• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

شرکت پشتیبانی شبکه

بهترین روش برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، یک شرکت پیمانکار متخصص فناوری اطلاعات در سطح سازمانی است که همیشه در دسترس باشد و تحت یک قرارداد پشتیبانی به سرویس دهی بپردازد.

ایمن شبکه هوشمند به عنوان پیمانکار نگهداری شبکه ، زیر نظر سازمان نظام صنفی تهران، جزو شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه برتر می باشد که با سابقه چندین ساله و رزومه عالی و همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی بسیار زیاد، آماده ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه در اقصی نقاط کشور می باشد.

اطمینان از پایداری و عملکرد بهینه، کنترل ترافیک و ازدحام ، پشتیبانی کارمندان، امنیت اطلاعات از فواید پشتیبانی شبکه رایانه ای سازمان شما برای بهره وری و رشد بهتر بر بستری بهینه و امن است.

تلفنهای تحت شبکه و VOIP

چرا پشتیبانی شبکه مهم است؟

نگهداری شبکه (Network maintenance) بسیار مهمتر از راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد. در صورتی که شما هزینه های بسیاری برای تجهیزات شبکه بپردازید و یک شبکه رایانه ای دقیق راه اندازی نمایید اما با تکنولوژی های روز پیشرفت نکنید، مسلما ضررهای هنگفتی به سازمان شما وارد خواهد شد.

تیم متخصص نگهداری و پشتیبانی شبکه از زمان راه اندازی در کنار شما خواهند بود تا اطمینان حاصل نمایند که شبکه شما همیشه ایمن، پایدار و بروز خواهد بود. همانند یک اتومبیل که نیازمند سرویس های دوره ای و نگهداری است ، شبکه رایانه ای سازمان شما نیز نیازمند سرویس دوره ای شبکه و سخت افزار می باشد.

اما نکته مهم در این بین اعتماد کردن به یک شرکت متخصص در خدمات، نگهداری و پشتیبانی شبکه است. سابقه شرکت و مدت زمان فعالیت یک شرکت متخصص می تواند در تصمیم گیری شما نقش سازنده ای داشته باشد. تنوع سخت افزارها و نرم افزارهای شبکه مورد استفاده نیازمند دانش بسیاری بالایی برای نگهداری می باشد.

از بسیاری جهات، فناوری اطلاعات درست مانند علم پزشکی است (به استثنای اینکه انسان ها بی نهایت با ارزش تر از رایانه هستند.) ما درباره بدن و علم انسان چیزهای زیادی می دانیم، اما چیزهای زیادی هم وجود دارد که نمی دانیم. بسیاری از موارد غیر قابل پیش بینی است. در دنیای کامپیوتر هم همینطور است. مسئولیت ما کمک به سازمان ها و شرکت ها در تسلط بر تجهیزات فنی متعلق به آنها است.

پشتیبانی شبکه چیست؟

به معنای گسترده، پشتیبانی شبکه، همه مواردی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال، سازنده و به روز نگه می دارد، شامل می شود. این به شما اطمینان می دهد که سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند.

باید اطمینان حاصل نمایید هیچ ازدحامی وجود ندارد و شبکه رایانه ای سازمان شما به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند. این همچنین به معنای حمایت از افرادی است که از تجهیزات استفاده می کنند، این قسمت مهمترین قسمت پشتیبانی و نگهداری شبکه است.

به طور خاص، پشتیبانی شبکه گسترده است:

 • از کارهای تعمیر و نگهداری منظم
 • عیب یابی شبکه های کامپیوتری
 • آزمایش و عیب یابی مشکلات
 • طراحی و توسعه
 • افزودن ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری

متخصصان نگهداری شبکه رایانه ای که به آنها متخصص پشتیبانی فنی نیز گفته می شود، افرادی هستند که این وظایف را انجام می دهند. آنها مشکلات شبکه رایانه ای را تجزیه و تحلیل، عیب یابی و ارزیابی می کنند و نقش مهمی در تعمیر و نگهداری شبکه های سازمانی دارند.

یک متخصص پشتیبانی شبکه ممکن است بخشی از تیم پشتیبانی IT داخلی سازمان باشد یا به عنوان بخشی از کارکنان پشتیبانی فنی ارائه دهنده خدمات شبکه باشد.

