در تماس باشید:

تماس بگیرید

(021) 66904541
info@imennet.net
شنبه - چهارشنبه 8:30 - 17:00 پنجشنبه 8:30 الی 14:00
خدمات شبکه با تعرفه قیمت مناسب

پشتیبانی شبکه چیست؟ ✔️ خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

بهترین روش برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه ، یک  شرکت پیمانکار متخصص فناوری اطلاعات در سطح سازمانی است که در همیشه در دسترس باشد و تحت یک قرارداد پشتیبانی شبکه به سرویس دهی بپردازد.
اولین اقدام یک شرکت پشتیبانی شبکه معتبر این است که توصیف دقیقی از سازمان و تجهیزات فعلی آن دریافت کرده و با توجه به وضعیت موجود و نیاز های کارفرما نسبت به ارائه خدمات بهینه اقدام بپردازد.
ایمن شبکه هوشمند به عنوان بهترین پیمانکار نگهداری شبکه و زیر نظر سازمان نظام صنفی تهران، جزو شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه برتر می باشد که با سابقه چندین ساله و تعرفه خدمات شبکه بصرفه ، رزومه عالی و همکاری با سازمانی های دولتی و خصوصی بسیار زیاد، آماده ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه در اقصی نقاط کشور می باشد.
خدمات شبکه با تعرفه قیمت مناسب
خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

پشتیبانی شبکه چیست؟

به معنای گسترده، پشتیبانی شبکه با همه مواردی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال ، سازنده و به روز نگه می دارد ، شامل می شود.
این به شما اطمینان می دهد که سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند.
باید اطمینان حاصل نمایید هیچ ازدحامی وجود ندارد و شبکه رایانه ای سازمان شما به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند.
این همچنین به معنای حمایت از افرادی است که از تجهیزات استفاده می کنند ، شما "کاربر نهایی" هستید. این قسمت آخر مهمترین قسمت پشتیبانی و نگهداری شبکه است.
 

به طور خاص، پشتیبانی شبکه گسترده است:

 • از کارهای تعمیر و نگهداری منظم
 • عیب یابی شبکه های کامیپوتری
 • آزمایش و عیب یابی مشکلات
 • طراحی و توسعه
 • افزودن ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری
 
متخصصان پشتیبانی شبکه رایانه ای که به آنها متخصص پشتیبانی فنی نیز گفته می شود ، افرادی هستند که این وظایف را انجام می دهند.
آنها مشکلات شبکه رایانه ای را تجزیه و تحلیل ، عیب یابی و ارزیابی می کنند و نقش مهمی در تعمیر و نگهداری شبکه های سازمانی دارند.
یک متخصص پشتیبانی شبکه ممکن است بخشی از تیم پشتیبانی IT داخلی سازمان باشد یا به عنوان بخشی از کارکنان پشتیبانی فنی ارائه دهنده خدمات شبکه باشد .
 
شرکت ایمن شبکه هوشمند با تجربه 13 ساله و استفاده از برترین کارشناسان و متخصصان شبکه به عنوان یک شرکت پیمانکار خدمات شبکه آماده همکاری با سازمان ها، ارگانی های دولتی ، شرکت های کوچک و بزرگ در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه می باشد.
 
 
پشتیبانی شبکه

نگهداری شبکه

نگهداری شبکه بسیار مهمتر از راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد، در صورتی که شما هزینه های بسیاری برای تجهیزات شبکه بپردازید و یک شبکه رایانه ای دقیق راه اندازی نمایید اما با تکنولژی های روز پیشرفت نکنید مسلما ضرر های هنگفتی به سازمان شما وارد خواهد شد.
تیم متخصص نگهداری شبکه از زمان راه اندازی در کنار شما خواهند بود تا اطمینان حاصل نمایند که شبکه شما همیشه پایدار، ایمن و بروز خواهد بود.
همانند یک اتومبیل که نیازمند سرویس های دوره ای و نگهداری دارد، شبکه رایانه ای سازمان شما نیز نیازمند سرویس دوره ای شبکه و سخت افزار می باشد.
اما نکته مهم در این بین اعتماد کردن به یک شرکت متخصص در خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه است، سابقه شرکت و مدت زمان فعالیت یک شرکت متخصص می تواند در تصمیم گیری شما نقش سازنده ای داشته باشد.
تنوع سخت افزارها و نرم افزارهای مورد استفاده نیازمند دانش بسیاری بالایی برای نگهداری می باشد.
 از بسیاری جهات ، فناوری اطلاعات درست مانند علم پزشکی است. (به استثنای اینکه انسانها بی نهایت با ارزش تر از رایانه هستند) ما درباره بدن و علم انسان چیزهای زیادی می دانیم ، اما چیزهای زیادی هم وجود دارد که نمی دانیم.
بسیاری از موارد غیر قابل پیش بینی است. در دنیای کامپیوتر هم همینطور است.
شرح وظایف نگهداری شبکه همه چیز در مورد خدمت به مردم است. هدف واقعی حرفه ای فناوری اطلاعات خدمت به مردم است. مسئولیت ما کمک به آنها در تسلط بر تجهیزات فنی متعلق به خود است. 
 
