور تصاویر را مشاهده کنید.

با بسیاری از انواع مختلف دوربین ‌های حفاظتی در بازار ، اکنون راه‌ حل‌ های گوناگونی برای هر صنعت وجود دارد . در نتیجه این گستره عظیم ، انتخاب کدام نوع دوربین برای کسب‌ و کار شما کمی دشوار است .

9 تا از محبوب ترین نوع دوربین مدار بسته موجود:

 • دوربین های Dome
 • دوربین های Bullet
 • دوربین های C-Mount
 • دوربین های PTZ
 • دوربین های روز و شب
 • دوربین های Infrared / دوربین های امنیتی دید در شب
 • دوربین تحت شبکه (IP)
 • دوربین های‌مدار‌بسته بی سیم
 • دوربین های با کیفیت بالا (HD)
 • دوربین مداربسته حرارتی
 

دوربین های Dome

 
دوربین های مداربسته Dome
 
 

دوربین ‌های Dome نام خود را از ساختار گنبد شان می ‌گیرند . این دوربین های امنیتی برای تحمل همه عناصر در داخل و بیرون طراحی شده‌ اند . ساخت آن‌ ها اجازه می ‌دهد تا دوربین حتی در تنظیمات نور کم و یا بدون نور ناشی از LED کار کند.

مزایای اصلی

 • طراحی ساده به معنای آسان بودن کار با آن است
  مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز
  گنبد مقاوم در برابر خرابکاری به معنای دشوارتر شدن تداخل در دوربین است
  چرخش 360 درجه دوربین بنابراین می توانید تمام زوایا را پوشش دهید
 

دوربین های Bullet

 
دوربین های مداربسته Bullet
 
 

این نوع از دوربین های حفاظتی طراحی نمادین دارند که بسیار قابل‌ رویت است . آن ‌ها استوانه ‌ای هستند و قادرند مسافت‌ های طولانی را مشاهده کنند . دوربین‌ های گلوله ای بیش از همه در فضای باز قرار می ‌گیرند تا بتوانند در برابر آب , گرد و خاک مقاوم باشند .

مزایای اصلی دوربین های گلولهای

 • بسیار قابل مشاهده است بنابراین به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند
 • مقاوم در برابر آلودگی در محیط های چالش برانگیز
 • نظارت را در مسافت های طولانی فراهم می کند
 • بدنه نیز در برابر نور و باران محافظت می ‌کند
 
 

دوربین های C-Mount

 
دوربین های مداربسته C-Mount
 
 

دوربین‌های مدار‌بسته C-Mount گزینه ایده آل برای کسانی است که ممکن است مایل به انطباق با میدان دید باشند. آنها به لنزهای قابل جدا شدن مجهز هستند که می توانند برای کنترل فواصل مختلف ، در اطراف چرخانده شوند.

دوربین های C-Mount معمولا حجیم هستند ، بنابراین مانند دوربین های گلوله ای به عنوان یک بازدارنده قابل مشاهده در فعالیت های جنایی عمل می کنند.

مزایای اصلی دوربین‌های مدار‌بسته C-Mount

 • می توان لنزهای خاصی را به دوربین تعبیه کرد تا دامنه آن را به بیش از 12 متر برساند
 • ظاهری کاملا مشهود که مانع مجرمان می شود
 • برای محافظت از دوربین در محیط های سرد می توان قاب دوربین را اضافه کرد
 • ضد آب بودن آن را برای استفاده در فضای باز ایده آل می کند
 

دوربین های PTZ

 
دوربین های PTZ
 
 

با یک دوربین PTZ ، تیم امنیتی شما می تواند کنترل کاملی بر روی موارد ضبط شده داشته باشد. با لمس یک دکمه ، لنز دوربین امنیتی می تواند به چپ و راست بچرخد ، به سمت بالا و پایین متمایل شود و یا بزرگ و کوچک کند. این یک گزینه ایده آل است اگر یک محافظ امنیتی داشته باشید که در حال مشاهده یک فید ویدئوی زنده در سایت است.