شرکت ایمن شبکه هوشمند با تجربه 18 ساله و استفاده از برترین کارشناسان و متخصصان شبکه به عنوان یک شرکت پیمانکار خدمات شبکه آماده همکاری با سازمان ها، ارگانی های دولتی، شرکت های کوچک و بزرگ در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه می باشد.

خدمات پشتیبانی شبکه در چند گام

جهت خدمات بهینه پشتیبانی شبکه باید چند گام مهم طی شود :

1

رسیدن به نقطه مناسب

اولین قدم بررسی وضعیت موجود و رسیدن به نقطه مناسب جهت پشتیبانی می باشد

2

3

بکاپ گیری شبکه

راه اندازی یا اصلاح ساختار پشتیبان گیری شبکه در مواقع ضروری در جهت نگهداری از اقدامات انجام شده

4

کنترل دسترسی شبکه

کنترل منظم نحوه دسترسی های عوامل و پرسنل به منابع شبکه

5

مدیریت شبکه

ارایه راهکارهای مناسب جهت مدیریت مناسب و درست منابع موجود در شبکه

6

گام نهایی

انجام هماهنگی های لازم برای مذاکرات و جلسات با سایر سرویس دهنده گان خدمت فناوری اطلاعات به مجموعه

درخواست مشاوره اختصاصی

جهت دریافت مشاوره توسط کارشناسان فنی ایمن نت لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید:

"الزامی" indicates required fields

Seven-key-points-to-consider-to-get-the-best-Managed-Security-Service-Provider

انجام و ارایه خدمات امنیت شبکه

557

تامین تجهیزات شبکه

1693907869689_mobile-3

خدمات تلفنهای تحت شبکه و VOIP

young-network-engineer-working-server-room_23-2148323441-1

انجام خدمات پسیو و کابل کشی شبکه

HOW-TO-INSTALL-WIRELESS-SECURITY-CAMERA-SYSTEM-AT-HOME

دوربینهای مداربسته مبتنی بر شبکه

story-img1

انجام و ارائه خدمات اکتیو شبکه

شرح وظایف (Help Desk) شبکه

هلپ دسک (Help Desk) نقش مهمی دارد و معمولاً به عنوان مرکز پشتیبانی تکنیکی و رفع اشکال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پشتیبانی فنی

یکی از اصلی‌ترین وظایف هلپ دسک شبکه، پشتیبانی تکنیکی کاربران و مشتریان است.

رفع اشکال

اعضای هلپ دسک مسئول تشخیص و رفع مشکلات شبکه هستند.

مدیریت تیکت ها

هلپ دسک شبکه تیکت‌ها یا درخواست‌های کاربران را ثبت، پیگیری، و ردیابی می‌کند.

ارائه راهنمایی

اعضای هلپ دسک ممکن است کاربران را در استفاده صحیح از سیستم‌ها، نرم‌افزارها و سرویس‌های شبکه راهنمایی دهند.

نگهداری اسناد و مستندات

هلپ دسک معمولاً به نگهداری اسناد مرتبط با راه‌حل‌ها، مشکلات رایج، و مستندات تکنیکی مرتبط با شبکه نیز مشغول است.

ارتقاء و بروز رسانی ها

تیم هلپ دسک مسئول ارتقاء و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در شبکه نیز می‌باشد.

ارزش های ایمن نت

باورمان این است که دارایی ارزشمند ایمن نت مشتریان وزین این شرکت هستند که حاصل خدمات شایسته ما در طول 13 سال گذشته می باشد، پرسنل ایمن نت با تمام وجود از دارایی خود محافظت خواهد نمود.

15
سال تجربه مفید
500
پروژه های کوچک و بزرگ
135
مشتریان وفادار
20
تیم همکاران ما

شرح وظایف ادمینیستراتور شبکه (Network Administrator)

وظایف ادمینیستراتور شبکه ممکن است بسته به اندازه و پیچیدگی شبکه، نوع سازمان، و تکنولوژی‌های استفاده شده تغییر کند. اما در کل، ادمینیستراتور شبکه مسئولیت اجرای و مدیریت تمام جنبه‌های مرتبط با شبکه را بر عهده دارد.