 
خدمات شبکه حرفه ای
 

شرح خدمات شرکت پشتیبان شبکه

حتما شما هم تا کنون با شبکه رایانه ای خود مشکلی داشته اید که نتوانستید آن را برطرف کنید و برای پشتیبانی فنی مجبور به تماس با یک مرکز راهنما شدید، شخصی که با او صحبت کرده اید ، متخصص پشتیبانی شبکه رایانه ای است.
این کارمندان ماهر فناوری اطلاعات (IT) در سازمان ها کار می کنند یا پشتیبانی ومشاوره ای برای ایمن نگه داشتن شبکه ها و امنیت اطلاعات ارائه می دهند.
هنگام کار ، وظایف اصلی متخصص پشتیبانی شبکه رایانه ای شامل ایمن نگه داشتن شبکه های رایانه ای با نصب آنتی ویروس شبکه و فایروال ها و موارد مشابه است. اعم از ویروس های موجود در اینترنت ، هکرهایی که قصد ورود به سیستم را دارند یا کاربران نا آشنا  که کار اشتباهی انجام می دهند .
همچنین اشکالاتی در شبکه رایانه ای برای ردیابی، مشکلات خرابی نرم افزار و سایر مشکلات دیگر.
شرح خدمات شرکت پشتیبان شبکه خلاصه شده در مسئولیت نگهداری سیستم هایی است که به سازمان ها امکان عملکرد ارتباط روزانه و داخلی و خارجی را می دهند.
صرف نظر از نوع مشاغل، یک شرکت پیمانکار پشتیبانی و نگهداری شبکه مسئولیت طراحی ، نصب و نگهداری ارتباطا ، به اشتراک گذاری و منابع کلی فناوری اطلاعات را که سازمان مورد استفاده قرار می دهد ، خواهد داشت.
 

کارهای معمول روزانه خدمات پشتیبانی شبکه شامل موارد زیر است: 

 •  نصب نرم افزار جدید
 • نصب سخت افزار جدید (سرورها ، چاپگرها ، ایستگاه های کاری رایانه و غیره)
 • تنظیم حساب های کاربری ، مجوزها و گذرواژه ها
 • نظارت بر امنیت همه سیستم ها ، به ویژه اینترنت و نصب آنتی ویروس ایمن
 • عیب یابی شبکه
 • رفع خطاهای شبکه
 • تعمیر و نگهداری شبکه
 • پشتیبانی فنی از افرادی که از شبکه استفاده می کنند
 • آموزش کارکنان در مورد سیستم های جدید
 • مدیریت روزانه و نظارت بر استفاده از شبکه
 • برنامه ریزی برای پیشرفت های آینده ، پیشنهاد راه حل های فناوری اطلاعات برای مشکلات تجاری
 