مزایای اصلی دوربین های PTZ

 • بزرگنمایی نوری این دوربین ها به این معنی است که می توانید از نزدیک روی سوژه ها تمرکز کنید
 • ویژگی افقی و عمودی زمینه دید 360 درجه را فراهم می کند
 • وضوح تصویر معمولا بی عیب و نقص است بنابراین می توان ویژگی های صورت را از هم تشخیص داد
 • تیم امنیتی کنترل کامل ضبط را دارند و می توانند نسبت به شرایط زنده واکنش نشان دهند
 

دوربین های روز و شب

 این دوربین ها به طور خاص برای کارایی موثر ساخته شده اند ، صرف نظر از اینکه نور محیط آنها به چه خوبی است. هم در طول روز و هم در شب ، آنها تصاویر ویدئویی واضحی را ضبط می کنند که با تغییر شرایط نور پنهان نمی شوند. این امر از طریق تراشه های تصویر برداری بسیار حساس آنها حاصل می شود.

مزایای اصلی دوربین های روز و شب

 • ثبت واضح در نور کم
 • آن ها معمولا هم تصاویر رنگی و هم سیاه و سفید ظبط می کنند
 • می تواند علیرغم تابش خیره کننده ، تابش مستقیم نور خورشید ، بازتاب و نور ضعیف عمل کند
 • روکش محافظ دوربین را در مقابل عناصر خارجی محافظت می ‌کند

دوربین های Infrared / دوربین های امنیتی دید در شب

 
دوربین های Infrared
 
 

همانطور که از این نام پیداست ، این دوربین‌ ها طوری طراحی شده‌ اند که به طور بهینه در شرایط تاریکی مطلق عمل کنند . آن‌ ها با استفاده از فناوری مادون ‌قرمز به این کار دست می ‌یابند .

مدل ‌های مادون ‌قرمز گران ‌تر از دوربین‌ های روز / شب هستند و آن‌ هایی که این گزینه را انتخاب می‌کنند معمولا این کار را می ‌کنند چون ثبت تصاویر در شب برای امنیت کسب‌ و کار آن‌ ها حیاتی است .

مزایای اصلی دوربین های Infrared / دوربین های امنیتی دید در شب

 • LED های مادون قرمز امکان ضبط واضح را حتی در محیط های تاریک نیز دارند
 • فیلتر برش مادون قرمز در روز فعال می شود تا تصاویر واضح در شرایط روشن تری ایجاد شود
 • حتی در صورت مه ، گرد و غبار یا دود می تواند تصاویر را ضبط کند
 • تصاویر رنگی را در روز و سیاه و سفید را در شب ضبط می کند
 

دوربین مداربسته تحت شبکه (IP)

 
دوربین مداربسته تحت شبکه (IP)
 
 

این دوربین ها تصاویر زنده ای را در سراسر اینترنت به اشتراک می گذارند تا از هر جای کره زمین به راحتی دسترسی پیدا کنید. پهنای باند ویدئو فشرده شده است تا بتوانید از آن استفاده کنید . تصاویر بایگانی در ضبط کننده های ویدئویی شبکه (NVR) یا در نرم افزار ایمن برای دسترسی بعدی ذخیره می شوند.

مزایای اصلی دوربین مداربسته تحت شبکه (IP)

 • فیلم ها را می توان از هر جای دنیا به صورت آنلاین مشاهده کرد
 • فیلم بایگانی به راحتی در دسترس است
 • نصب آسان به عنوان کابل ‌های هم‌ محور و یک ایستگاه کامپیوتری الزامی نیست
 • تعمیر و نگهداری کم
 

دوربین امنیتی بی سیم

 دوربین امنیتی بی سیم برای به حداقل رساندن زمان نصب ایجاد شده اند. آنها همچنین ظاهر دوربین را بسیار مرتب تر می کنند ، که ممکن است عامل مهمی برای مکان هایی مانند موزه ها یا خانه های تجملی باشد. در نصب ip کم ها حتما باید حواستان به سیستم امنیتی دوربین مداربسته باشد.

