• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02188970170

دوربین مدار بسته برای طلا فروشی * قیمت خرید و فروش

فروش طلا یکی از آن مشاغل پرسود برای دزدانی است که همیشه قصد ورود به آن را دارند. سارقان طلافروشی به صورت زیرکانه و یا حتی مسلح و علنی صدمات زیادی به صاحبان آن وارد می کنند. اهمیت نصب و خرید دوربین مداربسته برای طلا فروشی را نمی توان نادیده گرفت. استفاده از سیستم های امنیتی مانند دزدگیرها و نصب دوربین مدار بسته در طلا فروشی ها برای چنین مشاغلی باید در اولویت باشد.

این سیستم ها باید به مرکز 110 هم وصل باشند تا اگر اتفاقی رخ داد ، حتما به این مرکز اطلاع رسانی کنند. دوربین های نظارت تصویری با وضوح بالا باید برای ضبط کوچک ترین حرکات استفاده شود. در این مراکز باید از چشم های الکترونیکی و سنسورهای هشدار فوق حساس استفاده شود.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 88970170 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  دوربین مدار بسته برای طلا فروشی * قیمت خرید و فروش

  دوربین مدار بسته برای طلا فروشی * قیمت خرید و فروش

  خرید دوربین مدار بسته برای طلا فروشی ها

  خرید دوربین مدار بسته در طلا فروشی ها از این جهت حائز اهمیت هستند که به عنوان یک عامل بازدارنده سرقت به حساب می آیند ، و می توانند در کشف و حل موارد سرقت به پلیس کمک شایانی کنند. هدف خرید و نصب دوربین مداربسته در مغازه های طلا فروشی معمولا حفظ نظارت و امنیت است.

  واحدهای تجاری خاص مانند طلا فروشی ها، عتیقه فروشی، صرافی ها، بورس اوراق بهادار و موسسات عمومی که به تجارت اشیای قیمتی می پردازند، همه نیاز به استفاده از سیستم های حفاظتی امنیتی و نصب دوربین دارند. امنیت در صنعت طلا و مبادله ی عتیقه بسیار مهم و حیاتی است، از این رو خرید دوربین مدار بسته برای طلا فروشی ها بسیار ضروری و مهم شده است.

  در این مناطق تجاری به دلیل وجود طلا، جواهرات، پول نقد و به طور کلی اشیای گران قیمت و با ارزش ، ایمن سازی محل بسیار مهم است. امنیت این مناطق با پوشش کامل تمامی نقاط حاصل می شود و باید اطمینان حاصل کنید که هیچ نقطه کوری در دید دوربین مداربسته وجود ندارد و جایی برای سرقت وجود ندارد. در این مقاله به وضعیت نصب دوربین مداربسته در طلا فروشی ها نگاهی می اندازیم و مزیت های خرید دوربین مداربسته طلافروشی را بررسی خواهیم کرد.

  خرید دوربین مداربسته برای طلا فروشی

  خرید و نصب پکیج دوربین مداربسته در طلا فروشی

  در حال حاضر در مناطقی که پلیس سیستم مها را پیاده سازی کرده است، اولین شرکت هایی که به دلیل نیاز زیاد به حفظ امنیت مجبور به استفاده از این سیستم شده اند، زرگری ها و آهنگری ها هستند.
  ما در ایمن نت اقدام به فروش و نصب دوربین مداربسته در طلا فروشی ها می کنیم. و پکیج های ارزان قیمتی را به شما ارائه می دهیم. جهت اطلاع از قیمت دوربین مدار بسته برای طلافروشی می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه ایمن نت تماس حاصل نمایید.

  توصیه ما برای راه اندازی و نصب دوربین مداربسته در طلا فروشی ها استفاده از پکیج های دوربین ارزان قیمت ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ایمن شبکه هوشمند می باشد.

  محل نصب دوربین مداربسته در طلا فروشی

  همه مکان های مهم در این مغازه ها باید دوربین داشته باشند. و هیچ نقطه ای از فروشگاه نباید از دید دستگاه های نظارتی مخفی بمانند.

  استفاده از دوربین برای قسمت ورودی مغازه

  از خارج از فروشگاه طلافروشی و صرافی، دوربین های امنیتی با وضوح بالا و باکیفیت نیاز است. تا بتوانیم نظارت صحیحی بر رفت و آمدها داشته باشیم.

  زاویه دوربین های مداربسته ورودی این مناطق باید قادر به تشخیص چهره باشد. این قابلیت باید در شناسایی سارقان و پیگیری حوادث احتمالی بسیار مفید باشد.

  دوربین مدار بسته برای طلا فروشی

  برای ویترین فروشگاه

  باید از دوربین های باکیفیت با قابلیت سخت افزار WDR استفاده شود. تا با قرار گرفتن ویترین در معرض نور مستقیم ، کیفیت تصویر تغییر نکند و تمامی اجسام موجود در ویترین قابل نظارت باشند.