 
پشتیبانی سرور و دیتاسنتر
پشتیبانی سرور و دیتاسنتر

خدمات پشتیبانی و نگهداری اتاق سرور و دیتاسنتر

پشتیبانی شبکه تهران
پشتیبانی شبکه تهران

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، در تهران

پشتیبانی شبکه کارخانه و مراکز صنعتی
پشتیبانی شبکه کارخانه و مراکز صنعتی

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه کارخانه ها و مراکز صنعتی

شبکه رایانه ای چیست؟

 ما می توانیم یک شبکه رایانه ای را به عنوان یک ارکستر الکترونیکی متشکل از "چیزهایی" که سازمان ما برای به اشتراک گذاری ، ذخیره و پردازش اطلاعات ، ارائه خدمات و انجام کارها استفاده می کند ، تصور کنیم.
اعضای آن ارکستر شامل موارد مختلف بسیار متفاوت است. کلمه "شبکه" ارتباط با سرورها ، دستگاه های ذخیره سازی ، سوئیچ ها ، دیوارهای آتش ، روترها ، چاپگرها و رایانه های رومیزی.
همچنین ممکن است به مواردی مانند تلفن های هوشمند ، تلفن های رومیزی و رایانه های لوحی فکر کنیم.
با این حال ، شبکه امروزه شامل موارد دیگری است که ممکن است به آن فکر نکنیم - دستگاه های نمابر ، ماشین های پستی ، ماشین های تولید رباتیک ، سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع ، سیستم های روشنایی ، سیستم های امنیتی ، و حتی مواردی مانند سیستم های سرگرمی ، یخچال ، توستر و قهوه سازها !
در یک شبکه رایانه ای ، همه این دستگاه ها به یکدیگر متصل شده و با یکدیگر صحبت می کنند ! تا کاری را که از آنها می خواهیم انجام دهند و وظایف ما و زندگی ما را آسان تر کنند. هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نوع کاربردی که داردند نیازمند خدمات نگهداری و پشتیبانی مختص به خود هستند.
 

فناوری مورد استفاده در شبکه های رایانه ای 

 چندین روش برای اتصال به شبکه وجود دارد - به طور سنتی ، دستگاه ها از طریق سیم مسی متصل ارتباط برقرار می کنند ، اما امروزه دستگاه ها ممکن است از طریق نور از طریق کابل فیبر نوری و سیگنال های مادون قرمز یا سیگنال های رادیویی از طریق نقاط دسترسی بی سیم ، ارتباطات بلوتوث ارتباط برقرار کنند. 

 
 
پشتیبانی شبکه برای مشاغل
 

قرارداد نگهداری شبکه

پشتیبانی شبکه باید برای هر سازمانی که با داده ها و سیستم های شبکه کار می کند از اولویت بالایی برخوردار باشد.
علاوه بر محافظت از دارایی ها و یکپارچگی داده ها در برابر سو استفاده های خارجی ، امنیت و پایداری شبکه همچنین می تواند ترافیک شبکه را با کارایی بیشتری مدیریت کند ، عملکرد شبکه را افزایش دهد و از اشتراک داده ایمن بین کارمندان و منابع داده اطمینان حاصل کند.
ابزارها و برنامه های کاربردی بسیاری در دسترس است که می تواند به شما کمک کند تا شبکه های خود را از بروز نگهدارید. باید مجموعه ای از راه حل های نگهداری شبکه ارائه شود که اطمینان از استیبل بودن شبکه در سراسر شرکت شما را فراهم کند.
 