مزایای اصلی دوربین‌های مدار بسته بی سیم

 • نصب راحت ‌تر
 • ظاهر تمیز و مرتب و اتصالات کم تر
 • تصاویر منتقل شده از طریق اینترنت در هر کجای دنیا قابل مشاهده است
 • ذخیره سازی امن و دسترسی آسان به تصاویر بایگانی
 

دوربین‌های امنیتی با کیفیت بالا (HD)

 دوربین‌های مدار بسته HD کیفیت تصویر بی نظیری را ارائه می دهند که تصاویر با وضوح بالا ارائه می دهند. بسته به بودجه شما ، آنها می توانند وضوح 720p را ارائه دهند ، تا حداکثر 4K. بنابراین هیچ خطری وجود ندارد که تصاویر با کیفیت کم به نظر برسد.

مزایای اصلی دوربین‌های امنیت محیط با کیفیت بالا (HD)

 • تصاویر با وضوح بالا سوژه ها را با وضوح کامل ضبط می کنند
 • وضوح اضافی را می توان با عملکرد بزرگنمایی نیز بدست آورد
 • در اکثر مدلهای دوربین امنیت محیطی مانند گنبدی و گلوله ای موجود است
 • تصاویر کاملا شفاف شناسایی مجرمانه غیرقابل انکاری را فراهم می کند
 

نحوه نصب دوربین های امنیتی

 شما بالاخره یک سیستم دوربین‌امنیتی خریداری کرده اید و اکنون زمان نصب آن فرا رسیده است. اگر کمی خسته شده اید ، شما را راهنمایی می کنیم. این روش ساده برای نصب راهنمای دوربین امنیتی ، روند کار را ساده می کند.
در گذشته ، پیچیدگی سیستم های امنیتی خانه اغلب به نصب و راه اندازی حرفه ای نیاز داشت. با رشد امنیت خانه ، صاحبان خانه ، اجاره کنندگان و صاحبان مشاغل کوچک می توانند به راحتی یک سیستم امنیتی اضافه کنند.
نیازهای نصب بسته به پیچیدگی سیستم متفاوت است ، از دوربین های امنیتی بدون سیم و بستن مستقل ، تا سیستم های امنیتی پیچیده چند دوربین. تیم متخصصان امنیتی ما به شما کمک می کنند تا نحوه نصب دوربین امنیتی ، از جمله مکان قرار دادن دوربین ها و همچنین نکات کلی نصب را یاد بگیرید.

قبل از اینکه ما به نکات فنی نحوه نصب یک دوربین ایمن بپردازیم ، ابتدا باید در مورد آماده سازی بحث کنیم. برنامه ریزی فقط ساده سازی نصب نیست ، بلکه اطمینان از این است که سیستم امنیتی شما متناسب با نیازهای امنیتی ملک شما است.

بسیاری از مردم بعد از اینکه دوربین امنیتی را خریداری کردند ، شروع به برنامه ریزی می کنند. در عوض ، با یک چک لیست امنیتی و ارزیابی وضعیت امنیتی فعلی خود شروع کنید.
هدف از این فرآیند تعیین آسیب پذیری های امنیتی شما و شناسایی نقاط دسترسی اصلی است. از این اطلاعات برای تعیین اینکه اندازه و نوع سیستم امنیتی نیازهای شما را برطرف می کند استفاده کنید.
یکی دیگر از فاکتورهای اساسی که باید در مرحله برنامه ریزی در نظر گرفته شود این است که مدتی زمان لازم را برای فکر کردن در مورد نوع دوربین امنیتی نیاز دارید.
از دوربین‌های داخلی و خارجی ، گرفته تا سیم و بی سیم ، انتخاب های زیادی وجود دارد.
 