مدیریت سخت‌افزارها

ادمینیستراتور شبکه مسئول نصب، پیکربندی، نگهداری و ارتقاء تجهیزات سخت‌افزاری شبکه مانند سرورها، روترها، سوئیچ‌ها، فایروال‌ها و دیگر دستگاه‌های مورد نیاز است. این شامل جلوگیری از خرابی و تعمیر تجهیزات نیز می‌شود.

پیکربندی و مدیریت سیستم‌عامل

ادمینیستراتور شبکه باید سیستم‌عامل‌های سرورها و دستگاه‌های شبکه را پیکربندی و مدیریت کند. این شامل نصب و تنظیمات اولیه، به‌روزرسانی‌ها، و مدیریت کاربران و دسترسی‌ها می‌شود.

نظارت بر عملکرد شبکه

ادمینیستراتور شبکه باید عملکرد شبکه را نظارت کرده و از کارایی و پایداری آن اطمینان حاصل کند. این شامل مانیتورینگ ترافیک شبکه، نظارت بر پهنای باند، تشخیص و رفع مشکلات شبکه و اعمال تغییرات برای بهینه‌سازی عملکرد است.

امنیت شبکه

حفاظت از شبکه در برابر تهدیدات امنیتی یکی از وظایف اصلی ادمینیستراتور شبکه است. این شامل اجرای تنظیمات امنیتی مانند فایروال، آپدیت‌های امنیتی، شناسایی و جلوگیری از نفوذها، و مدیریت دسترسی‌های کاربران به منابع شبکه می‌شود.

مدیریت تهدیدات و رمزنگاری

ادمینیستراتور شبکه باید تهدیدات امنیتی را تشخیص داده و به دنبال راه‌های مقابله با آنها باشد.

مدیریت پشتیبانی و بازیابی

ادمینیستراتور شبکه باید سیاست‌ها و راهکارهای پشتیبانی و بازیابی اطلاعات در مورد مشکلات و خرابی‌های احتمالی را تعیین کند و آنها را اجرا کند.

مدیریت کاربران

ادمینیستراتور شبکه مسئولیت مدیریت حساب‌های کاربری، دسترسی‌ها، گروه‌ها، و سطوح دسترسی کاربران به منابع شبکه را دارد.

پشتیبانی فنی

ادمینیستراتور شبکه باید به کاربران پشتیبانی فنی ارائه دهد و به سوالات و مشکلات آنها پاسخ دهد.

به‌روزرسانی نرم‌افزارها

ادمینیستراتور شبکه باید نرم‌افزارها و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در شبکه را به‌روز نگه دارد تا از آسیب‌پذیری‌های امنیتی جلوگیری کند.

مدیریت مستندات:

ادمینیستراتور شبکه باید مستندات مرتبط با تنظیمات، نصب و راه‌اندازی‌ها، و تغییرات انجام شده در شبکه را به روز نگه دارد.

قرارداد نگهداری شبکه با پیمانکار و متخصص شبکه کامپیوتری

پشتیبانی شبکه باید برای هر سازمانی که با داده ها و سیستم های شبکه کار می کند از اولویت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر محافظت از دارایی ها و یکپارچگی داده ها در برابر سو استفاده های خارجی، پایداری و امنیت شبکه همچنین می تواند ترافیک شبکه را با کارایی بیشتری مدیریت کند، عملکرد شبکه را افزایش دهد و از اشتراک داده ایمن بین کارمندان و منابع داده اطمینان حاصل کند. ابزارها و برنامه های کاربردی بسیاری در دسترس است که می تواند به شما کمک کند تا شبکه های خود را از بروز نگه دارید. باید مجموعه ای از راه حل های نگهداری شبکه ارائه شود که اطمینان از استیبل بودن شبکه در سراسر شرکت شما را فراهم کند.

پیشگیری از ازدحام ترافیک، مطمئن شدن از اینکه سیستم ها با سرعتی مناسب کار می کند، فضای ذخیره سازی پر نشده باشد و به طور دقیق به روزرسانی ها اعمال می شوند. در دنیای امروز نظارت بر شبکه به اندازه کارهای دیگری مهم است. ما خدمات حرفه ای و سریع تحت عنوان پیمانکار خدمات پشتیبانی شبکه را برای انواع مشاغل در هر اندازه ای در کسب و کارهای متنوع ارائه می دهیم. مهندسین خبره ما از نزدیک با کارفرمایان همکاری دارند تا بهترین پشتیبانی شبکه و رفع سریع مشکلات و ایرادات را فراهم کنند. تمام این موارد در عین حال ارائه خدمات عالی و مناسب به مشتری است.