پشتیبانی از شبکه با کیفیت بالا

 بهترین روش برای ارائه خدمات پشتیبانی توسط یک شرکت متخصص پشتیبانی شبکه در سطح سازمانی است. وظیفه ما این است که توصیف دقیقی از مشکل را بدست آوریم ، با دقت به او گوش دهیم ، صحبت های او را جدی بگیریم و از آنها بخواهیم تا آنجا که ممکن است با دقت توصیف کنند و سپس آنچه را که اتفاق می افتد مشاهده کنیم.
بعضی اوقات افراد جزئیات مهم را فراموش می کنند یا به دلیل اینکه اهمیت آن را تشخیص نمی دهند یا حتی به دلیل اینکه متوجه نشده اند به پیمانکار نگهدار شبکه گزارش نمی کنند.
ما باید به همه چیز در محیط اطراف خود توجه کنیم ، نه فقط به آنچه در صفحه مقابلمان است.
ما مشکل را مشاهده می کنیم ، تمام جزئیات را جمع آوری می کنیم ، و سپس در مورد مسئله و راه حل تحقیق می کنیم و به عیب یابی شبکه می پردازیم.
در سطح سازمانی ، پشتیبانی و نگهداری شبکه ایده آل به همه جنبه های خدمات توجه خواهد کرد.
در صورت وقوع اتفاقات سریع واکنش نشان خواهیم داد ، اما در وهله اول پیشگیری از بروز مشکلات ، پیشگیرانه عمل کنید. این همان جایی است که نظارت شبکه وارد می شود.
جلوگیری از ازدحام ترافیک ، اطمینان از اینکه سیستم ها با سرعت کامل کار می کند ، فضای ذخیره سازی پر نیست و به روز رسانی ها اعمال می شوند به طور منظم ، در صنعت امروز نظارت بر شبکه به اندازه هر کار دیگری مهم است.
خدمات سریع و حرفه ای تحت عنوان پیمانکار خدمات شبکه را برای مشاغل از هر اندازه در صنایع مختلف ارائه می دهیم.
مهندسان خبره ما از نزدیک با مشتریان همکاری می کنند تا بهترین پشتیبانی از شبکه و حل سریع مشکلات را فراهم کنند ، همه اینها در عین حال ارائه خدمات عالی به مشتری است.
ما یک سرویس پشتیبانی پیشگیرانه باورنکردنی ارائه می دهیم که به رفع سریع مشکلات و جلوگیری از مشکلات اختصاص داده شده است. ما از ابزارها ، برنامه ها و بسترهای پشتیبانی برای شناسایی دقیق و اصلاح مشکلات شبکه قبل از اینکه به مشکلات بزرگی تبدیل شوند ، استفاده می کنیم.
 
 راه حل های شبکه از طراحی تا استقرار و پیاده سازی را ارائه می دهیم. آیا می خواهید یک شبکه جدید راه اندازی کنید؟ شما باید با یکی از کارشناسان ما در تماس باشید. مهندسان ما در زمینه طراحی و نصب انواع شبکه های پرسرعت متخصص هستند. 
 
 
قرارداد پشتیبانی شبکه
 

شرح خدمات پشتیبانی شبکه

استفاده از تکنولوژی گرچه باید کارها را آسان تر کند اما همیشه این طور نیست! شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که در طی روز وقت زیادی را صرف رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می کنید. ما راهکار مناسبی را برای رویارویی با این مشکلات در اختیار شما می گذاریم. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری یکی از تخصص های ما در شرکت خدمات شبکه است که مورد استقبال شرکت های متعددی قرار گرفته است.

برخی از خدمات شرکت ایمن شبکه هوشمند در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شرکت ها و سازمان ها:

 • بررسی ساختار کلی شبکه های کامپیوتری و رفع ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری موجود
 • عیب یابی شکبه
 • نصب و پیکربندی سوییچ ها و فایروال های شبکه های کامپیوتری
 • نصب و راه اندازی انواع سرورها
 • نصب و راه اندازی ویندوز سرور
 • مجازی سازی سرور با تکنولوژی vmware و citrix
 • نصب و راه اندازی سرویس های شبکه کامپیوتری نظیر دامین کنترلر، اکتیو دایرکتوری، DHCP ،DNS ،WDS و ...
 • راه اندازی سرویس مدیریت مصرف اینترنت در شبکه کامپیوتری
 • رفع مشکلاتی نظیر کندی و قطعی شبکه های کامپیوتری
 • رفع مشکلات پرینترها و سایر دستگاه های شبکه های کامپیوتری
 • رفع مشکلات روزمره کارکنان در زمینه کامپیوتر و شبکه
 • بررسی وضعیت امنیت اطلاعات در سطح سازمان و بازبینی و پیاده سازی دسترسی ها به منابع
 • نصب و راه اندازی سامانه های بک آپ گیری از اطلاعات شرکت ها با توجه به نوع دیتا

دپارتمان شبکه شرکت به عنوان نخستین دپارتمان ایجاد شده در این شرکت از سال ۱۳۸۷ به ارائه خدمات متنوع در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و نگهداری سیستم های وابسته به آن می پردازد. ما به خوبی با نیازهای پشتیبانی شبکه شرکت ها آشنا هستیم و به همین منظور پلن های متنوعی برای تامین تمامی نیازهای مشتریان خود در اختیار داریم.

