• شنبه تا چهارشنبه 8:30-17 پنجشنبه 8:30-12:30
 • info@imennet.net
مشاوره رایگان 02174391800

پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان

بیمارستان یک سیستم پیچیده است، چراکه اغلب داده‌ها بسیار سریع موردنیاز هستند یا باید خیلی سریع منتقل شوند. به‌منظور ایجاد یک شبکه مناسب برای همه طرف‌های دخیل، داده‌ها باید جمع‌آوری، پردازش و ذخیره شوند.
وظایف مختلف اداری و فرایندهای درمانی کار گروهی است که در آن خود بیماران و همچنین پزشکان، کادر پزشکی، همانند موارد خارجی مانند داروخانه‌ها، بیمه‌های درمانی و پزشکان دیگر نیز باید گنجانده شوند. برای رسیدن به این هدف باید از پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان کمک گرفت.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید 74391800 (021)
آنچه در این مطلب مطالعه خواهید نمود
  پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان

  پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان

  بهترین روش ها برای مراکز داده مراقبت های پزشکی

  زیرساخت فناوری اطلاعات بهداشت و درمان تقاضاهای پیچیده‌ای را می‌طلبد؛ بنابراین، تشخیص و تجویز بهترین راه پیش رو در هنگام تغییر در مرکز داده و راه‌حل‌های فضای ابری شما را با چالش مواجه می‌کند. همان‌طور که چندین رشته پزشکی متحد شده‌اند تا در یک مرکز درمانی بدون مشکل کار کنند، بسیاری از سیستم‌های فناوری اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی که از این رشته‌ها پشتیبانی می‌کنند نیز باید چنین باشند.

  پشتیبانی شبکه بیمارستان

  این به معنای ایجاد بسترهای دیجیتالی قوی است که به طور یکپارچه با سیستم‌های بنیادی ادغام می‌شوند - مانند پایگاه‌های داده که میزبان پرونده‌های الکترونیکی سلامت یا (EHR) Electronic Health Records است - و دسترسی به داده‌ها را در هر زمان به بسیاری از دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.

  توجه بسیاری از تیم‌های فناوری اطلاعات به مراقبت‌های بهداشتی توجه به نگرانی‌های مربوط به حکومت، مقررات و رعایت آن‌ها یا (GRC) Governance, Regulation, and Compliance است. این موارد شامل دستوراتی است که به نظر می‌رسد شامل نیاز به کنترل دقیق دسترسی به داده‌های بیمار و اطلاعات شخصی و پشتیبانی از قابلیت به‌اشتراک‌گذاری ایمن داده‌ها با سازمان‌های شریک است.

  متحد کردن مرکز داده با ارائه دهندگان و ذی‌نفعان

  مراقبت های پزشکی محیطی را نشان می‌دهد که در آن بسیاری از رشته‌ها و پزشکان گرد هم می‌آیند تا بتوانند در کنار هم تلاش کرده و به‌صورت جامع عمل کنند. نجات جان و بهبود کیفیت زندگی بیماران اصلی‌ترین هدف پزشکان محسوب می‌شود؛ بنابراین، منطقی است که برای ایجاد مرکز داده اولیه، به‌عنوان یک تیم چندمنظوره کار کنید.

  اگرچه تیم‌ها در بین سازمان‌ها متفاوت خواهند بود. اما ضروری است که ذی‌نفعانی را که در زمینه زیرساخت‌ها، برنامه‌ها و امنیت فناوری اطلاعات و همچنین کارشناسان GRC و تیم‌های حقوقی هستند را در اختیار داشته باشید. اطلاعات بالینی می‌توانند بینش مفیدی در مورد نحوه استفاده پزشکان، پرستاران و تکنسین‌ها از منابع ارائه دهند. سرور شما همچنین از کاربران غیربالینی، مانند منابع انسانی، امکانات و کارکنان خدمات اداری، سود خواهد برد.

  تیم‌های فناوری اطلاعات مراقبت‌های پزشکی همچنین باید از یک مرکز داده پشتیبانی کنند. تجزیه‌وتحلیل پیشرفته را قادر می‌سازد تا با پیش‌بینی تقاضای کارکنان و بهبود هماهنگی مراقبت، مدت اقامت بیمار را کاهش دهد و همچنین زیرساخت‌ها باید آماده دادن دسترسی داده‌ها به پزشکان در زمان استفاده از هر دستگاهی باشند.

  این عناوین بسیار مهم بوده و باید هنگام بررسی تغییرات در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات انجام بشود. از جمله این موارد مراقبت‌های پزشکی - از جمله به آپدیت سخت‌افزار، استقرار نرم‌افزارهای تازه، دربرگیرنده و کاربرد درمورد دستگاه‌های تلفن همراه و اینترنت اشیاء (IoT) Internet of Things است. همچنین باید ادغام برنامه‌های کاربردی مبتنی بر فضای ابری، یک ارزیابی کامل از مرکز داده انجام شود.

  مشخص کردن استراتژی زیرساخت مراقبت های پزشکی

  یکی از وظایف اساسی در این نوع، انجام ارزیابی جامع از مرکز داده موجود است. ایجاد یک پایگاه‌داده مدیریت پیکربندی دقیق و به‌روز (CMDB) می‌تواند یک ابزار قدرتمند برای ارزیابی زیرساخت‌های موجود شما از سخت‌افزار و نرم‌افزار باشد.
  سرور چندمنظوره شما می‌تواند به فناوری اطلاعات کمک کند تا یافته‌های CMDB را شناسایی کرده و برنامه‌ها، سخت‌افزارها یا دستگاه‌هایی را که دیگر استفاده نمی‌شوند و باید بازنشسته شوند را شناسایی کند. ضمن ساده‌سازی عملیات پایگاه‌داده و همچنین ضمن افزایش امنیت با کاهش آسیب‌پذیری‌های احتمالی زندگی در سیستم‌های قدیمی.

  پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان چندمنظوره همچنین می‌تواند تعیین کند که کدام برنامه‌ها کاندیدای مناسبی برای نوسازی هستند و می‌توانند برای ترسیم وابستگی‌ها و منابع داده مورداستفاده قرار گیرند. علاوه‌برآن، این امکان وجود دارد که از نتایج CMDB جهت همگرایی برنامه‌ها با مرکز داده مناسب و بسترهای ابری بهره ببرند.

  پشتیبانی سرور بیمارستان

  در نظر گرفتن حجم کاری مورد نیاز در فضای ابری

  توسعه فرایند ارزیابی مرکز داده متناسب با سازمان مراقبت‌های پزشکی احتمالاً شامل زیرساخت‌های مدرن و مبتنی بر فضای ابری است.
  برخی از سؤالات مرتبط ممکن است شامل موارد زیر باشد: محرک اصلی تحول مرکز داده شما چیست؟ آیا به دنبال افزایش مقیاس‌پذیری هستید؟ بهبود سرعت سیستم را در نظر دارید؟ آیا به دنبال کاهش هزینه‌های کلی بیمارستان هستید؟ یا آیا قصد دارید از راه‌حل‌های ابتکاری مانند تجزیه‌وتحلیل و پیش‌بینی داده‌ها استفاده کنید؟ مهاجرت به فضای ابری یا اجرای راه‌حل مبتنی بر فضای ابری ترکیبی می‌تواند راه‌حل سؤال شما باشد. فرایند ارزیابی به شما کمک می‌کند تا بالاترین اولویت‌ها را تعیین کنید.

  می‌توان برای استفاده و مخالف استفاده از فضای ابری در مراقبت‌های پزشکی استدلال کرد. هنگام درنظرگرفتن فضای ابری، بهتر است یک مدل کنترل قیمت، استراتژی بازیابی حوادث، نقشه راه استقرار و برنامه‌ای دقیق از برنامه‌هایی که در فضای ابری فعالیت می‌کنند را توسعه دهید. این برنامه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تعیین کنید آیا سازمان شما از زیرساخت ابری یا ترکیبی ابری بهره‌مند می‌شود یا خیر.

  امنیت مراکز داده بهداشت و درمان

  سازمان‌های بهداشت و درمان تابع شرایط سخت GRC هستند و اغلب از دستگاه‌های تلفن همراه و اینترنت اشیا برای پشتیبانی پزشکان و کارکنان استفاده می‌کنند. تجزیه‌وتحلیل زیرساخت فرصتی را برای GRC و متخصصان امنیتی در سرور چندمنظوره فراهم می‌کند تا سیستم‌های موجود را بررسی کرده و زمینه‌های بهبود را شناسایی کنند.

  علاوه بر ارزیابی برنامه‌ها و سیستم‌های قدیمی، بررسی مدیریت دسترسی و نحوه ایمن‌سازی داده‌ها در نقاط پایانی مانند تلفن‌های هوشمند، لپ‌تاپ و سایر دستگاه‌های تلفن همراه نیز مهم است. این نوع فناوری‌ها اغلب برای دسترسی به EHRها مورداستفاده قرار می‌گیرند، بنابراین ضروری است که از سیستم‌های امنیتی قوی برای جلوگیری از نقض امنیت داده‌ها استفاده کنید.

  پشتیبانی سرور بیمارستان

  کار با ارائه‌دهنده فناوری اطلاعات مراقبت‌های پزشکی

  در حالی که پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان مجموعه‌ای ارزشمند از دانش و دیدگاه واقعی در مورد عملکرد شما را ارائه می‌دهد، ایده خوبی است که به دنبال یک مشاور خارجی باشید. این باید به شکل یک مشاور شخص ثالث بی‌طرف و فروشنده باشد که می‌تواند بر اساس چگونگی حل چالش‌ها در مراقبت‌های پزشکی شما را راهنمایی کند.

  یک شریک باتجربه فروشنده می‌تواند به شما کمک کند تصویر وسیع‌تری را در زمینه فناوری مراقبت‌های پزشکی مشاهده کنید - و به شما کمک می‌کند سؤالاتی را که ممکن است در نظر نگرفته‌اید پیدا کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که از تجربیات سایر سازمان‌های مراقبت‌های پزشکی درس بگیرید.

  در نتیجه، می‌توانید برای مثال با نحوه استفاده دیگران از دستگاه‌های تلفن همراه برای دسترسی به EHR یا استفاده از اینترنت اشیا برای نظارت از راه دور بیماران و جمع‌آوری داده‌های سلامتی آشنا شوید. یک مشاور خارجی همچنین می‌تواند به شما کمک کند حداکثر منابع مبتنی بر فضای ابری را بدون افزایش نگرانی از GRC به حداکثر برسانید.

  سخن آخر

  پشتیبانی شبکه و سرور بیمارستان و دیتاسنتر بیمارستان شرایطی را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید در کنار یکپارچه‌سازی اطلاعات، به دنبال تحلیل داده‌های بیماران نیز باشید. همچنین به پیشبرد کیفیت خدمات پزشکی مجموعه کمک کنید.

  اطلاعات تماس

  میدان فاطمی خیابان گمنام بین ششم و هفتم پلاک ۳۴ واحد ۳

  02174391800 09128581120 info@imennet.net