کارشناسان
 • جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
02174391800
cctv

انواع کاربرد دوربین مدار بسته بر اساس کاربرد

انواع دوربین مداربسته

دوربین دام Dome

دوربین دام نام خود را از ساختار گنبد شان می ‌گیرند. این دوربین های امنیتی برای تحمل همه عناصر در داخل و بیرون طراحی شده‌ اند. ساخت آن‌ ها اجازه می ‌دهد تا دوربین مدار بسته حتی در تنظیمات نور کم و یا بدون نور ناشی از LED کار کند.

مزایای اصلی خرید دوربین مداربسته دام

طراحی ساده به معنای آسان بودن کار با آن است
مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز
گنبد مقاوم در برابر خرابکاری به معنای دشوارتر شدن تداخل در دوربین مدار بسته است
چرخش 360 درجه دوربین بنابراین می توانید تمام زوایا را پوشش دهید.

انواع دوربین مداربسته

دوربین بولت bullet

این نوع از دوربین های حفاظتی طراحی نمادین دارند که بسیار قابل‌ رویت است. آن ‌ها استوانه ‌ای هستند و قادرند مسافت‌ های طولانی را مشاهده کنند. دوربین گلوله ای بیش از همه در فضای باز قرار می ‌گیرند تا بتوانند در برابر آب، گرد و خاک مقاوم باشند.

مزایای اصلی خرید دوربین مداربسته بولت

بسیار قابل مشاهده است بنابراین به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند
مقاوم در برابر آلودگی در محیط های چالش برانگیز
خرید دوربین مداربسته گلوله ای نظارت را در مسافت های طولانی فراهم می کند
بدنه نیز در برابر نور و باران محافظت می ‌کند

انواع دوربین مداربسته

خرید دوربین اسپید دام PTZ

با یک دوربین PTZ، تیم امنیتی شما می تواند کنترل کاملی بر روی موارد ضبط شده داشته باشد. با لمس یک دکمه، لنز دوربین امنیتی می تواند به چپ و راست بچرخد، به سمت بالا و پایین متمایل شود و یا بزرگ و کوچک کند. این یک گزینه ایده آل است اگر یک محافظ امنیتی داشته باشید که در حال مشاهده یک فید ویدئوی زنده در سایت است.

مزایای اصلی خرید دوربین مداربسته PTZ

 • بزرگنمایی نوری این دوربین ها به این معنی است که می توانید از نزدیک روی سوژه ها تمرکز کنید
 • خرید دوربین مدار بسته ویژگی افقی و عمودی زمینه دید 360 درجه را فراهم می کند

 • وضوح تصویر معمولا بی عیب و نقص است بنابراین می توان ویژگی های صورت را از هم تشخیص داد

 • تیم امنیتی کنترل کامل ضبط را دارند و می توانند نسبت به شرایط زنده واکنش نشان دهند

انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته سی مانت C-Mount

دوربین مدار بسته C-Mount با توجه به قیمت دوربین مداربسته گزینه ایده آل برای کسانی است که ممکن است مایل به انطباق با میدان دید باشند. آنها به لنزهای قابل جدا شدن مجهز هستند که می توانند برای کنترل فواصل مختلف، در اطراف چرخانده شوند. دوربین C-Mount معمولا حجیم هستند، بنابراین مانند دوربین های گلوله ای به عنوان یک بازدارنده قابل مشاهده در فعالیت های جنایی عمل می کنند.