شیوه های خدمات شرکت پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به صورت حضوری و دوره ای منظم

 • حضور دوره ای کارشناس شبکه در روز و ساعت مشخص در محل کارفرما
 • کنترل چک لیست های پشتیبانی شبکه موجود
 • رفع مشکلات کاربران به صورت حضوری

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از راه دور

 • پاسخگویی به سوالات و مشکلات روزمره کاربران
 • رفع مشکلات کاربران از طریق نرم افزارهای ریموت
 • رفع مشکلات کاربران از طریق تماس تلفنی

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری حضوری در مواقع اضطرار

 • حضور کارشناس پشتیبانی شبکه در محل کارفرما در کمتر از ۲ ساعت

طرح پشتیبانی شبکه های رایانه ای به شما در شناخت نیازهای واقعی IT شركتتان و اختصاص بودجه مناسب به این بخش كمك می‌كند.

این طرح بخش‌های متنوعی از جمله پشتیبانی شبکه های کامپیوتری حضوری، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از راه دور، سرویس‌های ابری، مشاوره و تامین و نگهداری تجهیزات  عیب یابی شبکه های کامپیوتری را در برمی‌گیرد.

با توجه به گستردگی خدمات ایمن شبکه هوشمند در حوزه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و سخت افزار، پشتیبانی و نگهداری از سیستم تلفن سانترال و ویپ، پشتیبانی دوربین مدار بسته و سیستم برق اضطراری ( یو پی اس ) از جمله مواردی است که در برنامه های خدمات پشتیبانی شبکه های رایانه ای به آن توجه شده و تمامی این موارد در صورت درخواست مشتریان تحت پوشش پشتیبانی جامع ما قرار می گیرد.

 

استعلام هزینه

 برای تعیین قیمت درست و دقیق خدمات پشتیبانی ، پس از تماس با کارشناسان و تعریف ابعاد پروژه همکاران ما به صورت رایگان از مجموعه شما بازدید نموده و از نزدیک از سخت افزار ها و تجهیزات شما بازدید خواهند نمود.
پس از مشخص شدن نیاز های کارفرما و اولیت بندی کارها با توجه به درخواست های شما پیش فاکتور خدمات شبکه صادر خواهد شد.

مهمترین عوامل موثر بر تعرفه خدمات پشتیانی شبکه:

 • تعداد کلاینت ها : تعداد کاربرانی که به صورت فعال و غیر فعال از شبکه استفاده می کنند
 • تعداد تجهیزات موجود در شبکه​: کامپیوترها، پرینترها، سرورها و سایر تجهیزات سخت افزاری که نیاز به پشتیبانی دارند.
 • تعداد دفعات مراجعه​ تکنسین پشتیبان: تعداد دفعات حضور تکنسین شبکه در ماه.
 • پیچیدگی سخت‌افزاری شبکه​ : نوع تجهیزاتی که در شبکه استفاده شده است تأثیر بسیار زیادی در تعرفه خدمات پشتیبانی دارد.
 • نرم‌افزارهای موجود در شبکه​ : سرویس‌ها و نرم افزارهایی که تحت شبکه کار می‌کنند و پیچیدگی آن‌ها مانند اکتیودایرکتوری، DHCP، فایروال‌ های نرم افزاری، سرویس‌های مانیتورینگ، مجازی سازی ها.
 • حضوری و غیر حضوری بودن خدمات: ارائه خدمات پشتیبانی شبکه با توجه به نیاز های شما می تواند به صورت حضوری و غیر حضوری باشد که هر کدام تعرفه خاص خود را دارد.
 
جهت استعلام قیمت پشتیبانی شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ایمن شبکه هوشمند به عنوان شرکت پشتیبانی شبکه آماده پاسخ گویی به تمامی سوال ها و مشکلات احتمالی شما در این زمینه هستند.
 