  ایمنی گاو صندوق با نصب دوربین در طلا فروشی

  در این مکان باید از یک دوربین مداربسته با کیفیت خوب استفاده شود. تا دوربین مداربسته در طلا فروشی بتواند اقدامات انجام شده در گاو صندوق را به طور کامل رصد کند. گاهی اوقات استفاده از دوربین های مدار بسته در داخل گاو صندوق توصیه می شود.

  همچنین بخوانید: خرید دوربین برای شرکت ها

  خرید دوربین مدار بسته برای منطقه داخلی طلا فروشی

  در بخش های داخلی مغازه می توان از دوربین مداربسته بولت یا چرخشی با کیفیت بالا استفاده کرد. در صورتی که مکان دارای نور زیادی باشد ، از دوربینی با قابلیت WDR استفاده می شود. زاویه دوربین مداربسته نزدیک پیشخوان باید توانایی تشخیص واضح چهره را داشته باشد.
  به طور معمول در مراکز خرید با امنیت بالا، دوربین مداربسته با قابلیت تشخیص چهره استفاده می شود. به این ترتیب کنترل و مدیریت بیشتری بر اطراف خواهیم داشت.

  استفاده از دوربین های امنیتی در پیشخوان

  پیشنهاد می کنیم در بخش پیش خوان حتما از یک دوربین مداربسته طلا فروشی با قابلیت WDR و لنز متغیر با زوم اپتیکال استفاده کنید. در این صورت قابلیت دیدن اشیاء کوچک مانند سکه و جواهرات ریز را خواهید داشت. اگر دوربین مداربسته قادر باشد ماشین حساب و نحوه محاسبه آن را نیز تحت کنترل داشته باشد ، امنیت شما چند برابر خواهد شد.

  خرید دوربین مداربسته طلا فروشی

  نظارت دستگاه پول شمار و ترازوی مغازه

  در این قسمت ها نیز باید از دوربین مداربسته مجزا استفاده شود. و کیفیت فیلمبرداری به گونه ای باشد که اعداد روی ترازو و باجه و حتی موجودی و محتویات باجه را به راحتی تشخیص دهید. برای نمایش اقلام داخل ترازو و صندوق نقدی نیز باید از دوربین نظارت تصویری استفاده شود.
  محل دزدگیر مرکزی و تجهیزات کنترل تصویری باید بسیار امن باشد تا سارقان نتوانند به راحتی آن را پیدا کرده و خاموش کنند.

  آیا می توان دزدگیر و دوربین طلا فروشی را خاموش کرد؟

  یکی از سوالاتی که ممکن است برای طلافروشان پیش بیاید، این است که اگر دزدگیر و دوربین مداربسته برای طلا فروشی نصب کنند، آیا این سیستم ها را می توان خاموش کرد؟

  به طور کلی می توان گفت که اگر سیستم اعلام سرقت و دوربین شما به درستی طراحی، نصب و استفاده شود، امکان قطع شدن وجود ندارد.
  به خصوص با استفاده و خرید پکیج دوربین مداربسته طلا فروشی ایمن نت که دارای ضریب اطمینان بسیار بالایی است. و اتصال دوربین ها به سیستم اصلی می توان گفت که احتمال سرقت موفق از طلافروشی وجود ندارد.

  همچنین بخوانید: قیمت دوربین مداربسته برای بیمارستان

  جمع بندی نهایی

  استفاده از سیستم اعلام سرقت و دوربین های امنیتی برای جلوگیری از سرقت اماکن تجاری بسیار مهم است. در این مکان ها دزدگیر به تنهایی موثر نیست ، زیرا این سیستم ها اغلب بعد از سرقت استفاده می شوند.

  برای افزایش سطح امنیتی این محل ها باید از سیستم های امنیتی مختلف مانند دوربین های مدار بسته و محافظ استفاده کرد. خرید دوربین مدار بسته برای طلا فروشی ها جهت فیلم برداری از سرقت ها و ثبت زمان حضور و غیاب افراد و خریدارن و علاوه بر این برای جلوگیری سریع از سرقت های خشونت آمیز و مسلحانه در صورت حضور صاحبان فروشگاه کاربرد دارد.

  تمامی سیستم های امنیتی و نظارتی مکمل یکدیگر بوده و باید برای افزایش ایمنی محصولات و همچنین امنیت جانی افراد در محل نصب شوند.
  ضمناً لازم به ذکر است که در سال های اخیر با استفاده اجباری از سیستم های دزدگیر، شیشه های ضد گلوله و دوربین مداربسته برای طلا فروشی ها و جواهر فروشی ها ، سرقت از جواهر فروشی ها کاهش چشم گیری داشته است.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02188970170 09128581120 info@imennet.net