مزایای اصلی خرید و فروش دوربین مدار بسته C-Mount

می توان لنزهای خاصی را به دوربین تعبیه کرد تا دامنه آن را به بیش از 12 متر برساند
ظاهری کاملا مشهود که مانع مجرمان می شود
برای محافظت از این دوربین مدار بسته در محیط های سرد می توان قاب دوربین را اضافه کرد
ضد آب بودن آن را برای استفاده در فضای باز ایده آل می کند

انواع دوربین مداربسته

دوربین باکس

دوربین های باکس یکی دیگر از انواع دوربین های مداربسته هستند که بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. شکل آن ها جعبه ای و شبیه به مکعب های مستطیلی است. لنزهای این دوربین از قبل نصب نشده اند و باید جداگانه تهیه و نصب شوند. جالب است بدانید که این نوع دوربین مداربسته یکی از پرفروش ترین دوربین های مداربسته در سراسر جهان در سال 2022 می باشد. این آمار توسط نرم افزار آماری IP Video System Design Tools تولید می شود که بر اساس فعالیت مشتریان در سراسر جهان جمع آوری می شود.

مزایای اصلی خرید دوربین باکس

دوربین های مداربسته باکس در مکان ها و کارخانه هایی استفاده می شود که هر نوع سرقتی خطرات جدی برای فرد ایجاد می کند. و با نصب این دوربین های مدار بسته با کیفیت خوب در این محیط ها از هرگونه احتمال سرقت جلوگیری می شود.

همچنین دوربین مداربسته باکس یکی از محبوب ترین دوربین های کنترل از راه دور است، که با اتصال به اینترنت به راحتی می توان آن ها را از راه دور کنترل کرد. این مزیت به شما امکان دسترسی 24 ساعته و 7 روزه در زمان واقعی را به فیلم های دوربین خود می دهد.

انواع دوربین مداربسته

معرفی دوربین مدار بسته چشم ماهی

دوربین های مداربسته Fisheye دارای میدان دید وسیع تا 360 درجه بوده و در پشت بام نصب می شوند. به همین دلیل با تهیه یکی از آن ها می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید و از نصب دوربین های زیاد خودداری نمایید.

دوربین های چشم ماهی به این دلیل نامگذاری شده اند که طراحی آن ها شبیه چشم ماهی است.

مزایای اصلی خرید دوربین مدار بسته چشم ماهی

این دوربین ها امکان دید 180 یا 360 درجه را فراهم می کنند. با استفاده از این محصول می توانید تعداد دوربین های استفاده شده در این روش را کاهش دهید. دوربین چشم ماهی دارای لنز ثابت است و باید روی سقفی با ارتفاع حداقل 3 متر متمرکز شود تا تصویر خاصی از محیط تحت پوشش ارائه شود.

انواع دوربین مداربسته

معرفی دوربین لامپی

دوربین مداربسته لامپی یکی از بهترین و پرفروش ترین دوربین های مداربسته در سال های گذشته بوده است. اکثر اشخاص به دلیل راحتی در نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته لامپی این کالا را خریداری می کنند. همچنین قیمت ارزان دوربین لامپی نیز عاملی است که در خرید این کالا تاثیرگذار است.

امروزه یکی از دغدغه های افراد نصب دوربین مداربسته است. که گاهی اوقات از نظر هزینه و زمان مشکلاتی را به وجود می آورد؛ ولی دوربین مداربسته لامپی یک دوربین شگفت انگیز است. جهت نصب دوربین لامپی فقط باید این دوربین را مثل یک لامپ به سرپیچ وصل نمایید.

مزایای اصلی دوربین لامپی

یکی از مزایای دوربین های مدار بسته لامپی عدم نیاز به اتصال به برق آنهاست. کافی است این دوربین را به سرپیچ لامپ متصل کنید و انرژی لازم را از برق شهر تامین کنید.

دوربین لامپی نوعی دوربین مداربسته بی سیم یا وایرلس است که بدون سیم کشی به مودم متصل می شود و تصاویر آن منطقه را ضبط می کند.

بدون شک کیفیت تصویر بالا یکی از مهمترین شاخص های دوربین مداربسته است. دوربین مداربسته لامپی زاویه 360 درجه با کیفیت 960P را ارائه می دهد، که هیچ نقطه کوری برجای نمی گذارد و انتخاب خوبی برای منازل مسکونی و محل کار است.