برنامه ریزی - ملاحظات سیم کشی

 اکثر سیستم های دوربین امنیتی سیمی شامل کابل کشی هستند. با این حال ، طول کابل کشی مورد نیاز می تواند بر نوع سیستم امنیتی که نصب می کنید تاثیر بگذارد.
برای سیستم های استاندارد DVR ، به کابل های کواکسیال نیاز دارید که می تواند کیفیت تصویر را پس از حدود 90 متر کاهش دهد.
سیستم های NVR به کابل های اترنت مانند cat5e و cat6 نیاز دارند. کابل های اترنت انعطاف پذیری بیشتری دارند زیرا می توان از سوئیچ های شبکه برای افزایش طول کابل بدون تاثیر بر کیفیت تصویر استفاده کرد.
اطمینان حاصل کنید که از کابل های با کیفیت بالا استفاده می کنید ، زیرا این امر می تواند بر فاصله نصب دوربین تاثیر بگذارد و همچنان دارای عملکرد یکپارچه و بدون افت سیگنال باشد.
بخاطر داشته باشید که سیستم های DVR به دلیل وجود کابل بزرگتر معمولا به زمان نصب بیشتری نسبت به سیستم های NVR نیاز دارند.
کابل کشی حرفه ای شبکه و دوربین مدار بسته امروزه یک ضرورت می باشد که نیازمند علم ، دانش و تجربه فراوان می باشد.
 

دوربین‌های امنیتی را کجا قرار دهید

 بهینه ترین مکان قرارگیری دوربین‌های مدار‌بسته به کارکردی که برای شما دارد بستگی دارد. با این حال ، برخی نکات جهانی وجود دارد که همه باید آنها را دنبال کنند ، اگر در یک منطقه اشتباه نصب شود ، یک دوربین امنیتی می تواند نسبتا بی فایده باشد.

خواه دوربین های امنیتی خود را در داخل یا خارج از منزل خود قرار دهید ، نکته اصلی تمرکز بر مناطق خاص مورد علاقه است. به ارزیابی امنیتی خود - مسیری که به درهای ورودی و عقب (خانه یا محل کار) منتهی می شود ، راه های مختلف دسترسی افراد به ساختمان و هرگونه نقطه کور دوباره فکر کنید.

در برخی موارد ، ممکن است به چندین دوربین برای گرفتن مناطق خاص نیاز داشته باشید. یک قانون کلی نصب دوربین مدار بسته در زاویه رو به پایین برای تشخیص دقیق حرکت است.
مهم است که توجه داشته باشید ، این همیشه ضروری نخواهد بود ، به خصوص اگر از دوربین گنبدی با زاویه دید گسترده استفاده می کنید.

حداقل یک دوربین می خواهید درب ورودی شما را بپوشاند ، و بالقوه یک دوربین در پشتی شما را کنترل کند، زیرا اینها اغلب نقاط اصلی ورود هستند.

پنجره با دسترسی به طبقه همکف نیز از نقاط اصلی آسیب پذیری است و می توان آنها را با دوربین ، سنسور پنجره یا هر دو کنترل کرد.
به خاطر داشته باشید که دروازه یا گاراژ (در صورت وجود) نیز از نقاط دسترسی اصلی یک خانه یا محل کار هستند و همچنین باید بر آنها نظارت شود. پوشش امنیتی تمام نقاط دسترسی باید حفظ شود تا در صورت تلاش کسی برای ورود به ملک شما به شما هشدار دهد.
 

نحوه نصب دوربین‌های حفاظتی در فضای باز

 قرار دادن دوربین‌ها در فضای باز چند ملاحظه اضافی و منحصر به فرد دارد:

 1. از نور پس زمینه و شعله ور شدن لنز خودداری کنیدنور پس زمینه هنگامی رخ می دهد که نوری بسیار روشن وجود داشته باشد و فیلم را خاموش و در نتیجه یک تصویر کاملا کم رنگ و تقریبا سفید ایجاد کند.
 2. نور پس زمینه را می توان با هر نور روشن مانند خورشید ، چراغ امنیتی یا چراغ خیابان ایجاد کرد.
 3. بازتاب از خورشید یا سایر چراغ ها می تواند باعث شعله ور شدن لنز شود که منجر به ایجاد دایره یا نقطه در فیلم امنیتی شما می شود.
 4. برای جلوگیری از ضعف فیلم های امنیتی ، حتما دور از نور مستقیم خورشید با دوربین حفاظتی روبرو شوید.
 5. دوربین‌امنیتی را دور از دسترس نصب کنید
 6. اطمینان حاصل کنید که دوربین های مداربسته را در جایی قرار می دهید که دسترسی به آنها دشوار باشد. شما نمی خواهید به راحتی به تجهیزات شما دسترسی پیدا کنید ، زیرا یک متجاوز به راحتی می تواند آن را بشکند .
 7. با این حال ، مراقب باشید که دوربین را خیلی بلند نصب نکنید زیرا این امر می تواند توانایی شما را در شناسایی افراد گرفتار در دوربین کم کند.
 8. قدرت اتصال Wi-Fi را بررسی کنید
 9. هرچه دوربین از روتر شما فاصله بیشتری بگیرد ، دستیابی به سیگنال کافی دشوارتر خواهد بود. به همین ترتیب ، قدرت سیگنال خود را در هر مکان دوربین بررسی کنید. اگر سیگنال ضعیف است یا افت می کند ، می توانید یک توسعه دهنده Wi-Fi نصب کنید
 

نکات حرفه ای نصب

 1.  دسترسی به پریزهای برق را بررسی کنید (برای دوربین‌های امنیتی بدون سیم قابل استفاده نیست)
 2. قبل از نهایی کردن مکان دوربین ، دوربین را به ضبط کننده متصل کنید تا مطمئن شوید همه کارها به درستی انجام می شود.
 3. هنگام نصب دوربین حفاظتی ، قبل از ایجاد سوراخ ، دو بار اندازه گیری و بررسی کنید.
 4. زاویه و فیلم امنیتی را در طول مراحل نصب بررسی کنید
 5. شما می خواهید تایید کنید که آیا تجهیزات امنیتی در واقع در بهترین مکان است و هیچ نقطه کوری باقی نمی گذارد. به عنوان مثال ، ممکن است به نظر برسد که دوربین در مسیر درستی قرار دارد اما ممکن است تا زمانی که به نمای واقعی دوربین نگاه نکنید ، انسداد یا مشکلات خاصی را مشاهده نکنید.
 

ارائه مدلهای متنوع از برندهای معتبر شامل:

 • دوربين‌های مداربسته هایک ویژن ,
 • سيستم های نظارت تلويزيونی مدار بسته ،
 • درب بازكن های حفاظتی و تصويری,
 • كنترل دسترسی هوشمند و .......
 • نصب كامل و راه اندازی سيستم های امنيتی و حفاظتی براي دستيابی به عملكرد مطلوب و قابل اطمينان .
 • مشاوره در زمينه كنترل و گسترش محيط تحت پوشش دوربينها و ارتقاء سيستم هاي حفاظتي و بهينه سازی آن ها .
 • ارایه راه حلهای مناسب مبتنی بر دوربینهای تحت شبکه (IP Camera) و دوربینهای دید در شب (IR Camera) و ایجاد نقطه اتصال تجهیزات امنیتی به شبکه های محلی و سراسری و انجام تنظیمات دسترسی کاربران به کنترل تصاویر


در اینجا شما را با برخی از قابلیتهای دستگاههای قابل ارائه توسط کارشناسان این شرکت آشنا می نمائیم :

 • سهولت بازبينی تصاوير بر حسب تاريخ و ساعت .
 • دارای سيستم هوشمند Motion Detection با حساسيت قابل تنظيم .
 • قابليت حركت دوربين ها از راه دور از طريق تماس تلفني, شبكه ویا اينترنت .
 • قابليت مشاهده و انتقال تصاوير از طريق خط تلفن, اينترنت ویا شبكه .
 • قابليت تماس تلفنی و يا ارسال Email توسط سيستم در صورت تحریک سيستم هشدار Remote Alarm.
 
فروش دوربین مداربسته

خرید دوربین مدار بسته

 • شرکت ایمن شبکه هوشمند مفتخر است دوربین مداربسته هایک ویژن را با بهترین قیمت و خدمات پشتیبانی ارائه می کند، جهت خرید دوربین مدار بسته به فروشگاه ایمن نت مراجعه نمایید.
دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته

شاخص های ایمن نت در تحویل پروژه

شرکت ایمن شبکه هوشمند به پشتوانه شما مشتریان و با سالها تجربه توانسته افتخارات فراوانی را کسب نماید.