قرارداد پشتیبانی

شرکت های پشتیبان شبکه در تهران مشغول به فعالیت هستند که هر کدام با توجه به خدماتی که انجام می دهند نرخ ها و تعرفه های متفاوتی برای خدمات پشتیبانی شبکه دریافت می کنند. هر شرکتی که در این حوزه فعالیت می‌کند خدمات خاصی را به عنوان معیارهای اصلی برای تعیین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری انتخاب می‌کند.
در انتخاب یک پیمانکار مناسب جهت خدمات پشتیبانی شبکه حتما نیازمند تنظیم یک قرارداد خوب و کامل هستید، جدای از جنبه های حقوقی یک قرارداد که حتما پیشنهاد می شود از یک وکیل خبره و موسسه حقوقی معتبر در این زمینه راهنمایی بگیرید، در قرارداد پشتیبانی خدمات شبکه حتما تمامی درخواست ها و نیازمندی های خود را ذکر نمایید.
تماس با کارشناس

تماس با کارشناسان ایمن شبکه هوشمند

 • جهت دریافت خدمات و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، کارشناسان فنی ایمن نت منتظر تماس شما جهت همکاری بلند مدت هستند.
09128581120 02166904541

شاخص های ایمن نت در تحویل پروژه

شرکت ایمن شبکه هوشمند به پشتوانه شما مشتریان و با سالها تجربه توانسته افتخارات فراوانی را کسب نماید.

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

گارانتی خدمات
گارانتی خدمات

گارانتی خدمات

تیم متخصص حرفه ای
تیم متخصص حرفه ای

تیم متخصص حرفه ای

بهترین قیمت
بهترین قیمت

بهترین قیمت ممکن

ثبت درخواست خدمات
درخواست مشاوره
 • پشتیبانی شبکه چیست و چگونه انجام می شود ؟

  پشتیبان شبکه به معنای گسترده ، با همه مواردی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال ، سازنده و به روز نگه می دارد ، شامل می شود. این به شما اطمینان می دهد که سخت افزار ، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند. هیچ ازدحامی وجود ندارد - شبکه به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند.

 • آیا خدمات پشتیبانی شما، تین کلاینت و زیروکلاینت ها هم شامل می شود؟

  از جمله تخصص های شرکت ایمن شبکه هوشمند راه اندازی دسکتاپ مجازی و شبکه های مرتبط با تین کلاینت و زیروکلاینت است، علاوه بر این پس از نصب و فعال سازی VDI در صورت نیاز جهت پشتیبانی و نگهداری این شبکه ها می توانیم قرارداد جداگانه ای تنظیم و به ارائه خدمات بپردازیم.

 • قیمت پشتیبانی شبکه از راه دور چقدر است؟

  تعیین قیمت برای قرارداد پشتیبانی شبکه به پکیچ های از پیش تعیین شده غیر حرفه ای و نا ممکن است. چرا که شبکه های کامپیوتری بسته به کارایی که مجموعه مورد نظر دارد، تجهیزات و امکانات و ویژگی‌ها و نیازهای خود را دارد که حتما باید قبل از ارائه قیمت بررسی شود. پس از بازدید از مجموعه شما، بررسی و گفت‌وگو با کارفرما صورت با نگاه به عومل بالا می توان تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه برای یک مجموعه را اعلام نمود .

 • خدمات سرور و شبکه با هم انجام می شود یا متفاوت است؟

  در صورتی که شرکت شما دارای تجهیزات سرور باید، ایمن شبکه هوشمند با تجربه چندین ساله در زمینه نگهداری سرور و شبکه های کامپیوتری می تواند پیشنهاد و راهکاری های مناسبی در این زمینه ارائه نماید. از جمله اقدامات شرکت ایمن شبکه هوشمند نصب و راه اندازی اتاق سرور و اتاق رک می باشد.

 • امنیت شبکه برای مشاغل و مصرف کنندگان کوچک هم انجام می دهید؟

  بسته به امکانات و تجهیزاتی که شرکت های کوچک و بزرگ دارند نیازمند خدمات متفاوتی در زمینه امنیت شبکه و نگهداری هستند. با گسترش اینترنت امروزه بسیازی از شرکت ها از ابتدایی ترین تجهیزات مرتبط با اینترنت و مودم گرفته تا سوئیچ های بزرگ و .. را دارند که هر کدام نیاز به پشتیبانی نگهداری و تامین امنیت دارد.

 • خدمات امنیت شبکه شامل چه اقداماتی است؟

  هنگام پرداختن به پشتیبانی امنیت شبکه در سراسر سازمان ، لایه های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. حملات می توانند در هر لایه در مدل لایه های امنیتی شبکه رخ دهند ، بنابراین سخت افزار ، نرم افزار و سیاست های امنیتی شبکه شما باید برای پرداختن به هر منطقه طراحی شده باشد.