انواع دوربین مداربسته

معرفی دوربین بی سیم وایرلس

همانطور که از نام این محصول پیداست، بی سیم بودن این دوربین نصب این محصول را بسیار آسان می کند، بنابراین نیازی به کابل خاصی نیست. البته همه دوربین ها نیاز به برق دارند، که فقط کابل های کوتاه باید این کار را انجام دهند. برخی از دوربین‌های بی‌سیم از باتری داخلی نیز استفاده می‌کنند تا در صورت قطع برق، ساعت‌ها دوام بیاورند.

مزایای اصلی خرید معرفی دوربین بی سیم وایرلس

نصب راحت ‌تر
ظاهر تمیز و مرتب و اتصالات کم تر
تصاویر منتقل شده از طریق اینترنت در هر کجای دنیا قابل مشاهده است
ذخیره سازی امن و دسترسی آسان به تصاویر بایگانی

انواع دوربین مداربسته

معرفی دوربین پین هول

پین هول ها نیز نمونه ای از دوربین های مداربسته هستند که اندازه های مینیاتوری دارند و به همین دلیل در مکان هایی که فضای کافی وجود ندارد یا در مواردی که نصب مخفیانه دوربین ضروری است از آن ها استفاده می شود.

دوربین های پین هول که به آن ها دوربین سوزنی نیز می گویند، دارای scope هستند و می توان از آنها به عنوان دوربین مخفی در موارد امنیتی استفاده کرد. اندازه بدنه کوچک و لنز کوچک این دوربین امکان ثبت تصاویر را حتی با دیافراگم 3 میلی متری نیز فراهم کرده است.

مزایای اصلی خرید معرفی دوربین پین هول

این دوربین ها روی VCD 12 ولت کار می کنند و کیفیت صداها به دلیل سایز کوچک دوربین تا حدودی کاهش می یابد. این نوع دوربین ها در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا برای جلوگیری از سرقت استفاده نمی شوند ولی بیشتر در موارد جاسوسی کاربرد دارند. امروزه شرکت های مختلفی طراحی دوربین مداربسته پین هول را انجام می دهند و انواع دوربین های مداربسته سوزنی را تولید می کنند و هر کدام از آن ها قیمت و کیفیت متفاوتی دارند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

محصولات پر فروش

نحوه نصب دوربین مداربسته امنیتی

شما بالاخره یک سیستم دوربین امنیتی خریداری کرده اید و اکنون زمان نصب آن فرا رسیده است. اگر کمی خسته شده اید، شما را راهنمایی می کنیم. پس از خرید دوربین مداربسته این روش ساده برای نصب راهنمای دوربین امنیتی، روند کار را ساده می کند. در گذشته، پیچیدگی سیستم های امنیتی خانه اغلب به نصب و راه اندازی حرفه ای دوربین مداربسته نیاز داشت. با رشد امنیت خانه، صاحبان خانه، اجاره کنندگان و صاحبان مشاغل کوچک می توانند به راحتی یک سیستم امنیتی اضافه کنند. نیازهای نصب بسته به پیچیدگی سیستم متفاوت است، از دوربین های امنیتی بدون سیم و بستن مستقل، تا سیستم های امنیتی پیچیده چند دوربین. تیم متخصصان امنیتی ما به شما کمک می کنند تا نحوه نصب دوربین مداربسته، از جمله مکان قرار دادن دوربین های مداربسته و همچنین نکات کلی نصب را یاد بگیرید.

قبل از اینکه ما به نکات فنی نحوه نصب یک دوربین ایمن بپردازیم، ابتدا باید در مورد آماده سازی بحث کنیم. برنامه ریزی فقط خرید و فروش دوربین مداربسته و ساده سازی نصب دوربین مداربسته نیست، بلکه اطمینان از این است که سیستم امنیتی شما متناسب با نیازهای امنیتی ملک شما است. بسیاری از مردم بعد از اینکه دوربین امنیتی را خریداری کردند، شروع به برنامه ریزی می کنند. در عوض، با یک چک لیست امنیتی و ارزیابی وضعیت امنیتی فعلی خود شروع کنید. هدف از این فرآیند تعیین آسیب پذیری های امنیتی شما و شناسایی نقاط دسترسی اصلی است. از این اطلاعات برای تعیین اینکه اندازه و نوع سیستم امنیتی نیازهای شما را برطرف می کند استفاده کنید.
یکی دیگر از فاکتورهای اساسی که باید در مرحله برنامه ریزی در نظر گرفته شود این است که مدتی زمان لازم را برای فکر کردن در مورد نوع دوربین امنیتی نیاز دارید. از دوربین‌های داخلی و خارجی، گرفته تا سیم و بی سیم، انتخاب های زیادی جهت خرید دوربین مدار بسته وجود دارد.