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

تیم متخصص حرفه ای
تیم متخصص حرفه ای

تیم متخصص حرفه ای

بهترین قیمت
بهترین قیمت

بهترین قیمت ممکن

ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
 • چرا داشتن دوربین مداربسته مهم است؟

  دوربین مدار بسته می تواند از جرم جلوگیری کند به عنوان مدرک مورد استفاده قرار گیرد و بنابراین به عنوان یک نیروی اجرای قانون عمل می کند،با جلوگیری از سرقت می تواند هزینه ها را کاهش دهد، این می تواند برای ایمنی دیگران استفاده شود. به عنوان مثال می تواند در ردیابی افراد گمشده کمک کند ، نظارت بر کارگرانی که در شرایط خطرناک کار می کنند و ... از کارکرد های مهم دوربین مداربسته است.

 • بهترین و پر فروش ترین برند دوربین مداربسته در جهان کدام است؟

  هایک ویژن Hikvision با ارائه طیف وسعی از دوربین های مدار بسته ایمن و با کیفیت توانسته است رتبه اول پرفروش ترین دوربین های مدار بسته در دنیا را از آن خود کند. 19 سال سابقه در تولید دوربیین های امنیتی از نقاط قوط این برند چینی می باشد  که در کنار قیمت مناسب این برند سبب شده پرفروشترین دوربین مداربسته در جهان باشد.  از دیگر نقاط قوط دوربین های هایک ویژن که سبب برتری آن نسبت به رقبا شده است نصب و راه اندازی آسان آن می باشد.

 • آیا دوربین مدار بسته به اینترنت نیاز دارد؟

  خیر، جهت استفاده از دوربین های مداربسته لزوما به اینترنت نیاز نیست البته به شرطی که دوربین ابزاری برای انتقال سیگنال به DVR یا NVR داشته باشد ، می تواند بدون اتصال به اینترنت هم کار کند. اما دوربین های تحت شبکه که به دستگاه NVR متصل نباشند و صفحه انتقال دهنده تصویر به تلفن همراه می باشند نیاز به اینترنت دارند.

 • دوربین های مداربسته در شب هم کار می کنند؟

  بله ، به شرط اینکه دوربین های مداربسته مخصوص دید در شب را تهیه نمایید می توانید تصاویر محیط را در محیط های تاریک هم داشته باشید. دوربین های امنیتی دید در شب متفاوت از دوربین های معمولی هستند و با استفاده از فناوری مادون ‌قرمز بطور بهینه در شرایط تاریکی مطلق عمل می کنند . مدل ‌های مادون ‌قرمز گران ‌تر از دوربین‌ های روز / شب هستند و آن‌ هایی که این گزینه را انتخاب می‌کنند معمولا این کار را می ‌کنند چون ثبت تصاویر در شب برای امنیت کسب‌ و کار آن‌ ها حیاتی است .

 • آیا می شود با دوربین مداربسته صدا رو هم ضبط کرد؟

   اکثر دوربین های مدار بسته صدا را ضبط نمی کنند ، اما برخی از آنها این توانایی دارند که هنگام خرید می توانید در صورت نیاز به این گزینه با مشاور دوربین های امنیتی ایمن نت حتما مطرح نمایید.

 • دوربین مدار بسته هک می شود؟

  دوربین مدار بسته هم همانند سایر اجزای شبکه اگر که نکات امنیتی در نصب و راه اندازی آن رعایت نشود امکان هک شدن را دارد. در نصب و راه اندازی روبین های مدار بسته حتما باید نکات امنیتی رعایت شود. در جهت بالا بردن امنیت دوربین های مداربسته به مقاله مورد نظر در سایت ایمن نت مراجعه نمایید، بهترین دوربین مداربسته بیسیم هم اگر که این نکات ایمنی را انجام ندهد ممکن است هک شود.