برنامه ریزی - ملاحظات سیم کشی دوربین مداربسته

اکثر سیستم های دوربین امنیتی سیمی شامل کابل کشی هستند. با این حال، طول کابل کشی مورد نیاز می تواند بر نوع سیستم امنیتی که نصب می کنید تاثیر بگذارد. برای سیستم های استاندارد DVR، به کابل های کواکسیال نیاز دارید که می تواند کیفیت تصویر را پس از حدود 90 متر کاهش دهد. سیستم های NVR به کابل های اترنت مانند cat5e و cat6 نیاز دارند. کابل های اترنت انعطاف پذیری بیشتری دارند زیرا می توان از سوئیچ های شبکه برای افزایش طول کابل بدون تاثیر بر کیفیت تصویر استفاده کرد. اطمینان حاصل کنید که از کابل های با کیفیت بالا استفاده می کنید، زیرا این امر می تواند بر فاصله نصب دوربین مداربسته تاثیر بگذارد و همچنان دارای عملکرد یکپارچه و بدون افت سیگنال باشد.

بخاطر داشته باشید که سیستم های DVR به دلیل وجود کابل بزرگتر معمولا به زمان نصب بیشتری نسبت به سیستم های NVR نیاز دارند. کابل کشی حرفه ای شبکه و خرید دوربین مداربسته امروزه یک ضرورت می باشد که نیازمند علم، دانش و تجربه فراوان می باشد.

تکنولوژی دوربین های امنیتی

CCTV سیستمی است که به شما این امکان را می‌ دهد که نگاهی به آنچه در داخل و اطراف کسب ‌و کار شما رخ می‌ دهد داشته باشید . دوربین‌ ها و ناظران شما را قادر می ‌سازند تا رخداد ها را مشاهده کنید و فیلم‌ های ضبط ‌شده را برای مراجعات بعدی ثبت کنید.

تکنولوژی دوربین های امنیتی به مدت چندین دهه بوده‌ است، اما بهبود در سال‌ های اخیر حتی در دستگیری مجرمان در این اقدام موثر بوده و آن‌ها را به سمت عدالت سوق می‌ دهد. قسمت‌ های مختلف یک سیستم دوربین مداربسته و نحوه کار آن‌ ها را در نظر بگیرید.

هدف از دوربین ‌های امنیتی ثبت فیلم، به خصوص در مناطق آسیب ‌پذیر و یا بالا در اطراف ساختمان شما است. دوربین‌های امنیتی سیم‌ کشی شده از کابل ‌ها برای انتقال تصاویر و انجام مراقبت ویدئویی استفاده می ‌کنند اما این سیگنال زمانی تضعیف خواهد شد که دامنه انتقال بیش از ۱۲ متر باشد.

استفاده از کابل ‌ها، سوییچ‌ ها و تقویت‌ کننده‌ های مناسب می ‌توانند به غلبه بر این مشکل کمک کنند. دوربین مدار بسته متعددی می ‌توانند به یک نمایشگر واحد در یک اتاق امنیتی متصل شوند.

دوربین‌های آنالوگ سال‌ ها بوده و هنوز رایج ‌ترین نوع دوربین مداربسته امروز هستند. آن ‌ها کارکرد اساسی دارند و ویدئو را در محل ذخیره می‌ کنند.

دوربین‌های آی پی (پروتکل اینترنت) وظایف مشابه همتایان آنالوگ خود را انجام می ‌دهند، اما قابلیت‌ های بسیار بیشتری دارند. دوربین ‌های IP، تصاویر با رزولوشن بالاتر و ویژگی ‌های انعطاف ‌پذیرتر مانند زوم از راه دور و تغییر مکان را به خود اختصاص داده ‌اند.
آن ‌ها همچنین گزینه نمایش فیلم در یک مرورگر وب را به شما می ‌دهند. این امر امکان دریافت اطلاعیه در مورد هر چیز خاصی که دوربین مداربسته شما ثبت می ‌کند – مانند حرکت در کسب‌ و کار شما در آدرس www . عیب عمده دوربین مداربسته آی پی، هزینه و قیمت این دوربین ها است.

همه سیستم ‌های آن ها بسته به شرایط به مقداری از کابل ‌ها نیاز دارند، حتی آن ‌هایی که دوربین ‌های بی‌سیم دارند. کابل ‌ها بخش‌ های مختلفی از تجهیزات شامل مانیتور، ثبت‌کننده‌ ها، مودم ‌ها و دوربین ‌های سیمی را بهم متصل می ‌کنند.

بنابراین این سیستمی است که مدارها بسته هستند و همه عناصر مستقیما به هم متصل می شوند. این از پخش تلویزیونی متفاوت است زیرا سیگنال ها از طریق امواج پخش نمی شوند. سیستم های امنیتی احتمالا شناخته شده ترین کاربرد برای این تجهیزات امنیتی هستند. با گستره وسیعی از مشاغل و موسسات، دامنه استفاده شخصی از سیستم بسیار متنوع است. برخی از رایج ترین انواع نهادهای تجاری که به نصب سیستم های امنیتی نیاز دارند مثل بانک ها، بیمارستان ها، مجتمع های صنعتی، مراکز تجاری و… . دوربین مداربسته نقطه کانونی هر سیستم دوربین امنیتی هستند. دقیقا مانند چشم انسان، تصویری را که برای مرکز کنترل ارسال می شود ثبت می کنند. Full disclaimer >

مطالب مرتبط

انواع دوربین مداربسته

درخواست مشاوره اختصاصی

جهت دریافت مشاوره توسط کارشناسان فنی ایمن نت لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید:

"الزامی" indicates required fields

10 برند محبوب دوربین های امنیتی در سال 2020 در سراسر جهان:

 1. دوربین هایک ویژن
 2. اکسیس
 3. داهوا
 4. هانو ها تکوین
 5. بوش
 6. آیدیس
 7. Intelbras
 8. یونی ویو
 9. ویوتک
 10. هانیول

DVR در دوربین‌مدار بسته چیست؟​

DVR مخفف ضبط کننده فیلم دیجیتال است، جایی که فیلم های ویدئویی از دوربین‌های مدار بسته ذخیره می شود. شما می توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما در ایمن نت از قیمت دوربین مدار بسته و هزینه خرید دوربین مدار بسته اطلاع پیدا کنید.

دوربین مداربسته هایک ویژن

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پشتیبانی 24 ساعته
گارانتی خدمات
تیم متخصص حرفه ای
بهترین قیمت ممکن
ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
نظرات کاربران
درخواست مشاوره اختصاصی

جهت دریافت مشاوره توسط کارشناسان فنی ایمن نت لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید:

"الزامی" indicates required fields

خدمات آنلاین شبکه شامل چه مواردی می شود؟ 

در صورتی که امکان مراجعه حضوری برای شما مقدور نباشد می توانید به صورت اینترنتی، از خدمات آنلاین شبکه استفاده کنید. کارشناسان ما در ایمن نت با تکیه بر تجربیات کسب شده در پروژه های قبلی خود به همراه دانش فنی خود می توانند در زمینه اجرا، طراحی و همچنین پیاده سازی شبکه شما را راهنمایی کنند.

مشاوره تلفنی شبکه شامل چه مواردی می شود؟

خدمات مشاوره تلفنی این مجموعه نیز برای رفع ایرادات فنی جزیی در سیستم شبکه به کار برده می شوند. به همین خاطر مشتریان در سریع ترین زمان ممکن ایرادات فنی موجود را برطرف کرده و از سیستم کنترل دسترسی شبکه موجود بهترین استفاده را خواهند داشت.

آیا حضور کارشناس شبکه مورد نیاز است؟

خدمات حضوری مجموعه ایمن نت نیز از مزایای بی شماری برای مشتریان برخوردار است. شما می توانید در هر مکان و محدوده جغرافیایی تنها با یک تماس با کارشناسان این مجموعه و اعلام مشکلات موجود از این خدمات در محل اجرای شبکه خود بهره ببرید.

اطلاعات تماس

میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

02174391800 09128581120 info@imennet.net